Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(giedru @ 2010 07 15, 17:11)
Sveikos smile.gif

Kokį plaukų dažų gamintoją rekomenduotumėte? Lietuvoje dažydavau augaliniais Goldwell, Keune dažais, tačiau jau kurį laiką esu ir dar būsiu DB, o šaknys jau ataugo ir nebegaliu kentėt nedažius  doh.gif Geros kirpėjos darbas ir augaliniai dažai labai atgaivino mano plaukus, todėl labai bijau viską sugadinti schmoll.gif


DB greiciausiai rasi tik L'Oreal is geresniu. Sunkoka ten pas juos su gerais plauku dazais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 16, 09:09)
Arba galus laikot per ilgai,arba dazyta buvo kazkokiais kitais(spalva), arba toks dazu veikimas...


Tai va kad jau kelis kart su tais paciais dazau ir taip visada gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2010 07 16, 11:08)
Tai va kad jau kelis kart su tais paciais dazau ir taip visada gaunasi g.gif

Tada vadinasi spalva reikia taikyti prie galu,imti tamsesni atspalvi.
Atsakyti
Pries savaite kirpykloje pasisviesinau plaukus sruogelem, is pradziu kelias dienas sau visai patikau sviesiais plaukais ir seip daug kas sake, kad labai tinka.. bet... po keliu dienu kazkodel (tiksliau ne kazkodel, o todel, kad nesijauciau savimi su ta nauja plauku spalva) persigalvojau, kad nebenoriu buti sviesiaplauke doh.gif blush2.gif ir nusprendziau persidazyt plaukus.. kadangi buvo nemazai sviesiu sruogu, kazkaip baisu buvo dazyt paciai plaukus, kad nesigautu zali ar ryzi plaukai biggrin.gif su parduotuviniais dazais nusprendziau neeksperimentuoti (nors seniau dazydavau Loreal Casting dazais be amoniako, budavau patenkinta spalva ir t.t.), o i kirpykla persidazyt plauku nebenorejau eiti, nes kas savaite po 200 lt moket uz dazyma siek tiek per brangu doh.gif Apsisprendziau dazytis prof. dazais pati.. Nulekiau i Medines sukas pirkt dazu nezinodama kokiu konkreciai noriu.. Issirinkau sau spalva labai artima mano natur. spalvai (ta lietuviska i pilkuma).. paradaveja sake, kad rizikuoju nusidazyt zaliai nes pas mane daug sviesintu sruogu ir t.t. Bet kas beliko.. rizikavau, nes i ryzuma, geltonuma ir t.t. atspalviai manes netenkino.. Kazkada vos atsikraciau raudono atspalvio is savo plauku kai kirpykloj nudaze tamsiai rudai su raudonu atspalviu (spalva buvo liuks, bet nusibodo, man labiau naturalesnes patinka)..
Tai zodziu, issirinkau dazus be amoniako Compagnia del Colore - spalva - Ash Natural Blond (7.01).. Grizus namo dar galvojau ar rizikuot dazyt ar dar palaukti, bet noras grizti prie savo natur. spalvos nugalejo ir daziau plaukus.. Pagalvojau kaip bus taip bus.. Bet pavyko viskas kuo puikiausiai thumbup.gif Nepazaliavau schmoll.gif Dazu tubelej buvo 100 ml ir oksidariaus 150 ml, tai uzteko mano plaukams (truputi zemiau peciu) puse to dazu kiekio ir puse oksidatoriaus (maisyti reikia 1:1.5 santykiu)..
Manau ir liksiu prie siu dazu, nes atradau grynai pagal savo natur. plauku spalva dazus ir kaina prieinama (35 lt dazai ir 11 lt oksidatorius/ pilnai dazant plaukus man uztenka 2 kartams, o jei tik saknis, tai ir daugiau)..
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 18, 10:49)
Tada vadinasi spalva reikia taikyti prie galu,imti tamsesni atspalvi.


Dekui uz info mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu sulaukti is jusu patarimo, ar dazancios plaukus sviesiaplaukes yra bandziusios Naturigin dazus,ar kitus eko dazus, jei taip kokie rezultatai, ar panasus atspalviai palete, ar neismuse geltonumo ir panasiai, ar is tikruju plaukuciai geriau atrode negu po iprasto dazymo ? dekui
Atsakyti
kokius dazus rekomenduotumet norint isgauti tokia spalva user posted image

mano plaukai mazdaug tokie user posted image , labai stipriai lenda raudonas ryzas atspalvis nuo priestai dazytos spalvos kuri dabar apsiplove, o saknys atauge pikai rusvos doh.gif

tamsiaplaukes pasidalinkit kokius dazus naudojat isgauti sokoladinei spalvai?
Atsakyti
pries metus norejau nusiraudoninti/nusiryzinti,kirpeja nudaze labai isgyrusi vokiskus dazus(nepamenu gaila pavadinimo),po menesio plaukai tapo absoliuciai tokios spalvos kaip pries dazant,o buvo sviesiai rusvi-auksiniai blink.gif buvo tiesiog apsalus biggrin.gif po metu vel isdrysau bandyti ,tik pas kita kirpeja,kitame salone ir esu labai labai patenkinta.kirpeja daze Kcolor ultimate dazais,spalva liuks laikosi,praktiskai neblunka tarp dazymu. kadangi gyvenu ne lt,dazu pirkau is kirpejos keletui menesiu,veziausi i uk... pamoke kaip spalvas maisyti,kokiu santykiu(is dveiju atspalviu),oksidatoriaus kiek...nusidaziau jau karta pati,baisiai baisiai bijodama,nes plaukai dar ir ilgi doh.gif bet super gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 07 19, 16:42)
kokius dazus rekomenduotumet norint isgauti tokia spalva  user posted image

  , labai stipriai lenda  raudonas ryzas atspalvis nuo priestai dazytos spalvos kuri dabar apsiplove, o saknys atauge  pikai rusvos doh.gif

tamsiaplaukes pasidalinkit kokius dazus naudojat isgauti sokoladinei spalvai?

vis dar laukiu sokoladiniu plauku savininkiu patarimu. pati nuziurejau sias spalvas user posted image user posted image
Papildyta:
dabar dar paskaiciau atsiliepimu kitur apie siuos dazus ir panasu kad jie visi meta raudona atspalvi.....
gal geriau rinktis garinier?
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 07 22, 22:53)
vis dar laukiu sokoladiniu plauku savininkiu patarimu. pati nuziurejau sias spalvas  user posted image user posted image
Papildyta:
dabar dar paskaiciau atsiliepimu kitur apie siuos dazus ir panasu kad jie visi meta raudona atspalvi.....
gal geriau rinktis garinier?


As kiek daziau,tai bent jau man mesdavo raudona atspalvi,jei ne is kart tai po kokiu dvieju plovimu galvos,as daziaus su spalvos nr 535,ir gan sausi plaukai palieka,nebedazysiu su jais daugiau schmoll.gif Ir visvien uzsiuodzia tas amoniakas,kai dazus pasiruosi todel manau kad jo ten yra kazkiek doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donma: 23 liepos 2010 - 18:10
QUOTE(Donma @ 2010 07 23, 19:08)
As kiek daziau,tai bent jau man mesdavo raudona atspalvi,jei ne is kart tai po kokiu dvieju plovimu galvos,as daziaus su spalvos nr 535,ir gan sausi plaukai palieka,nebedazysiu su jais daugiau schmoll.gif Ir visvien uzsiuodzia tas amoniakas,kai dazus pasiruosi todel manau kad jo ten yra kazkiek doh.gif


nesuprantu kur užuodžiat amoniaką smile.gif
man tie dažai patinka, bet dažau 600 numeriuku, tad apie tas išsirinktas kelias spalvytes negaliu komentuoti labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 07 23, 20:13)
nesuprantu kur užuodžiat amoniaką smile.gif
man tie dažai patinka, bet dažau 600 numeriuku, tad apie tas išsirinktas kelias spalvytes negaliu komentuoti labai smile.gif


Uzuodziu ne vien as doh.gif Na bet cia tik mano nuomone blush2.gif
Atsakyti