Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(carela @ 2010 06 28, 00:15)
Keratinas plaukus uzpildo,ta prasme visus plauke esancius itrukimus.Taip neleidzia plaukam trukineti toliau,islygina plauku pavirsiu, drekina.Dabar dazuose taip pat yra keratino,kai kurie yra jo pagrindu,tai yra keratinas sudaro apie 80 proc. As efekta pastebejau po antro dazymo..Cia taip yra prof linijos dazuose.Kaip yra marketiniuose nzn,reikia ieskoti kiekio keratino dazuose.

butu labai saunu jei parasytumet bent kelis pavadinimus siu prof.dazu su keratinu pagrindu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2010 06 28, 11:03)
butu labai saunu jei parasytumet bent kelis pavadinimus siu prof.dazu su keratinu  pagrindu  4u.gif

Matrix colorSynk toniniai dazai. Yra linija butent blondinem su keratino pagrindu.Kitose spalvose yra maziau.
Atsakyti
http://www.facebook....133215510041738


Vilnius

smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 06 28, 13:54)
Matrix colorSynk toniniai dazai. Yra linija butent blondinem su keratino pagrindu.Kitose spalvose yra maziau.


O gal zinote kur ju ieskoti Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 06 28, 12:54)
Matrix colorSynk toniniai dazai. Yra linija butent blondinem su keratino pagrindu.Kitose spalvose yra maziau.

O jie sviesina kazkiek, ar kaip? g.gif

QUOTE(mija002 @ 2010 06 28, 13:15)

g.gif g.gif g.gif
nesupratau apie ka cia.
Atsakyti
QUOTE(Soy @ 2010 06 28, 13:44)
O gal zinote kur ju ieskoti Vilniuje?

Jie yra tik salonuose,kurie dirba su matrix.Pardvime seip parduotuvese ju nera mirksiukas.gif

QUOTE(Shana @ 2010 06 28, 14:47)
O jie sviesina kazkiek, ar kaip? g.gif
g.gif  g.gif  g.gif
nesupratau apie ka cia.

Nesviesina,tik tonuoja.
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 06 28, 15:26)

Nesviesina,tik tonuoja.

Na Lorealio beamoniakiniai irgi lyg nesviesina, bet man tikrai ciut ciut pasviesino bigsmile.gif Per koki viena tona rolleyes.gif
Tai ir sitie Matrix kazkas panasaus g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 06 28, 16:00)
Na Lorealio beamoniakiniai irgi lyg nesviesina, bet man tikrai ciut ciut pasviesino bigsmile.gif Per koki viena tona rolleyes.gif
Tai ir sitie Matrix kazkas panasaus g.gif ?

Tai taip.Toje linijoje su keratinu yra keturios spalvos,dvi nugesinti geltonumui,dvi uzdeti siltam atspalviui.Realiai nesviesina,na nebent kaip jus sakot vos vos.Todel kad jie skiedziami su spec ryskalu aktyvatorium kuris yra nuo 1,9 proc. Sviesina teoriskai nuo triju procentu.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 06 28, 17:00)
Na Lorealio beamoniakiniai irgi lyg nesviesina, bet man tikrai ciut ciut pasviesino bigsmile.gif Per koki viena tona rolleyes.gif
Tai ir sitie Matrix kazkas panasaus g.gif ?

castingas ir man pašviesino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hell yeah @ 2010 06 29, 18:55)
castingas ir man pašviesino  ax.gif

Na neprofesionaliu dazu nezinau,teoriskai jei jie yra tik tonuojantys neturetu sviesinti.Jei dazantys tada taip.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 06 28, 17:00)
Na Lorealio beamoniakiniai irgi lyg nesviesina, bet man tikrai ciut ciut pasviesino bigsmile.gif Per koki viena tona rolleyes.gif
Tai ir sitie Matrix kazkas panasaus g.gif ?


o jusu buvo rudi plaukai ar sviesus pries sviesinant su castingu? g.gif
ir kokiais sviesinot? 810?
Atsakyti
QUOTE(macabee @ 2010 07 09, 09:03)
o jusu buvo rudi plaukai ar sviesus pries sviesinant su castingu? g.gif
ir kokiais sviesinot? 810?

Mano naturalus plaukai yra toks vidutinis peleninis blond. Buvo dazyti sviesiom sruogelem kazkur 4 men prie dazant castingu, tai saknys jau buvo gerokai atauge.
Sviesinau 810 lyg g.gif , tas kur Pearl, man labai graziai sulygino spalva tarp dazytu ir ataugusiu smile.gif
Atsakyti