Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(Krisanta @ 2010 10 21, 11:45)
Va būtent, kad Jonavoje nėra... Yra Kaune, bet reikia, kad daugiau reikalų susikauptų.... Vien dėl dažų važiuoti neapsimoka... O siuntimas nemokamas būtų.... 4u.gif


tokiu atveju - zinoma drinks_cheers.gif pamaniau, kad is uzsienio norit siustis blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri KC profesional naudojat?
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2010 10 21, 14:45)
Gal kuri KC profesional naudojat?


o kas cia? ax.gif
Atsakyti
dazai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 10 21, 11:45)
Va būtent, kad Jonavoje nėra... Yra Kaune, bet reikia, kad daugiau reikalų susikauptų.... Vien dėl dažų važiuoti neapsimoka... O siuntimas nemokamas būtų.... 4u.gif

O kur kaune ju yra?
Atsakyti
gal jau kuri išbandė Schwarzkopf Perfect Mouse dažomąsias putas?
Atsakyti
QUOTE(invisible_shadow @ 2010 10 23, 12:12)
O kur kaune ju yra?

Kauno Akropolyje prieš Maximą tokia prof. prekių pard.yra... nepamenu pavadinimo... bent seniau buvo.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2010 10 23, 14:26)
gal jau kuri išbandė Schwarzkopf Perfect Mouse dažomąsias putas?


Bandžiau, pirkau juodą spalva, tai dažniausiai po dažymo atrodau kaip is anglies išlindus, bet su šitomis putomis daug patogiau, aišku išsiteplioji kažkiek, bet tikrai mažiau, o šiaip ir kvapas neerzino ir plaukai švelnūs liko, blizgėjo, tik va dėl spalvos išsilaikymo negaliu nieko pasakyt, nes pas mane jokie dažai nesilaiko ilgiau nei mėnesis, gal kam irgi taip yra? nežinau ką daryti...
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 10 21, 10:16)
Tonality issilaike apie 3 savaites net nenusiplove  bigsmile.gif oksidatrius tikriausiai 3 %, nes man ipyle is didelio indo, tai tiksliai ir nepasakysiu, bet manau, kad 3 %  ax.gif planuoju vel juos pirkti, nes Salerm nepatiko  schmoll.gif nusidaze lyg ir tolygiai, bet po 1.5 sav atsiplove nuo saknu ir dabar mano saknys sviesesnes nei visi plaukai  doh.gif laikiau tiek, kiek priklause, naudojau 3 % oksidatoriu  unsure.gif

cia sie
http://www.beautyfor...60001-3093.html ?
jie cia tikrai ekologiski unsure.gif
si nr emet # 4 , Tonality - Intense Brown ?
Atsakyti
Sveikos, noreciau paklausti tu paneliu kurios pirko Green Light Tonality dazus, dezuteje buna tik dazu tutele, papildomai reikia pirkti aktyvatoriu? Nes man ilgiems plaukams reiketu 2 tuteliu, bet jei dar papildomai pirkti aktyvatoriu, tai tada jau kaina gaunasi tokia, kaip ir dazytis kirpykloje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veterane @ 2010 10 26, 21:35)
cia sie
http://www.beautyfor...60001-3093.html ?
jie cia tikrai ekologiski  unsure.gif
si nr emet # 4 , Tonality - Intense Brown  ?


neatidaro nuorodos schmoll.gif man, tiesa pasakius, neturi reiksmes ekologiski ar ne rolleyes.gif todel ir nesigilinu ir negaliu atsakyt i si klausima rolleyes.gif

QUOTE(Simbulis @ 2010 10 27, 09:32)
Sveikos, noreciau paklausti tu paneliu kurios pirko Green Light Tonality dazus, dezuteje buna tik dazu tutele, papildomai reikia pirkti aktyvatoriu? Nes man ilgiems plaukams reiketu 2 tuteliu, bet jei dar papildomai pirkti aktyvatoriu, tai tada jau kaina gaunasi tokia, kaip ir dazytis kirpykloje  smile.gif


zinoma, oksidatorius perkamas atskirai, bet jo kaina juokingai maza mirksiukas.gif
mano pusilgiems plaukams pirma karta visos pakuotes buvo per daug, antra karta naudojau tik trecdali, nes jie skiedziami 1/1,5 santykiu, o tutele 100 ml mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi pasižiūrėjau, kad oksidatoriaus butelio užteks 5 kartams...
thumbup.gif Tereikės nusipirkti tik dažų.... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2010 10 27, 10:24)

mano pusilgiems plaukams pirma karta visos pakuotes buvo per daug, antra karta naudojau tik trecdali, nes jie skiedziami 1/1,5 santykiu, o tutele 100 ml  mirksiukas.gif

Mano dažai maiš0mi 1/2 (100 ml dažų/200 ml oksidatoriaus) santykiu... Labai daug gaunasi..... g.gif
Plaukai iki pečių.... Tai gal reikės bandyti mažesnį kiekį susimaišyti.... g.gif
Atsakyti