Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(labo @ 2010 09 16, 17:37)
na ką gi ir aš išbandžiau perfect mousse

o koks gamintojas? Kaip atrodo tos putos? Čia ilgalaikiai dažai, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 09 16, 00:12)
siandien degant reikejo nusidazyti plaukus (tamsinu sokoladine spalva), tai nuvariau i VCUP'a, vitrinoj nusipirkau beamoniakius Green Light dazus ir nusidaziau  wub.gif faina spalvyte - emiau 4 numeriuka, tamsu sokolada  drinks_cheers.gif ziuresiu kaip nusiplaudines, nes siaip labai blizga plaukai ir pasiskirste tolygiai, na kaip ne profei - super isejo  bigsmile.gif  drinks_cheers.gif

user posted image



Kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 09 17, 13:27)
Kokia kaina?


26 Lt
Atsakyti
Sveikos,prasau patarkite,kokius dazus pirkti,kurie maziau kenktu plaukams,dazausi visada sviesiai,zodziu blondine esu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kitokia82 @ 2010 09 19, 19:38)
Sveikos,prasau patarkite,kokius dazus pirkti,kurie maziau kenktu plaukams,dazausi visada sviesiai,zodziu blondine esu biggrin.gif .

Cia jau ir geriausi dazai nepades, nes kaskarta plaukus peroksidu istepi ir, speju, stipriu, taip kad ir kuo dazytum vistiek gadinsi plaukus.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2010 09 19, 20:58)
Cia jau ir geriausi dazai nepades, nes kaskarta plaukus peroksidu istepi ir, speju, stipriu, taip kad ir kuo dazytum vistiek gadinsi plaukus.

Sita zinau ir pati,bet juk visada galima rinktis,ar labai kenkti plaukams,ar maziau,tai vat ir noriu suzinoti,kurie dazai kenktu maziau,be amoniako g.gif ...
Atsakyti
nepasviesins be amoniako
Atsakyti
Kiek laiko laikot dažus, kurios dažo su Casting? Aš per paskutinį dažymą ilgiau palaikiau, nei visada, žiūriu, kad spalva labai gerai laikosi.. Ar čia dėl laiko ilgesnio g.gif ar dėl to, kad saulės mažiau.. Nes apie 3 savaitės po dažymo, o dar vis džiaugiuosi spalva.
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 19, 22:25)
Kiek laiko laikot dažus, kurios dažo su Casting? Aš per paskutinį dažymą ilgiau palaikiau, nei visada, žiūriu, kad spalva labai gerai laikosi.. Ar čia dėl laiko ilgesnio  g.gif  ar dėl to, kad saulės mažiau.. Nes apie 3 savaitės po dažymo, o dar vis džiaugiuosi spalva.


as jais dazau kas 3 menesius ir man idealiai jie tinka,spalva atitinka naturalia beveik,tai saknys ataugusios atrodo kaip specialiai dazytos biski kita spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 19, 21:25)
Kiek laiko laikot dažus, kurios dažo su Casting? Aš per paskutinį dažymą ilgiau palaikiau, nei visada, žiūriu, kad spalva labai gerai laikosi.. Ar čia dėl laiko ilgesnio  g.gif  ar dėl to, kad saulės mažiau.. Nes apie 3 savaitės po dažymo, o dar vis džiaugiuosi spalva.

O kiek laiko laikei?
As sakyciau man ir taip jie gerai laikosi... g.gif tikrai ne 3 savaites.
Atsakyti
Man Casting kazkodel labai greit nusiplauna, nublunka ta spalva smile.gif Nors ir laikau ilgiau, nei parasyta.
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 09 16, 00:12)
siandien degant reikejo nusidazyti plaukus (tamsinu sokoladine spalva), tai nuvariau i VCUP'a, vitrinoj nusipirkau beamoniakius Green Light dazus ir nusidaziau  wub.gif faina spalvyte - emiau 4 numeriuka, tamsu sokolada  drinks_cheers.gif ziuresiu kaip nusiplaudines, nes siaip labai blizga plaukai ir pasiskirste tolygiai, na kaip ne profei - super isejo  bigsmile.gif  drinks_cheers.gif

user posted image

O kaip spalva laikosi? suprantu kad dar mazoka laiko praejo nuo dazymo, bet visvien jau kazkokia nuomane susidare apie siuos dazus?
Atsakyti