Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

Ką tik iš parduotuvės....
Pažiūrėjau kokie kiekiai dažų yra dėžutėse....
Tai dažniausiai būna 50/60 g dažų ir panašiai oksidatoriaus....
Tai jei čia, su gerais maišyti santykiu koks parašytas gaunasi tikrai daug.....
1/2 (100 ml/200 ml) gaunasi jau 300 ml....user posted image
Mano trumpiems ploniems plaukams tikrai gali būti per daug....
Ilgesnius plaukus (iki nugaros vidurio) nusidažydavau su L'oreal dėžute....
Tik nebuvo L'oreal jokių dažų, tai nežinau kiek g/ml yra juose... Pas mus "kaime" gerų dažų nėra.... 4u.gif
Tai ilgaplaukėms tai tikrai turėtų užtekti 300 ml.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 27 spalio 2010 - 13:59
Na kai man plaukus kirpyklose dazydavo, tai kirpeja vis kartodavo kad su viena pakuote neapseis, imdavo dvi, o ar ta antra budavo pilna, ar jau panaudota tai demesio neatkreipiau g.gif . Nu vis tiek reikes 2 pakuociu, kai rasiu laiko reikes nueiti iki VCUP ir ten su dirbancia mergaite pakalbeti smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2010 10 27, 15:05)
Na kai man plaukus kirpyklose dazydavo, tai kirpeja vis kartodavo kad su viena pakuote neapseis, imdavo dvi, o ar ta antra budavo pilna, ar jau panaudota tai demesio neatkreipiau g.gif . Nu vis tiek reikes 2 pakuociu, kai rasiu laiko reikes nueiti iki VCUP ir ten su dirbancia mergaite pakalbeti smile.gif.

tai pirma karta issispausk 2 pakuotes, o paskui matysi, nes kita karta jau reiks maziau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Element @ 2010 10 27, 13:53)
As pati dažiausi su milk shake dažais,man užteko 2 kartams.Plaukai iki nugaros vidurio ,ploni..

o kur perki dazus milk shake?
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 10 28, 10:46)
o kur perki dazus milk shake?

Pirkau prie6 gerus metus Vilniuje prie BIG'o esančioje kirpykloje.
Atsakyti
QUOTE(Element @ 2010 10 28, 10:21)
Pirkau prie6 gerus metus Vilniuje prie BIG'o  esančioje kirpykloje.

o kurioje vietoje ten prie Bigo yra kirpykla? zinau kad paciame bige yra, ir ten parduoda milk shake priemones, bet dazu neparduoda smile.gif tik vietoje galima ten su jais dazyt plaukus smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri bandėte Schwarzkopf perfect mousse daž.plaukų putas? Kokie atsiliepimai? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabri*: 28 spalio 2010 - 15:30
Sveikos visos! Būtų labai įdomu išgirsti atsiliepimus apie Perfect Mousse dažomąsias putas, jei kuri jau naudojot. Aišku, kuo daugiau žmonių patartų, tuo geriau. Kiek girdėjau labai fainos tos putos. Įdomu būtų dar nuomonių išgirsti. mirksiukas.gif Jei pačios nenaudojot dar, galbūt draugė kokį atsiliepimą davė. mirksiukas.gif 4u.gif Ačiū iš anksto wub.gif
Atsakyti
Atsiprašau, neskaičiau visos temos blush2.gif , gal kas nors žino kur Vilniuje galima nusipirkti dažų be peroksido ir amoniako(neilgalaikių)?(pvz.:kaip Palette instant color, tik kad būtų didėsnis spalvų pasirinkimas). Na tiksliai man reikia šokoladinio atspalvio, NE rudo ir ne kaštoninio. Jis toks labai tamsiai rudas, na tikrai kaip juodasis šokoladas. smile.gif
Arba parašykit nuorodą,jeigu čia jau buvo tokia tema ax.gif 4u.gif
Ačiu smile.gif
Atsakyti
sveikos, reikia jusu patarimo 4u.gif apsisprendziau,kad noriu nusidazyti plaukus. Mano naturalūs rudi, bet noriu tamsesniu, sokoladiniu mazdaug. Planuoju,kad paskui juos pati dazysiuos namuose, kaip manot ar pirma karta dazant eiti i kirpykla, o paskui bandyt atitaikyt spalva namie, ar iskart pati pirma karta bandyt paciai namie dazyt? nesu daziusi, nezinau ar paskui iseis atitaikyti spalva g.gif beje zilu plauku neturiu, tai galbut geriau dazyti beamoniakiais? smile.gif
Atsakyti
sveikuites.
Mano plaukailabai nubalinti pazeisti. Noriu juos atsiauginti. Bet kad tai padaryti turbut reikia juos nudazyti tamsesne spalva. jau 10-15cm ataugo ir nelabai gerai atrodo g.gif gal patartumet kokiaisdazais dazyti? galvoju ten tais augaliniais. gal "hna" ar kaip ten? gal kokiu patarsit ir kur ju pirkti? ir ar galima paciai? arkirpykloj su tokiais dazo?? Aciu is anksto. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakykit, o jus kai dazot namie, tai dazot pagal instrukcija? As dazysiu su loreal casting creme gloss, instrukcijoj raso, kad tik tuo balzamu isskalaut plaukus, tai sampunu neplaut? g.gif
Atsakyti