Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(dėja @ 2009 10 09, 00:03)
kadangi cia temuke apie plauku dazus,tai gal kuri zinot ar galima maisyti skirtingu gamintoju plauku dazus?


Tikrai NE.
Atsakyti
sakykit gal kuri patartumet kokios firmos isigyti pilkinanti balzama. gazkada naudojau is profesionalios kosmetikos. nepamenu pav. toks raudonas barchatinis butelys, beveik bordinis. visa linija tokios spalvos. balzamo spalva buna melyna, bet skiedziasi su vandeniu. po keliu kartu nusiplauna tas atspalvis. bet mastau gal kokios kitokios firmutes yra geresniu:)
Atsakyti
[quote=Wildberry,2009 10 09, 01:51]
Tamsiems plaukams užtenka pačio silpniausio mirksiukas.gif
-----------------------

Tai cia ta prasme 1,9 proc? O kazin nesigaus jau labai tamsiai,temsiau negu turi gautis pagal palete? g.gif Kazkaip biski bijausi,nes dar tamsesne uz ta tikrai nenoriu buti doh.gif
Atsakyti
[quote=Wildberry,2009 10 09, 01:51]
Kaip suprantu norite dažyti plaukus kitos firmos dažais, nei prieš tai dažėte.Tai galite grąsiai tai daryti, žinoma rezultatas nebus tas pats- gali skirtis atspalvis...
[/quote]
Ne taip supratau doh.gif blush2.gif
[quote=diamondness,2009 10 09, 18:14]
[quote=Wildberry,2009 10 09, 01:51]
Tamsiems plaukams užtenka pačio silpniausio mirksiukas.gif
-----------------------
Tai cia ta prasme 1,9 proc? O kazin nesigaus jau labai tamsiai,temsiau negu turi gautis pagal palete? g.gif Kazkaip biski bijausi,nes dar tamsesne uz ta tikrai nenoriu buti doh.gif
[/quote]
O kokios firmos dažais ketinate dažyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wildberry: 09 spalio 2009 - 20:05
QUOTE(diamondness @ 2009 10 09, 17:14)
Tai cia ta prasme 1,9 proc? O kazin nesigaus jau labai tamsiai,temsiau negu turi gautis pagal palete? g.gif  Kazkaip biski bijausi,nes dar tamsesne uz ta tikrai nenoriu buti doh.gif


Tai imk tonu sviesesny atspalvy ir tikrai nesigaus labai tamsus. Nes kiek supratau, tu vel nori ash atspalviu dazyti, o jis visada buna tamsesnis negu kiti, siltesni tonai. Tai vietoj 6.1 rinkis 7.1, dazykis su silpniausiu oksidatorium ir bus ciki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 09, 22:50)
Tai imk tonu sviesesny atspalvy ir tikrai nesigaus labai tamsus. Nes kiek supratau, tu vel nori ash atspalviu dazyti, o jis visada buna tamsesnis negu kiti, siltesni tonai. Tai vietoj 6.1 rinkis 7.1, dazykis su silpniausiu oksidatorium ir bus ciki mirksiukas.gif

Tada bijau,kad per sviesiai nesigautu,o dar kad man blunka kazkaip greit:D Ana karta kai daziau,tai islaikiau vietoj 25, penkiolika min,nes persigandau kai tamset akyse pradejo jie,tai gerai spalvagavosi ta karta kai taip dariau,tai jauciu gal man imt ta pacia spalva su 3 proc oksidatorium ir vel laikyti apie 15 min g.gif O silpnesnio oksidatoriaus nei 3 proc man sake parduotuvej,kad nebuna oksidaciniams dazams,bet taigi toj pacioj maciau biski anksciau 1,9 doh.gif ...neaisku man kazkas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 10, 16:20)
Tada bijau,kad per sviesiai nesigautu,o dar kad man blunka kazkaip greit:D Ana karta kai daziau,tai islaikiau vietoj 25, penkiolika min,nes persigandau kai tamset akyse pradejo jie,tai gerai spalvagavosi ta karta kai taip dariau,tai jauciu gal man imt ta pacia spalva su 3 proc oksidatorium ir vel laikyti apie 15 min g.gif O silpnesnio oksidatoriaus nei 3 proc man sake parduotuvej,kad nebuna oksidaciniams dazams,bet taigi toj pacioj  maciau biski anksciau 1,9 doh.gif ...neaisku man kazkas biggrin.gif


Nu gi tiek jau kitoj temoj snekejom apie situos dalykus smile.gif Jeigu tu renkiesi amoniakinius ilgalaikius dazus, tai silpnesnio negu 3% prie ju ir nebuna.
Jeigu augalinius, tuos vadinamus pusiau ilgalaikius, tada rasi 1,9%. Dazniausiai kiekviena firma turi ir ilgalaikiu, ir augaliniu dazu serijas, tai manau kazka sumaisei mirksiukas.gif Imk 7.1 ir islaikyk visa laika, patikek, sviesu nebus smile.gif Nes tau greit ir nusiplauna del to, kad neislaikei viso laiko, nespejo dazo spalva uzsifiksuot plaukuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 10, 17:53)
Nu gi tiek jau kitoj temoj snekejom apie situos dalykus smile.gif  Jeigu tu renkiesi amoniakinius ilgalaikius dazus, tai silpnesnio negu 3% prie ju ir nebuna.
Jeigu augalinius, tuos vadinamus pusiau ilgalaikius, tada rasi 1,9%. Dazniausiai kiekviena firma turi ir ilgalaikiu, ir augaliniu dazu serijas, tai manau kazka sumaisei mirksiukas.gif  Imk 7.1 ir islaikyk visa laika, patikek, sviesu nebus smile.gif Nes tau greit ir nusiplauna del to, kad neislaikei viso laiko, nespejo dazo spalva uzsifiksuot plaukuose smile.gif

Beda ta ,kad as jau senokai tuos dazus nusipirkus turiu,tik laukiu kol dazyt reikes sio menesio antroj pusej biggrin.gif,o oksidatoriaus dar nepirkau,nes dar galvojau koki stipruma imti g.gif Ai bet nieko,kaipnors smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamondness: 10 spalio 2009 - 16:11
Sveikos mirksiukas.gif jau ne vieni metai dažau plaukus juodai. Natūraliai jie tamsiai rudi, gal šiek tiek į pelenų spalvą. Taip noriu dabar tamsiai rudų, tokių šokoladinių plaukų.... Gal galit ką patart? Bandžiau kažkada atsiaugint, tai po kelių mėnesių kantrybė trūko doh.gif
Atsakyti
Ka manot apie Kadus dazus?
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 10, 17:09)
Beda ta ,kad as jau senokai tuos dazus nusipirkus turiu,tik laukiu kol dazyt reikes sio menesio antroj pusej biggrin.gif,o oksidatoriaus dar nepirkau,nes dar galvojau koki stipruma imti g.gif  Ai bet nieko,kaipnors smile.gif


Tai tu su tais paciais 6.1 dar dazysi? Na tada laikyk trumpiau gal, nes kaip ir sakiau ash atspalviai atrodo ir taip tamsesni vizualiai, visa laika islaikius sau per tamsi gali gautis. Mazesnio oksidatoriaus tada neieskok, nes isvis nekas gausis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Top_Secret @ 2009 10 10, 18:12)
Sveikos  mirksiukas.gif  jau ne vieni metai dažau plaukus juodai. Natūraliai jie tamsiai rudi, gal šiek tiek į pelenų spalvą. Taip noriu dabar tamsiai rudų, tokių šokoladinių plaukų.... Gal galit ką patart? Bandžiau kažkada atsiaugint, tai po kelių mėnesių kantrybė trūko  doh.gif


Su kokiais dazais dazot? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 10, 19:31)
Su kokiais dazais dazot?  4u.gif  4u.gif

Per 4 ar 5 metus visokius isbandziau, isigerus jau smarkiai ta juoda spalva blush2.gif
Atsakyti