Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(Gilberta @ 2009 10 10, 16:25)
Ka manot apie Kadus dazus?

Aš buvau su Kadus`u nusidažius, tai man jie nelabai patiko schmoll.gif Spalva labai greit nubluko ir plaukai pasausėjo, pradėjo veltis. Taigi, mano nuomonė neigiama, nors prieš tai buvau girdėjus daug gerų atsiliepimų apie šiuos dažus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2009 10 10, 20:13)
Per 4 ar 5 metus visokius isbandziau, isigerus jau smarkiai ta juoda spalva  blush2.gif


Na bandykit naturaliais metodais - citrinos sultim ir ramunelem pasviesinti 4u.gif Kiti budai gadins plaukus, todel manau to tikrai nenoresite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 10, 22:24)
Na bandykit naturaliais metodais - citrinos sultim ir ramunelem pasviesinti 4u.gif  Kiti budai gadins plaukus, todel manau to tikrai nenoresite smile.gif

Vargu ar padės tokios priemonės pereiti prie rudų plaukų blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif gal kuri zinok kur Kaune galeciau isigyt BES firmos dazu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geiša: 10 spalio 2009 - 21:45
QUOTE(Top_Secret @ 2009 10 10, 22:28)
Vargu ar padės tokios priemonės pereiti prie rudų plaukų  blush2.gif


Tai ok, darykites spalvos nuemima/plovima, sugadinkit plaukus ir nurezkit 5-7 cm plauku galiuku, bus taip kaip jus norit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 10, 22:49)
Tai ok, darykites spalvos nuemima/plovima, sugadinkit plaukus ir nurezkit 5-7 cm plauku galiuku, bus taip kaip jus norit 4u.gif

Tai o kas man belieka? Sėdėt visą gyvenimą su juodais plaukais dabar? rolleyes.gif
Atsakyti
o kam nuimineti spalva su tais chemikalais, nesuprantu, juk ne blondine nori zmogus tapti.. as tai bandyciau tiesiog vienu tonu sviesesne pries juoda spalva is karto dazyt, jau gal tas rudas atspalvis atsirastu, paskui dar su sviesesne spalva sekanti dazyma, taip ir pereitumet prie rudos po kiek laiko.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 10 11, 10:57)
o kam nuimineti spalva su tais chemikalais, nesuprantu, juk ne blondine nori zmogus tapti.. as tai bandyciau tiesiog vienu tonu sviesesne pries juoda spalva is karto dazyt, jau gal tas rudas atspalvis atsirastu, paskui dar su sviesesne spalva sekanti dazyma, taip ir pereitumet prie rudos po kiek laiko..  smile.gif

Manot suveiktų? ax.gif šiaip nebloga idėja, dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 10 11, 10:57)
o kam nuimineti spalva su tais chemikalais, nesuprantu, juk ne blondine nori zmogus tapti.. as tai bandyciau tiesiog vienu tonu sviesesne pries juoda spalva is karto dazyt, jau gal tas rudas atspalvis atsirastu, paskui dar su sviesesne spalva sekanti dazyma, taip ir pereitumet prie rudos po kiek laiko..  smile.gif


Keliais postais anksciau parase, kad neturi kantrybes nusiauginti iki rudu plauku. Juodu plauku su pora tonu sviesesniais rudais dazais nepasviesinsi - griebs tik ataugusias saknis. Yra du keliai - arba nusiaugineti ir tuo metu bandyti sviesinti naturaliomis priemonemis, kurios kazkiek nekenksmingai nugrauzia juoda spalva, aisku tam reikia daug laiko ir kantrybes, arba tada nuimineti spalva ir deti toky atspalvy kurio norisi 4u.gif Bet plaukams kenkia ir dar reikia geros kirpejos, kad tai butu atlikta kokybiskai. O ka pasirinks tai spresti Top_Secret, as tik pasakau tiesa, kaip yra, nes cia jau daug tokiu temu buvo ir merginu, kurios bande ar viena ar kita buda ir rase savo atsiliepimus. Perskaicius tas temas galima susidaryti bendra vaizda, o ne tik viena nuomone remtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 11, 11:02)
Keliais postais anksciau parase, kad neturi kantrybes nusiauginti iki rudu plauku. Juodu plauku su pora tonu sviesesniais rudais dazais nepasviesinsi - griebs tik ataugusias saknis. Yra du keliai - arba nusiaugineti ir tuo metu bandyti sviesinti naturaliomis priemonemis, kurios kazkiek nekenksmingai nugrauzia juoda spalva, aisku tam reikia daug laiko ir kantrybes, arba tada nuimineti spalva ir deti toky atspalvy kurio norisi 4u.gif Bet plaukams kenkia ir dar reikia geros kirpejos, kad tai butu atlikta kokybiskai. O ka pasirinks tai spresti Top_Secret, as tik pasakau tiesa, kaip yra, nes cia jau daug tokiu temu buvo ir merginu, kurios bande ar viena ar kita buda ir rase savo atsiliepimus. Perskaicius tas temas galima susidaryti bendra vaizda, o ne tik viena nuomone remtis smile.gif

Perskaičiau tikrai ne vieną forumą čia, ir apie spalvos nuėmėjus tikrai gerų atsiliepimų buvo, o Jūs čia kaip parašėt, atrodo, kad nuo jo visai plaukai nukris mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2009 10 11, 11:01)
Manot suveiktų? ax.gif  šiaip nebloga idėja, dėkui  4u.gif

as manau kad suveiktu, pati esu juodaplauke ir taip daryciau, jei uzsimanyciau rudos, beje mano drauge irgi taip perejo prie rudu plauku, buvo juodaplauke, nieko jai nepakenke.. o viena pazistama perejo prie rudos is viso su dazais be amoniako, rezircenolio, parabenu, sie dazai plaukui nekenkia ar jei kenkia tai labai mazai, nera tokie cheminiai ir net su jais plaukus pasviesino.. pati irgi su jais dazau, esu patenkinta kol kas , plaukai gyvybingi ir neissauseje kaip nuo kitu dazu.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2009 10 11, 11:06)
Perskaičiau tikrai ne vieną forumą čia, ir apie spalvos nuėmėjus tikrai gerų atsiliepimų buvo, o Jūs čia kaip parašėt, atrodo, kad nuo jo visai plaukai nukris mirksiukas.gif


biggrin.gif Skaitykit is naujo, nes parasiau, kad teks paaukoti 5-7 cm galu - tai nereiskia, kad plaukai nukris, tiesiog norit ar nenorit galiukai nukentes ir teks juos gerokai patrumpinti. Kadangi daugumai labai svarbu islaikyti plauku ilgy, ta dalyka ir akcentavau. Nuemejus esu naudojusi ir pati, esu vis dar su plaukais, tiesiog gerokai trumpesniais. Sekmes jums su plaukais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sher @ 2009 10 11, 11:10)
as manau kad suveiktu, pati esu juodaplauke ir taip daryciau, jei uzsimanyciau rudos, beje mano drauge irgi taip perejo prie rudu plauku, buvo juodaplauke, nieko jai nepakenke.. o viena pazistama perejo prie rudos is viso su dazais be amoniako, rezircenolio, parabenu, sie dazai plaukui nekenkia ar jei kenkia tai labai mazai, nera tokie cheminiai ir net su jais plaukus pasviesino.. pati irgi su jais dazau, esu patenkinta kol kas , plaukai gyvybingi ir neissauseje kaip nuo kitu dazu..  smile.gif


Kokie cia dazai? 4u.gif Tai paviesino nes tie dazai turbut su peroksidu, o butent jis ir sviesina g.gif As ir turiu nusipirkus augalinius dazus, kurie be SLS, parabenu, amoniaku, ne tokie kenksmingi, turi peroksido ir gali pasviesinti iki dvieju tonu smile.gif
Atsakyti