Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

Prašau patarimo: Esu tamsiai rudų plaukų, norėčiau nusidažyti tamsiai raudona spalva. Renkuosi tarp L`oreal casting creme 550 ir L`oreal colour pulse dažų. Jei dažyčiau šiais dažais, ar greit nusiplautų, ar atgaučiau savo ankstesnę plaukų spalvą, ar lygiai visi plaukai pataptų raudoni? Domintų asmeninė patirtis 4u.gif
Atsakyti
Pries du menesius nudaziau siais plauku dazai plaukus, pirmas ispudis buvo ne koks, nes gavosi labai tamsi spalva, beveik juoda .... praejo net menuo kol bent kiek atsiplove, tai negalejau vel atsidziaugti savo rudais plaukais biggrin.gif
siaip dazai patiko, lengva nudazyti visus plaukus, laikosi irgi gerai, tik svarbu issirinkti tinkama atspalvi mirksiukas.gif

user posted image

o sian eilini karta nupirkau Tonika, spalva sokoladas

user posted image

man patinka sis balzamas, kad nesausina plauku, yra didelis pasirinkimas atspalviu, gaunasi grazi ir naturali spalvyte wub.gif
trukumai: nudazo galvos oda, greitai atsiplauna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Camea @ 2010 07 14, 13:00)
Pries du menesius nudaziau siais plauku dazai plaukus, pirmas ispudis buvo ne koks, nes gavosi labai tamsi spalva, beveik juoda .... praejo net menuo kol bent kiek atsiplove, tai negalejau vel atsidziaugti savo rudais plaukais  biggrin.gif
siaip dazai patiko, lengva nudazyti visus plaukus, laikosi irgi gerai, tik svarbu issirinkti tinkama atspalvi  mirksiukas.gif

user posted image

o sian eilini karta nupirkau Tonika, spalva sokoladas

user posted image

man patinka sis balzamas, kad nesausina plauku, yra didelis pasirinkimas atspalviu, gaunasi grazi ir naturali spalvyte  wub.gif
trukumai: nudazo galvos oda, greitai atsiplauna  ax.gif

O nuejus kur i baseina ar issimaudzius ezere,nenubega ant rubu ir pns?nebuna vanduo tokios pat spalvos kaip plaukai? biggrin.gif
Atsakyti
O man dazant su Loreal Casting saknu spalva gaunasi sviesesne o galai tamsesni,kazin kodel?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donma: 15 liepos 2010 - 14:49
Sveikos smile.gif

Kokį plaukų dažų gamintoją rekomenduotumėte? Lietuvoje dažydavau augaliniais Goldwell, Keune dažais, tačiau jau kurį laiką esu ir dar būsiu DB, o šaknys jau ataugo ir nebegaliu kentėt nedažius doh.gif Geros kirpėjos darbas ir augaliniai dažai labai atgaivino mano plaukus, todėl labai bijau viską sugadinti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2010 07 15, 14:49)
O man dazant su Loreal Casting saknu spalva gaunasi sviesesne o galai tamsesni,kazin kodel?

Tepate visus plaukus is karto tikriausiai.todel ir gaunasi saknys sviesesnes,galai tamsesni mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai tas Tonika nusiplovė po kokių 4 galvos plovimų. Tai galima sakyt per savaitę,nes plaukus kas antrą dieną plaunu. Labai gerai, jei kokia proga, norisi pagyvint spalvą jos nesugadinus, nes atspalvio nei menkiausio neliko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 07 15, 19:30)
Tepate visus plaukus is karto tikriausiai.todel ir gaunasi saknys sviesesnes,galai tamsesni mirksiukas.gif


Kad ne pirma saknis,o paskui galus g.gif
Atsakyti
QUOTE(invisible_shadow @ 2010 07 15, 13:50)
O nuejus kur i baseina ar issimaudzius ezere,nenubega ant rubu ir pns?nebuna vanduo tokios pat spalvos kaip plaukai? biggrin.gif


pirma plovima po dazymo, tai vanduo truputi ryzokas, o paskui viskas Ok ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Camea @ 2010 07 15, 19:47)
pirma plovima po dazymo, tai vanduo truputi ryzokas, o paskui viskas Ok  ax.gif

O po keliu sykiu nusiplauna tau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2010 07 15, 17:57)
Kad ne pirma saknis,o paskui galus g.gif

Arba galus laikot per ilgai,arba dazyta buvo kazkokiais kitais(spalva), arba toks dazu veikimas...
Atsakyti
QUOTE(invisible_shadow @ 2010 07 15, 21:30)
O po keliu sykiu nusiplauna tau? smile.gif


Po kokiu 3 savaiciu ax.gif
Atsakyti