Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

Jų yra pirkti "Medinėse šukose" Vokiečių g. Vilniuje.

Pirkau 6 Nr. Ta spalva artima mano natūraliai plaukų spalvai, tai norėjau paslėpti tik žilus plaukus blush2.gif
Bet jei per savaitę atsiplauna, tai... doh.gif Nu, bet pagyvensim - pamatysim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(buryte @ 2010 08 13, 16:04)
Jų yra pirkti "Medinėse šukose" Vokiečių g. Vilniuje.

Pirkau 6 Nr. Ta spalva artima mano natūraliai plaukų spalvai, tai norėjau paslėpti tik žilus plaukus  blush2.gif
Bet jei per savaitę atsiplauna, tai...  doh.gif Nu, bet pagyvensim - pamatysim  ax.gif

tikrai greitai apsiplauna spalva.. as irgi daziau siais dazais..
Atsakyti
Sveikos smile.gif padekite "atrasti spalva" unsure.gif kuri is situ butu panasesne i Irinos 4u.gif jau "akis baigiu prazureti"...man atrodo, kad sruoguota 6/3 ir 7/3 g.gif Kaip kitos manote? 4u.gif
http://imgisland.com...Irina_Shayk.jpg
http://www.zimbio.co...1zj/Irina Shayk
Atsakyti
Labos
Sugalvojau nusidazyti Lorealio beamoniakiniais 7 numeriu, blond. Pries tai esu dazius 8 , tai gavosi labai panasus kaip paveiksliukas. Gal kas turi patirties, dazesi 7, kaip rezultatas? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre99 @ 2010 07 29, 18:53)

Skaičiau kažkurioj čia temoj, kad kelios iš jūsų dažėt savo plaukučius su loreal casting "pearl blonde" 810 spalva.
user posted image


Neseniai savo sviesintus plaukus "pasitamsinau" sitais dazais. Spalva po dazymo buvo laaaabai pilka, nieko panasaus i tuos kur ant dezutes parodyta...dabar jau normali, bet irgi toli grazu ne tokia kaip paveikslelyje. Bet dazai ziauriai nepatiko nors ir nesmirda doh.gif Plaukai be jokio blizgesio ir labai sausi pasidare unsure.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kas esat daze su wella koleston perfect, kokiu santykiu skiesti su peroksidu . Pas mane dazai very light ash blonde,peroksidas 9%. g.gif
Atsakyti
Laba diena. Gal galite patarti apie plaukų dažus... Dažausi Loreal Casting Creme Gloss. Kirpėja sako, kad dažai turi būti be amoniako ir būtinai ne žiliems plaukams. Manieji dažai be amoniako, bet parašyta, kad optimaliai nudažo žilus plaukus. Ar yra dar kokių nors dažų be amoniako iš mėgėjiškų dažų linijų? Ir išvis, ar būna dažų, nepritaikytų žiliems plaukams?
Atsakyti
Merginos, man reikia pagalbos.
Ar tokios spalvos plaukus labai sunku nudažyti ryškiai raudonai?
http://www.part.lt/i...35b61280053.jpg

Gal pirma nubaltint juos reikia ar ką?
Atsakyti
merginos ar kuri bandete dazyti su Salerm dazais? parasykit atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 07 19, 16:42)
kokius dazus rekomenduotumet norint isgauti tokia spalva  user posted image


Mano plaukai panasios spalvos,daziau NATURIGIN 4.0 ir 3.0[jos nedaug skiriasi,gal 3.0 kiek tamsesne].Be to nuo siu dazu labai plaukai blizga[kaip niekad] ir galva neniezti.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2010 08 28, 20:49)
Mano plaukai panasios spalvos,daziau NATURIGIN  4.0 ir 3.0[jos nedaug skiriasi,gal 3.0 kiek tamsesne].Be to nuo siu dazu labai plaukai blizga[kaip niekad] ir galva neniezti.

o kur juos (jei Lt-oje) pirkai? (gal kaina galetum atsiust i AZ).. ax.gif aciu:)
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2010 08 28, 21:49)
Mano plaukai panasios spalvos,daziau NATURIGIN  4.0 ir 3.0[jos nedaug skiriasi,gal 3.0 kiek tamsesne].Be to nuo siu dazu labai plaukai blizga[kaip niekad] ir galva neniezti.

O pacios kokios spalvos plaukai? ar labai tamsus? Ar seniai jau dazotes sias dazais, ir kaip del išsiplovimo?
Tiek daug klausimu..... ax.gif 4u.gif
aciu smile.gif
Atsakyti