Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III


user posted image

Merginos gal kas galite isideti foto su siais dazytai dazais smile.gif? Buciau labai dekinga , nes pati noriu su jais dazytis .
Atsakyti
merginos, labai skubiai reikia suzinoti, kur imanoma isigyti MILKSHAKE plauku dazu Vilniuje g.gif buciau be galo be krasto dekinga, jei kuri parasytumete AZ, nes temos neseku blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(krema @ 2010 09 01, 14:19)
merginos, labai skubiai reikia suzinoti, kur imanoma isigyti MILKSHAKE plauku dazu Vilniuje  g.gif buciau be galo be krasto dekinga, jei kuri parasytumete AZ, nes temos neseku  blush2.gif  wub.gif

parasykite cia, mane irgi domina 4u.gif buvau Bige kirpykloje, tai ten neparduoda ..kazkas rase kad ten perka
Atsakyti
Dazem plaukus sokolado spalva su rusisku dazanciu balzamu, pav. neprisimenu, pirkta Eurokos. Nusidaze puikiai, plaukai zvilga.
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 09 02, 10:48)
parasykite cia, mane irgi domina  4u.gif  buvau Bige kirpykloje, tai ten neparduoda ..kazkas rase kad ten perka


ojei sad.gif kaip negerai sad.gif(( man butinai reikia situ dazu unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas gyvenate UK ir zinote kokie cia yra dazomieji sampunai, trumpalaikiai? Bandau ieskoti internete, bet nelabai sekasi rasti, kur visiskai nusiplauna po 5-6 kartu 4u.gif As ieskau tamsaus sokolado spalvos.
Atsakyti
BACO, SENSE, EASY - plaukų dažai KAARAL.
EASYir BACO geriausi.
Maziausias amoniako kiekis pasaulyje. Tik EASY be amoniako visiskai.
Plaukai po dazymo labai blizda ir ryskus. Isbandyta~~~ ax.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image
+

1/5 ampiliu sumaisau maisant su aktyvatoriumi thumbup.gif


=

GROŽIS

Viskas be amoniako!!! Tik stiprinimui ir grožiui thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migdolai ir medus: 09 rugsėjo 2010 - 00:00
bet niekur nemačiau jų palečių. Internete. Nes kaune pvz šių dažų nelabai kur įsigysi, nebent gali parduotuvėje pasakyti kokokios spalvos nori, ir būtent tau atveš. Koks kiekis yra šių dažų? Nes man būtinai 100ml turi būt, antraip dvi dėžutes reiktų pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Migdolai ir medus @ 2010 09 09, 00:55)
BACO, SENSE, EASY - plaukų dažai KAARAL.
EASYir BACO geriausi.
Maziausias amoniako kiekis pasaulyje. Tik EASY be amoniako visiskai.
Plaukai po dazymo labai blizda ir ryskus. Isbandyta~~~  ax.gif
Papildyta:
user posted image



1/5 ampiliu sumaisau maisant su aktyvatoriumi thumbup.gif
=

GROŽIS

Viskas be amoniako!!! Tik stiprinimui ir grožiui  thumbup.gif


O kur pirkai kaaral dazus?
Ir ar jie tik tamsina ar galima ir pasviesint jais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mexica: 09 rugsėjo 2010 - 12:20
QUOTE(Top_Secret @ 2009 10 11, 09:06)
Perskaičiau tikrai ne vieną forumą čia, ir apie spalvos nuėmėjus tikrai gerų atsiliepimų buvo, o Jūs čia kaip parašėt, atrodo, kad nuo jo visai plaukai nukris mirksiukas.gif



Mano drauge bande pl.spalvos nuemeje(namuose) spalva nusieme ir plaukams nieko, liko tokie kaip buve net pati palieciau kad isitikinciau blink.gif ar nenusiuro bet nea bigsmile.gif ir as pati nusitamsinusi sakiau jei kada uzsinoresiu pasisviesinti tai darysiu spalvos nuemima thumbup.gif p.s mano drauge nebuvo juoda-tamsesne ruda.jai padejau ieskokit SALERM sitos firmos nuemejo lauksiu komentaru
Atsakyti
sveikutes 4u.gif


gal kas galit patarti,kaip padaryt is tamsiai rudu plauku sviesius blondiniskus? biggrin.gif esu tamsiai ruda ir pries tris men daziau dar tamsiai rudau nes spalva buvo nublukus,o dabar noriu pasidaryt blondine ir galvoju gal kas zinot kokius dazus?pageidaiutina is Loreal ar Garnier arba Clarol 4u.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2010 09 10, 23:22)
sveikutes 4u.gif
gal kas galit patarti,kaip padaryt is tamsiai rudu plauku sviesius blondiniskus? biggrin.gif esu tamsiai ruda ir pries tris men daziau dar tamsiai rudau nes spalva buvo nublukus,o dabar noriu pasidaryt blondine ir galvoju gal kas zinot kokius dazus?pageidaiutina is Loreal ar Garnier arba Clarol 4u.gif aciu 4u.gif

Deja, šiuo atveju vien dažai nepadės, reikia spalvos nuėmėjo g.gif
Papildyta:
Gal kas bandėt naujus Schwarzkopf Perfect mousse "foam color - without ammonia"dažus? (internete nerandu paveiklėlio) smile.gif Kažkaip sudomino, nes dažoma putomis, nereikia jokių dažymo indelių ar šepetėlių.
Atsakyti