Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(Donma @ 2010 07 23, 19:48)
Uzuodziu ne vien as doh.gif Na bet cia tik mano nuomone blush2.gif


Aš kaip tik kas kartą dažydama džiaugiuosi, kad visai nėra to kvapo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 07 22, 21:53)
vis dar laukiu sokoladiniu plauku savininkiu patarimu. pati nuziurejau sias spalvas 
user posted image
Papildyta:
dabar dar paskaiciau atsiliepimu kitur apie siuos dazus ir panasu kad jie visi meta raudona atspalvi.....
gal geriau rinktis garinier?

Dazydavau sita Medium Brown spalva.. raudonumo nesimatydavo nusidazius, tik veliau islysdavo kai spalva apsiplaudavo, bet ir tai tik prie tam tikro apsvietimo g.gif

QUOTE(Donma @ 2010 07 23, 19:08)
As kiek daziau,tai bent jau man mesdavo raudona atspalvi,jei ne is kart tai po kokiu dvieju plovimu galvos,as daziaus su spalvos nr 535,ir gan sausi plaukai palieka,nebedazysiu su jais daugiau schmoll.gif Ir visvien uzsiuodzia tas amoniakas,kai dazus pasiruosi todel manau kad jo ten yra kazkiek doh.gif

Man tai nei plauku sausindavo, nei uzuosdavau koki kvapa dazu.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 07 19, 16:42)
kokius dazus rekomenduotumet norint isgauti tokia spalva  user posted image

"Henna plus": Chocolate brown bus šviesesnis šokoladas, Mocha brown - tamsesnis smile.gif
Atsakyti
sveikos bye1.gif
Skaičiau kažkurioj čia temoj, kad kelios iš jūsų dažėt savo plaukučius su loreal casting "pearl blonde" 810 spalva.
user posted image

Mat aš užsimaniau savo balinimais nualintus šviesius plaukus patamsint. Norėjau kažko panašesnio į savo natūralią tipišką lietuvišką pelenų spalvą ir nudažiau juos minėtais dažais. Šiaip būčiau visai patenkinta rezultatu, bet spalvytė kurią gavau per daug pilka. Nu tokia cementinė vos ne žilai pilka gavosi.. Gal šiek tiek ir matosi tas rusvas atspalvis, bet labai labai mažai. Pagrinde vien blanki cemento spalva. Beje vienoda spalva gavosi ir ant ataugusių šaknų ir ant nubalintų plaukų.
Norėčiau sužinoti, gal kuriai jau taip buvo? Ar bandyti dar kartą dažyti visus plaukus ta perl blonde? Gal permuš tą pilkumą ir išryškės tokia spalvytė, kokia rodoma ant pakuotės? O gal geriau dažyti ant jų kokią nors šviesesnę spalvą kaip pvz loreal casting 900?
Būsiu labai dėkinga už patarimą. help.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre99 @ 2010 07 29, 18:53)
sveikos  bye1.gif
Skaičiau kažkurioj čia temoj, kad kelios iš jūsų dažėt savo plaukučius su loreal casting "pearl blonde" 810 spalva.
user posted image

Gal permuš tą pilkumą ir išryškės tokia spalvytė, kokia rodoma ant pakuotės? O gal geriau dažyti ant jų kokią nors šviesesnę spalvą kaip pvz loreal casting 900?
Būsiu labai dėkinga už patarimą.  help.gif  ax.gif

Sveika
Zinok nesijaudink, pasikeis po keliu plovimu. As daziau ant sruogom dazytu plauku, pradzioj irgi ganetinai pilka gavosi. Bet kazkur per 2 sav pasikeite, kazkiek pilkumas nuejo. Taip kad nepulk cia perdazineti, plaukus, ir dar sviesintus, alinti, o palauk biski, plauk galva kasdien kokia savaitele, jei labai nekantrauji. Pamatysi, nuims 4u.gif
As visai patenkinta kokia spalva isliko mirksiukas.gif Ta kuri ant naturaliu tai grynai kaip ant pakuotes beveik atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Nusipkaus greitai tas pilkumas toks, tikrai neliks daug wink.gif
Atsakyti
nusipirkau ale dažantį šampūną, kad taip nešviestų ataugusios šaknys.
abejoju ar kas doro gausis... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 08 06, 16:39)
nusipirkau ale dažantį šampūną, kad taip nešviestų ataugusios šaknys.
abejoju ar kas doro gausis...  doh.gif


Idomus atsiliepimai,ar sumazina kontrasta?
Atsakyti
QUOTE(invisible_shadow @ 2010 08 06, 20:45)
Idomus atsiliepimai,ar sumazina kontrasta?


kažko stebuklingo nebuvo, bet negalėčiau sakyt, kad visiškai atspalvio nedavė.
žodžiu vidutiniškai viskas.
Atsakyti
Išbandžiau Campagnia del Coloria augalinius plaukų dažus be amoniako, esu labai patenkinta thumbup.gif
Spalvytė tokia kokios norėjau ir jokio baisaus kvapo

Dabar žiūrėsiu kiek ilgai laikys spalva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(buryte @ 2010 08 12, 20:21)
Išbandžiau Campagnia del Coloria augalinius plaukų dažus be amoniako, esu labai patenkinta  thumbup.gif
Spalvytė tokia kokios norėjau ir jokio baisaus kvapo

Dabar žiūrėsiu kiek ilgai laikys spalva ax.gif


Kur ju yra pirkti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buryte @ 2010 08 12, 20:21)
Išbandžiau Campagnia del Coloria augalinius plaukų dažus be amoniako, esu labai patenkinta  thumbup.gif
Spalvytė tokia kokios norėjau ir jokio baisaus kvapo

Dabar žiūrėsiu kiek ilgai laikys spalva ax.gif


Kokiu numeriu dazete? man kirpeja kadaise daze sios firmos daziukais, bet maise 3 atspalvius, spalva gavosi wub.gif bet vat atsiplove per savaite doh.gif
Atsakyti