Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

Nu man kai kirpykloj dazo tai kirpeja naudoja dvi tuteles, kartais ir neuztenka dvieju, reikia dvieju su puse, bet paskutini karta tai nezinau, daze su milke dazais, tai labai greitai nusiplove ir sumokejau nemazai, tai dabar galvoju nusipirkti profesionalius dazus ir dazysiuos namie. smile.gif. Dar noreciau pasiteirauti, ar spalva skiriasi nuo pavyzdeliu kur buna prie dazu? ir aciu uz greita atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Aš rizikavau ir pirkau nematydama....
Dar laukiu siuntinuko....
Kai nusidažysiu-pakomentuosiu...

Tiffany Jūs galite patarti dėl spalvyčių.... 4u.gif
Atsakyti
Aš dažau su Tonality, plaukai ilgi, stori, tai vieno pakelio užtenka, kitą kart gal net bandysiu su puse dažyt smile.gif Dažiau su 5.01 light ash brown spalva, tai galiu pasakyt, kad labai tamsi gavosi, beveik juoda, tai kita kart imsiu tikrai šviesesnę spalvą, gal net 7 g.gif Užtat tikrai galiu pasakyt labai gera kokybė dažų, atsiplaudinėja labai gražiai, po mėn. jau turiu spalva kaip norėjau, jokio raudonumo, nepalyginsi su Casting'u ar kitais prof. dažais net, kuriuos esu bandžius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2010 10 27, 10:30)
Dar noreciau pasiteirauti, ar spalva skiriasi nuo pavyzdeliu kur buna prie dazu? ir aciu uz greita atsakyma  4u.gif


negaliu pasakyt, nes nematau saves is sono biggrin.gif bet panasiai gaunas, manau ax.gif

QUOTE(Krisanta @ 2010 10 27, 10:38)

Tiffany Jūs galite patarti dėl spalvyčių....  4u.gif


o kas del spalvytes? ax.gif
Atsakyti
Aš svarstau kokius dažus pirkti... Renkuosi tarp Green Light,Milk shake ir Kaaral g.gif iš šių esu bandžius tik Milk shake kažkada,neblogi visai buvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 10 27, 10:55)
negaliu pasakyt, nes nematau saves is sono  biggrin.gif bet panasiai gaunas, manau  ax.gif
o kas del spalvytes?  ax.gif

Jūs pirkote parduotuvėje, tai gal ir gyvai paletę matėte?
Gal galite palyginti savo spalvytę su internetine palete? Ar panašu?
4u.gif
http://www.beautyfor...60001-3093.html
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 10 27, 11:24)
neatidaro nuorodos  schmoll.gif man, tiesa pasakius, neturi reiksmes ekologiski ar ne  rolleyes.gif todel ir nesigilinu ir negaliu atsakyt i si klausima  rolleyes.gif
zinoma, oksidatorius perkamas atskirai, bet jo kaina juokingai maza  mirksiukas.gif
mano pusilgiems plaukams pirma karta visos pakuotes buvo per daug, antra karta naudojau tik trecdali, nes jie skiedziami 1/1,5 santykiu, o tutele 100 ml  mirksiukas.gif

as kirpykloj visad dazau su augaliniais
dazai tonality

nelabai noriu plaukus gadint
Papildyta:
QUOTE(Simbulis @ 2010 10 27, 11:30)
Nu man kai kirpykloj dazo tai kirpeja naudoja dvi tuteles, kartais ir neuztenka dvieju, reikia dvieju su puse, bet paskutini karta tai nezinau, daze su milke dazais, tai labai greitai nusiplove ir sumokejau nemazai, tai dabar galvoju nusipirkti profesionalius dazus ir dazysiuos namie. smile.gif.  Dar noreciau pasiteirauti, ar spalva skiriasi nuo pavyzdeliu kur buna prie dazu? ir aciu uz greita atsakyma  4u.gif

man lygiai tas pats, sumokejau 100lt, o spalva nieko nelaike, nusiplove labai greitai doh.gif
Atsakyti
Kirpykloje sviesino man plaukus su Loreal Majiblond, tai kita karta nesidazysiu, nepatiko..Jau besedint kedeje, kai kirpeja maise dazus pagalvojau, kad labai stiprus kvapas peroksido, nors daze su 6proc., ir dazu konsistencija panasi kaip butu milteliniai dazai, nudazius perstejo oda. Grizus namo pastebejau, kad plaukai neblizga kaip nuo kitu dazu ir palietus pirstais jauciasi siurkstoki. Bandysiu ieskoti kito varianto smile.gif
Atsakyti
Man daze si milke shake dazais, man jie labai patiko, ir plauko nepazeide, labai zvilgejo, bet po keliu plovimu nebesimate kad dazyti, nu bet kainos dazymo kirpykloje ir kokybes santykis tai ka as zinau blink.gif .... mano plaukai ilgi, kazkur iki nugaros vidurio ir neploni, tokie vidutinio storumo, tai ar uzteks vienos tuteles dazu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2010 10 27, 13:41)
Man daze si milke shake dazais, man jie labai patiko, ir plauko nepazeide, labai zvilgejo, bet po keliu plovimu nebesimate kad dazyti, nu bet kainos dazymo kirpykloje ir kokybes santykis tai ka as zinau  blink.gif  .... mano plaukai ilgi, kazkur iki nugaros vidurio ir neploni, tokie vidutinio storumo, tai ar uzteks vienos tuteles dazu? g.gif

manau, kad neuzteks vienos
Atsakyti
As pati dažiausi su milk shake dažais,man užteko 2 kartams.Plaukai iki nugaros vidurio ,ploni..
Atsakyti
mano stori iki liemens unsure.gif
Atsakyti