Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

Sveiki, gal galite patarti kokios firmos palukų dažais pašviesinti plaukus, kad kuo mažiau juos gadintų? Teko girdėt šiokias tokias nuogirdas jog su kreminiais dažais mažiau gadinasi, bet tai nelabai aišku, juk praktiškai visi dažai kreminės konsistencijos.
Lauksiu patarimų 4u.gif

Mano plaukų spalva maždaug tokia:
http://images.alfa.lt/10/94/43.jpg

Norėčiau maždaug tokios spalvos:
http://images01.olx....-1267175493.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keit: 13 rugsėjo 2010 - 12:57
QUOTE(metamorphosis @ 2010 09 11, 13:07)
Gal kas bandėt naujus Schwarzkopf Perfect mousse "foam color - without ammonia"dažus? (internete nerandu paveiklėlio) smile.gif Kažkaip sudomino, nes dažoma putomis, nereikia jokių dažymo indelių ar šepetėlių.

Na, kadangi jokių atsiliepimų nesulaukiau, išbandžiau pati. Man patiko. Tos putos tikrai patogus dalykas, lengvai pasiskirsto ant plaukų, be jokio vargo nusidažo plaukai ties jų augimo linija, ir labai nedaug tenusidažo oda. Tik pirštinės rinkinyje baisiai nepatogios. O šiaip bendras įspūdis geras. Patiko ir jų kvapas.
Atsakyti
QUOTE(metamorphosis @ 2010 09 14, 07:52)
Na, kadangi jokių atsiliepimų nesulaukiau, išbandžiau pati. Man patiko. Tos putos tikrai patogus dalykas, lengvai pasiskirsto ant plaukų, be jokio vargo nusidažo plaukai ties jų augimo linija, ir labai nedaug tenusidažo oda. Tik pirštinės rinkinyje baisiai nepatogios. O šiaip bendras įspūdis geras. Patiko ir jų kvapas.


Kaip suprantu kalbama apie šiuos dažus:
http://www.perfectmousse.com/

Kokia jų kaina parduotuvėse ir kiek jų užtenka? O iš reklaminio filmuko atrodo tikrai patogūs naudoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keit: 14 rugsėjo 2010 - 12:07
QUOTE(Keit @ 2010 09 14, 13:03)
Kaip suprantu kalbama apie šiuos dažus:
http://www.perfectmousse.com/

Kokia jų kaina parduotuvėse ir kiek jų užtenka? O iš reklaminio filmuko atrodo tikrai patogūs naudoti.

ir kur yra pirkti? bigsmile.gif
Atsakyti
Kur Kaune perkat KAARAL dazus,kokie atsiliepimai butu apie BACO noriu sviesiai platininiu i saltuma,koki numeriuka rekomenduotumet????
Papildyta:
Mano naturalus tokie pilki,turbut yra uzsleptas ryzas pigmentas,kad po kiek laiko islenda geltonumas dazau su 12% oksidatorium,o kaip su siais daziukais,gal maziau geltonuoja? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2010 09 14, 13:41)
ir kur yra pirkti?  bigsmile.gif



Droge yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilauogė*: 14 rugsėjo 2010 - 17:51
QUOTE(Shana @ 2010 08 23, 11:35)
Sugalvojau nusidazyti Lorealio beamoniakiniais 7 numeriu, blond. Pries tai esu dazius 8 , tai gavosi labai panasus kaip paveiksliukas. Gal kas turi patirties, dazesi 7, kaip rezultatas? g.gif  4u.gif

Na niekas nepakomentavo, tai pakomentuosiu, kadangi jau isbandziau, gal kam bus idomu ir pravers. Nusidaziau 7 numeriu, gavosi labai labai panasu kaip ant dezutes, siek tiek daugiau i pilkuma, bet zinau, kad pilkumas po keli plovimu biski isnyks, tas pats buvo dazant kitu siu dazu numeriuku. smile.gif
Atsakyti
Kas lorealio dazodes peference dazais?Ar ilgiau laikant tamseja spalva?
Atsakyti
QUOTE(Sunkissed @ 2010 09 15, 17:08)
Kas lorealio dazodes peference dazais?Ar ilgiau laikant tamseja spalva?

aš dažau Tahiti spalva. laikau 40 minučių, spalva gaunasi liuksiška. kžkada esu palaikiusi trumpiau, kai iš po šviesių norėjau patamsėt. rezultatas - plaukai įgavo ryžumo, neįsigėrė spalva
Atsakyti

siandien degant reikejo nusidazyti plaukus (tamsinu sokoladine spalva), tai nuvariau i VCUP'a, vitrinoj nusipirkau beamoniakius Green Light dazus ir nusidaziau wub.gif faina spalvyte - emiau 4 numeriuka, tamsu sokolada drinks_cheers.gif ziuresiu kaip nusiplaudines, nes siaip labai blizga plaukai ir pasiskirste tolygiai, na kaip ne profei - super isejo bigsmile.gif drinks_cheers.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2010 09 15, 22:18)
aš dažau Tahiti spalva. laikau 40 minučių, spalva gaunasi liuksiška. kžkada esu palaikiusi trumpiau, kai iš po šviesių norėjau patamsėt. rezultatas - plaukai įgavo ryžumo, neįsigėrė spalva



Taip tikrai,kad nenusidazo,daziau ant dazytu sviesiai saknu,ir jos gavosi ryzai raudonos.
Atsakyti
na ką gi ir aš išbandžiau perfect mousse biggrin.gif atsiliepimai tik patys geriausi thumbup.gif ant rudų tepiau black/brown - tokia ir gavosi. plaukai minkštutėliai, švelnūs... kadangi mano plaukai buvo šviesūs (čia antras dažymas tamsiąja spalva po tamsinimo), tai buvo dar sausi, pasišiaušę. reikėdavo daug plaukų dažų - pusilgiams plaukams sunaudodavau dvi dėžutes. putų pirkau vieną dėžutę, bet prieš įtrinant plaukus, per juos perbraukiau drėgnomis rankomis, kad geriau pasiskirstytų dažai. pakelio užteko kaip tik ir dar būtų likę, bet parašyta sunaudoti iškart. jei domina kaina - 26 su centais berods... nežinau kaip šviesios spalvos, bet tamsias rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti