Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(gabri* @ 2010 10 28, 15:14)
Sveikos, gal kuri bandėte Schwarzkopf perfect mousse daž.plaukų putas? Kokie atsiliepimai? smile.gif

Sudurniavo čia kažkas. Turėjo taip būti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kleo_ox @ 2010 10 28, 20:26)
sveikuites.
Mano plaukailabai nubalinti pazeisti. Noriu juos atsiauginti. Bet kad tai padaryti turbut reikia juos nudazyti tamsesne spalva. jau 10-15cm ataugo ir nelabai gerai atrodo  g.gif  gal patartumet kokiaisdazais dazyti? galvoju ten tais augaliniais. gal  "hna" ar kaip ten? gal kokiu patarsit ir kur ju pirkti? ir ar galima paciai? arkirpykloj su tokiais dazo?? Aciu is anksto.  mirksiukas.gif

oi tik nepadaryk tokios klaidos ! jei plaukai stipriai nusviesinti, tai po chnos bus ryzi kaip apelsinas. pati isivaizduok koks vaizdelis:virsugalvis tamsus, o likusi dalis plauku ryskiai ryza doh.gif
geriausia eik i kirpykla ir prasyk, kad kirpeja sulygintu plauku spalva, parinktu galams panasu atspalvi kaip ir saknys. idelaiai aisku neparinks, bet panasu atspalvi turetu atitaikyti, maziau matysis tas parejimas. ir dar paprasyk, kad patartu kokius spalvincius balzamus (po galvos plovimo) su jais vis atstatysi apsiplaunancia spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabalas: 29 spalio 2010 - 07:44
QUOTE(vilmaamliv @ 2010 10 28, 21:15)
sveikos, reikia jusu patarimo  4u.gif  apsisprendziau,kad noriu nusidazyti plaukus. Mano naturalūs rudi, bet noriu tamsesniu, sokoladiniu mazdaug. Planuoju,kad paskui juos pati dazysiuos namuose, kaip manot ar pirma karta dazant eiti i kirpykla, o paskui bandyt atitaikyt spalva namie, ar iskart pati pirma karta bandyt paciai namie dazyt? nesu daziusi, nezinau ar paskui iseis atitaikyti spalva g.gif  beje zilu plauku neturiu, tai galbut geriau dazyti beamoniakiais?  smile.gif


Aš bandyčiau namie su beamoniakiais wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Cristale @ 2010 10 28, 22:20)
Sakykit, o jus kai dazot namie, tai dazot pagal instrukcija? As dazysiu su loreal casting creme gloss, instrukcijoj raso, kad tik tuo balzamu isskalaut plaukus, tai sampunu neplaut? g.gif


Ten tikrai taip parašyta? Dažau su casting dažais, tai tikrai plaunu. Dar negirdėjau, kad nereiktų nuplauti dažų nuo plaukų..
Atsakyti
Plaukus isplauti tai reikia biggrin.gif bet parasyta, kad tik vandeniu, tai kaip suprantu be sampuno, bet as ploviau su sampunu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cristale @ 2010 10 29, 13:37)
Plaukus isplauti tai reikia biggrin.gif  bet parasyta, kad tik vandeniu, tai kaip suprantu be sampuno, bet as ploviau su sampunu smile.gif


Abejoju, kad be šampūno išsiplautų g.gif
Atsakyti
man nuo castingo 600 numerio islenda ryzas atsplavis pries saule siaubingai blizga-tviska vario spalva sad.gif(( mano naturali taip pat spava 6 numerio, keista kad vistiek lenda tas ryzumas, kam nors yra taip pat?
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 10 29, 21:25)
man nuo castingo 600 numerio islenda ryzas atsplavis pries saule siaubingai blizga-tviska vario spalva sad.gif((  mano naturali taip pat spava 6 numerio, keista kad vistiek lenda tas ryzumas, kam nors yra taip pat?


Yra biggrin.gif neseniai dėjau temoje nuotraukų nuorodas kaip atrodo mano plaukai su casting 600. Ar tau taip pat išeina? smile.gif Tiesa, dabar, kai saulės mažai, nėra tiek to ryžumo.
O, aš tave lyg iš blondinių atsimenu, irgi palieki būrį? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 29 spalio 2010 - 20:50
sveikos, gal kas nors girdėjo kur yra parduodami šitie dažai: Clairol Natural Instincts? lb patiko pagal aprašymą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 10 29, 21:49)
Yra biggrin.gif neseniai dėjau temoje nuotraukų nuorodas kaip atrodo mano plaukai su casting 600. Ar tau taip pat išeina? smile.gif Tiesa, dabar, kai saulės mažai, nėra tiek to ryžumo.
O, aš tave lyg iš blondinių atsimenu, irgi palieki būrį?  biggrin.gif


pamenu tavo foto, pas mane ryskesnis kiek tas ryzumas islenda, tamsoj tai labai jau pilka spalva atrodo, gal net per pilka g.gif na bet pries saule doh.gif
su tais casting 600 daziau jau 3 kart, maniau per 3 dazyma tas ryzumas taip neislys, bet man lyg jis dar daugiau lenda, turbut sekanti kart jais nebedazysiu, eisiu pas kirpeja su agaliniais kokia idomesne spalva gal uzdes.

P.S. Taip, buvau blondiniu tarpe mirksiukas.gif beveik pries metus jau ta buri palikau biggrin.gif Kol kas labai dziauguos, plaukai atsigavo , tik va tos spalvos pacios paciausios neatrandu, kad man tas ryzumas nelystu biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau išbandžiau LUXURY, 100ML - GREEN LIGHT...
Esu nustebinta kokybės....
Kvapas migdolų/kokosų nuostabus, plaukai blizga.... thumbup.gif
Nudažė žilus l. gerai....
Kas labiausiai patiko, išplovus dažus, plaukai buvo labai švelnūs.... Esu daug pati dažiusis visokiais brangiausiais parduotuviniais dažais ir su nė vienais nebuvo tokie švelnūs plaukai.... Būtinai reikėdavo kokios kaukės ar balzamo.... O čia nieko.... thumbup.gif
Dėl spalvos atitikimo internetinėje paletėje, mano pasirinktas Nr atitinka parodytą spalvą...
Nesunaudojau visos pakuotės. Užteko pusę ir dar liko...
Paskaičiavau, kad man dažymas atsiėjo apie 15 Lt..... thumbup.gif
Ir kai pagalvoji kiek kirpėjos ima.... doh.gif o dažus/priemones perka gi kitais kiekiais ir kitomis kainomis..... doh.gif
4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 10 30, 14:30)
Kol kas labai dziauguos, plaukai atsigavo , tik va tos spalvos pacios paciausios neatrandu, kad man tas ryzumas nelystu  biggrin.gif


Aš irgi nei karto nepasigailėjau nusitamsinus smile.gif
Atsakyti
Krisanta, o kokiu nr dažėte? sudomino ir mane šie dažai.. įdomu kaip bus nusiplaunant: ar neišlenda ryžas atspalvis, neišsausėja plaukai.. g.gif aš ilgą laiką dažiau milkshaku, bet man jau nebepatinka smile.gif
Atsakyti