Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

As siandien visgi daziau 910 'ice blonde'. Labai puikiai gavos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(macabee @ 2010 07 09, 17:23)
As siandien visgi daziau 910 'ice blonde'. Labai puikiai gavos wub.gif

Imeskit nuotrauka 4u.gif Idomu labai.
Ir parasykit ant kokios spalvos dazyta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 07 09, 18:26)
Imeskit nuotrauka 4u.gif Idomu labai.
Ir parasykit ant kokios spalvos dazyta bigsmile.gif


Dabar nera galimybes imest nuotraukos.
Pas mane buvo dazyti sruogelem. Tuomet 810 loreal castingu (daziau kazkur pries menesi). Kai atsiplove vel buvo matyti sruogeles, todel uzsidaziau 910 nr. (man rodos cia naujesni, nes anksciau prekyboj ju nemaciau g.gif):

user posted image

Gavosi naturaliai pilksva blondine. Visiskai tas ko ir norejau.

Kaip supratau dazei irgi 810? smile.gif Siulyciau is praktikos palaukt, pabut daugiau saulej, kad dar pabluktu ir tada dazyt 910 (aisku, jei norit naturaliai pilksvos blondiniskos). Tada gausis tikrai graziai sviesus, net truputi i balksvuma (ne i ta bjauru geltonuma), kas suteikia naturalumo efekta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo macabee: 09 liepos 2010 - 19:26
QUOTE(macabee @ 2010 07 09, 19:24)
Dabar nera galimybes imest nuotraukos.
Pas mane buvo dazyti sruogelem. Tuomet 810 loreal castingu (daziau kazkur pries menesi). Kai atsiplove vel buvo matyti sruogeles, todel uzsidaziau 910 nr. (man rodos cia naujesni, nes anksciau prekyboj ju nemaciau g.gif):

Gavosi naturaliai pilksva blondine. Visiskai tas ko ir norejau.

Kaip supratau dazei irgi 810? smile.gif Siulyciau is praktikos palaukt, pabut daugiau saulej, kad dar pabluktu ir tada dazyt 910 (aisku, jei norit naturaliai pilksvos blondiniskos). Tada gausis tikrai graziai sviesus, net truputi  i balksvuma (ne i ta bjauru geltonuma), kas suteikia naturalumo efekta.

biggrin.gif Tai kad as prie vidurzemio juros gyvenu, tai jau saules daugiau nei cia turbut nebuna biggrin.gif
As daziau kazkur pries geras 3 sav su 810, bet man sruogeles neislindo iki siol. Nors jos pas mane nelabai ryzkios buvo, t.y. susiliedavo su plauku spalva aplamai. Siaip per tas savaites dazai kazkiek pasiplove, bet liko tas grazus pilksvumas, nenuejo i joki geltonuma, del to man thumbup.gif Atrodo supernaturaliai, grynai tokie, kaip vaikystej turejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 07 09, 21:20)
biggrin.gif Tai kad as prie vidurzemio juros gyvenu, tai jau saules daugiau nei cia turbut nebuna biggrin.gif
As daziau kazkur pries geras 3 sav su 810, bet man sruogeles neislindo iki siol. Nors jos pas mane nelabai ryzkios buvo, t.y. susiliedavo su plauku spalva aplamai. Siaip per tas savaites dazai kazkiek pasiplove, bet liko tas grazus pilksvumas, nenuejo i joki geltonuma, del to man thumbup.gif Atrodo supernaturaliai, grynai tokie, kaip vaikystej turejau ax.gif


Na jei dziaugiates tokiais, tada ir neapsimoka sviesint su 910, nes sitie nusviesins dar labiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo macabee: 10 liepos 2010 - 09:30
QUOTE(macabee @ 2010 07 10, 09:29)
Na jei dziaugiates tokiais, tada ir neapsimoka sviesint su 910, nes sitie nusviesins dar labiau.

drinks_cheers.gif Ir as taip galvoju, nes sitie man atrodo labai naturaliai, net nesimato atauginejanciu, reik labai isiziureti. O sviesesni jau turbut atrodytu labiau "dazyti" g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kreipiuosi patarimo....Nesijuokit jei klausimas be ryšio ax.gif
Natūralūs mano plaukai tamsoki, bet tikrai ne juodi, jau daug metų dažau sruogelėmis...dabar sumąsčiau dažais be amoniako pabandyt nusidažyt natūralia arba panašia į natūralią spalva. Kokios mano galimybės tai padaryt?
Atsakyti
Somebody,mano draugės panaši situacija. Balzamais labai nevalyvai nusidažo,tik tikrais dažais pavyko,bet vėl gailisi,nes dabar tų sruogų nebeatgaus. Reikia eiti pas kirpėja ir pasitart. Viskas įmnaoma.

Beje,dažysiu šiandien,mergaitės, Toniku tokiu žaliam buteliuke. Žiūrėsime kaip gausis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Heineken @ 2010 07 11, 17:35)
Beje,dažysiu šiandien,mergaitės, Toniku tokiu žaliam buteliuke. Žiūrėsime kaip gausis. thumbup.gif


Laukiu įspūdžių bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos gal zinote kur Kaune, galima butu nusipirkti KC professional plauku dazu?
Perskambinau keleta vietu, kur prekes kirpykloms bet nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2010 07 12, 11:18)
Sveikos gal zinote kur Kaune, galima butu nusipirkti KC professional plauku dazu?
Perskambinau keleta vietu, kur prekes kirpykloms bet nera verysad.gif

Man atrodo tik per vadybininkus,tik su jais susisneket nelabai imanoma,as kai uzsakinedavau laukdavau menesi doh.gif doh.gif
Seip meistro pasaulis prekiauja,lyg jonavos g, prie iki parduotuves.Bet ten nezinau ar yra parduotuve,ten ju ofisas didmenai,o ar yra mazmena,nzn.
Atsakyti
Aciu bandysiu ieskoti 4u.gif
Atsakyti