Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

siandien nusidaziau plaukus su Salerm ilgalaikiais plauku dazais drinks_cheers.gif nusidaze tolygiai, pradzioje isdaziau saknis, pabaigoj perejau per galus, na, ziuresiu ilgainiui kaip pavyko, nes taip ziurint kaip ir tolygiai viskas 4u.gif

plauku dazai user posted image

ampulyte i dazus user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 06 spalio 2010 - 21:44
Kas zino kur vilniuje galima nusipirkti blondor wella shvesinamaji krema?
Atsakyti
Sveikutes!

Ar zinot kuri Nyacolor dazus be amoniako? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Tiffany, kaip Jums buvo Tonality dažai? Kaip laikė? Ir kokį oksidatorių turėjote - %?

Ir domina atsiliepimas apie SaLerm dažus? Kur pirkote?
4u.gif
Atsakyti
Sveikos! Norėjau paklausti Jūsų nuomonės - Jums matosi plaukų skirtumas po dažymo namuose ir dažymo kirpykloje? Jei konkrečiai, tai aš plaukus šviesinu ir tiesiog galvoju, ar parduotuvinis peroksidas kitoks nei kirpyklinis peroksidas? Neabejoju, kad kuri nors išbandėte ir tai ir tai ir galėtumėte palyginti rolleyes.gif Visuomet dažiau su Loreal paprastais dažais ir dabar galvoju, ar tie profesionalūs dažai verti tos kainos ir dažymo Kerastase salone? Dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kai šviesinau, tik salone. Dabar dažau tamsiai, tai namie, nematau reikalo salone mokėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 10 19, 22:56)
Tiffany, kaip Jums buvo Tonality dažai? Kaip laikė? Ir kokį oksidatorių turėjote -  %?

Ir domina atsiliepimas apie SaLerm dažus? Kur pirkote?
4u.gif


Tonality issilaike apie 3 savaites net nenusiplove bigsmile.gif oksidatrius tikriausiai 3 %, nes man ipyle is didelio indo, tai tiksliai ir nepasakysiu, bet manau, kad 3 % ax.gif planuoju vel juos pirkti, nes Salerm nepatiko schmoll.gif nusidaze lyg ir tolygiai, bet po 1.5 sav atsiplove nuo saknu ir dabar mano saknys sviesesnes nei visi plaukai doh.gif laikiau tiek, kiek priklause, naudojau 3 % oksidatoriu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 21 spalio 2010 - 08:17
QUOTE(De_Ja_Voo @ 2010 10 20, 18:55)
Sveikos! Norėjau paklausti Jūsų nuomonės - Jums matosi plaukų skirtumas po dažymo namuose ir dažymo kirpykloje? Jei konkrečiai, tai aš plaukus šviesinu ir tiesiog galvoju, ar parduotuvinis peroksidas kitoks nei kirpyklinis peroksidas? Neabejoju, kad kuri nors išbandėte ir tai ir tai ir galėtumėte palyginti  rolleyes.gif  Visuomet dažiau su Loreal paprastais dažais ir dabar galvoju, ar tie profesionalūs dažai verti tos kainos ir dažymo Kerastase salone? Dėkui  mirksiukas.gif


Sviesinant tikrai skirtumas yra;))
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 10 21, 09:16)
Tonality issilaike apie 3 savaites net nenusiplove  bigsmile.gif oksidatrius tikriausiai 3 %, nes man ipyle is didelio indo, tai tiksliai ir nepasakysiu, bet manau, kad 3 %  ax.gif planuoju vel juos pirkti, nes Salerm nepatiko  schmoll.gif nusidaze lyg ir tolygiai, bet po 1.5 sav atsiplove nuo saknu ir dabar mano saknys sviesesnes nei visi plaukai  doh.gif laikiau tiek, kiek priklause, naudojau 3 % oksidatoriu  unsure.gif

Ir aš gundausi tais dažais, tuo labiau, kad galima atsisiųsti....
Po paskutinio apsilankymo pas kirpėją ir sumokėjus daug- norisi pigiau.
Ne visai į temą...pasiguosiu...
Mano plaukai iki pečių, ploni, tamsiai rudi ir yra daug žilų pl. Turiu beveik kas mėn. dažyti. Kai pask. kartą pas kirpėją buvau sumokėjau 90 Lt, o buvo žili nuaugę tik 1 cm, galiukus tiesiai vos pakirpo ir tik paprastai išdžiovino, be jokių šukuosenų, tiesinimų ir pan..... Anksčiau už tai imdavo 70 Lt....
Ir čia Jonavoje.... doh.gif
4u.gif
Kaži kaip tie dažai ima žilus pl.
Mačiau dar dviejų rūšių yra ir rašo, kad ilgalaikiai.... Man turbūt turėti tikti....
Tik sunku bus internetu spalvą išsirinkti.... g.gif
4u.gif
Kaži, kiek % oksidatorių imti su žilais pl.? g.gif

Galvoju apie šiuos dažus...
Luxury, 100ml
Green Light Luxury plaukus dažantis kremas

user posted image
http://www.beautyfor...lt/plauku-dazai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 21 spalio 2010 - 10:09
QUOTE(Krisanta @ 2010 10 21, 11:06)
Ir aš gundausi tais dažais, tuo labiau, kad galima atsisiųsti....
Po paskutinio apsilankymo pas kirpėją ir sumokėjus daug- norisi pigiau.


kam siustis, jei pas mus jie kainuoja 26 lt Vitrinoj drinks_cheers.gif nebent neturit savo mieste ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 21 spalio 2010 - 10:32
QUOTE(De_Ja_Voo @ 2010 10 20, 18:55)
Sveikos! Norėjau paklausti Jūsų nuomonės - Jums matosi plaukų skirtumas po dažymo namuose ir dažymo kirpykloje? Jei konkrečiai, tai aš plaukus šviesinu ir tiesiog galvoju, ar parduotuvinis peroksidas kitoks nei kirpyklinis peroksidas? Neabejoju, kad kuri nors išbandėte ir tai ir tai ir galėtumėte palyginti  rolleyes.gif  Visuomet dažiau su Loreal paprastais dažais ir dabar galvoju, ar tie profesionalūs dažai verti tos kainos ir dažymo Kerastase salone? Dėkui  mirksiukas.gif



as sviesinu plaukus, anksciau daziau parduotuviniais, dabar dazau profesionaliais kirpykliniais, galiu pasakyti skirtumas tikrai matos:)
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 10 21, 11:30)
kam siustis, jei pas mus jie kainuoja 26 lt Vitrinoj  drinks_cheers.gif nebent neturit savo mieste  ax.gif

Va būtent, kad Jonavoje nėra... Yra Kaune, bet reikia, kad daugiau reikalų susikauptų.... Vien dėl dažų važiuoti neapsimoka... O siuntimas nemokamas būtų.... 4u.gif
Atsakyti