Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(Puikiausioji @ 2010 06 26, 16:12)
jai ryžo atspalvio nelieka, nes pas ją plaukuose nėra matyt to pigmento ryžo. O atsiplauna ir nežinau po kiek laiko, dažo gal kas kokius du mėn.


Tai retai, aš kas mėnesį dažau, nes man šaknys pradeda pilkai šviesti doh.gif
Atsakyti
o tai tu ką, kiekvieną mėnesį ir dažai visus plaukus? ar tik šaknis padažai?
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 06 26, 22:43)
o tai tu ką, kiekvieną mėnesį ir dažai visus plaukus? ar tik šaknis padažai?


Dažau šaknis, o visus plaukus perbraukiu šukomis, kad šiek tiek spalva atsinaujintų, o pilnai visą galvą kas kokius 3 gal dažymus dažau.
Papildyta:
QUOTE(Aquawille @ 2010 06 26, 11:33)
as kazkada daziausi siais dazais, tai atsimenu kad gavausi tikrai tamsi , tkart vos ne raudojau, o dabar vel noriu tamsumo tai manau sitais dazysiuos  blush2.gif  tik daug sklando kalbu kad nuo situ dazu plaukai siursta o manieji ir taip nualinti tad baisu kazkiek  g.gif


O gal turi foto, kaip atrodė ant tavo plaukų spalva? smile.gif
--------------------
Kas dėl nušiurimo, tai priekaištų dažams neturiu, mano irgi nukankinti buvo po šviesinimų, o dabar sėkmingai su casting dažausi vis ir auga plaukai, viskas ok wink.gif
Atsakyti
Dar klausimas - reikia vienam kartui nusidžyt plaukus ryškia spalva (baltai, rūžavai, mėlynai). Ką naudoti, kad gautūsi ryški spalva ir greitai nusiplautų?
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 06 27, 09:33)
Dar klausimas - reikia vienam kartui nusidžyt plaukus ryškia spalva (baltai, rūžavai, mėlynai). Ką naudoti, kad gautūsi ryški spalva ir greitai nusiplautų?

Gal kokiu purskiamu spalvotu plauku laku g.gif
Atsakyti
gal kuri bandet naujuosius dazus, kurie atseit atstato plaukus ? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2010 06 27, 20:36)
gal kuri bandet naujuosius dazus, kurie atseit atstato plaukus ? 4u.gif


Kaip gali dažai atstatyti plaukus doh.gif
Atsakyti
reklamuoja taip doh.gif ne tai kad atstato bet atgaivina ir pagerina bukle nes su pro-keratinu g.gif as tai netikiu bet bandziusiuju nuomone idomi, tuo labiau kad siu dazu kaina siekia 40 lt nejau jie tikrai nieko verti ?
Atsakyti
Sveikos, mano draugė dažė kokius metus su dažais iš prekybos centrų, pirkdavo tokius brangesnius(t.y. geresnius už 30-40Lt), po metų kirpykloj pasakė, kad labai nualino plaukus... paaiškino, kad tamsus pigmentas taip stipriai įėjęs į plauką, kad neina kitais dažais pakeisti net atspalvio, be to, naudojo ir spalvos išėmiklį, bet ir tai nepadėjo. Jau buvau pasiryžusi dažytis ir aš tokiais dažais L'oreal ar Garnier, bet laiku pasikalbėjau ir apsigalvojau.
Todėl noriu paklausti, gal kas žinote, kur Klaipėdoj, kokioj kirpykloj galima nusipirkti Wella profesional pl. dažų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2010 06 27, 20:05)
reklamuoja taip  doh.gif  ne tai kad atstato bet atgaivina ir pagerina bukle nes su pro-keratinu  g.gif  as tai netikiu bet bandziusiuju nuomone idomi, tuo labiau kad siu dazu kaina siekia 40 lt nejau jie tikrai nieko verti ?

Keratinas plaukus uzpildo,ta prasme visus plauke esancius itrukimus.Taip neleidzia plaukam trukineti toliau,islygina plauku pavirsiu, drekina.Dabar dazuose taip pat yra keratino,kai kurie yra jo pagrindu,tai yra keratinas sudaro apie 80 proc. As efekta pastebejau po antro dazymo..Cia taip yra prof linijos dazuose.Kaip yra marketiniuose nzn,reikia ieskoti kiekio keratino dazuose.
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 06 28, 00:15)
Keratinas plaukus uzpildo,ta prasme visus plauke esancius itrukimus.Taip neleidzia plaukam trukineti toliau,islygina plauku pavirsiu, drekina.Dabar dazuose taip pat yra keratino,kai kurie yra jo pagrindu,tai yra keratinas sudaro apie 80 proc. As efekta pastebejau po antro dazymo..Cia taip yra prof linijos dazuose.Kaip yra marketiniuose nzn,reikia ieskoti kiekio keratino dazuose.


O kurie profesionalus cia yra keratino pagrindu?
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 06 28, 00:15)
Keratinas plaukus uzpildo,ta prasme visus plauke esancius itrukimus.Taip neleidzia plaukam trukineti toliau,islygina plauku pavirsiu, drekina.Dabar dazuose taip pat yra keratino,kai kurie yra jo pagrindu,tai yra keratinas sudaro apie 80 proc. As efekta pastebejau po antro dazymo..Cia taip yra prof linijos dazuose.Kaip yra marketiniuose nzn,reikia ieskoti kiekio keratino dazuose.

man irgi idomu kokie cia dazai smile.gif
Atsakyti