Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(tuatra @ 2010 06 20, 22:29)

bandykit su spalvos nuemejais 4u.gif
Papildyta:
ir gal kas gali patart dazus -tamsiai rudos spalvos kurie nenusiplautu per savaite ??
daziau su loreal casting, essential color (baisiai gi dabar isgirti ), bet toks s... nusiplauna po poros kartu ir plaukai su kiekvienu plovimu tik triusta doh.gif
Atsakyti
user posted image

sveiki, kas naudoja tokius dazus? Aciu
Atsakyti
user posted image
Gal yra dažančių šia spalvyte? smile.gif dažiau kurį laiką light brown, kai nusidažau, patinka, paskui kažkaip per šviesi pasidaro, tai galvoju gal reikia šitą medium brown bandyti.. Bet ar nebūsiu labai tamsi unsure.gif
Atsakyti
mano sesė nuolat su šiais dažosi, bet va paskutinį kart su kitais pabandė, 515 nr, ir nepatiko, tai sakė 500iniai geriausi. Jie tokie grynai rudi, be jokio rausvo atspalvio. Bet tamsoki.
Be to jos plaukų galai kaip šiūra, aš manau, kad nuo šių dažų. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 25 birželio 2010 - 22:09
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 06 25, 23:01)
mano sesė nuolat su šiais dažosi, bet va paskutinį kart su kitais pabandė, 515 nr, ir nepatiko, tai sakė 500iniai geriausi. Jie tokie grynai rudi, be jokio rausvo atspalvio. Bet tamsoki.
Be to jos plaukų galai kaip šiūra, aš manau, kad nuo šių dažų. g.gif


O, tai tie medium ir yra 500iniai. Neturi ryžumo? Nes kur dažiau 600 ryžumo tikrai nemažai turi..
O galai bent man nešiūra, patinka šitie dažai..
Atsakyti
515 turi tokio rausvumo, o 500 visiškai ne.
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 06 25, 23:25)
515 turi tokio rausvumo, o 500 visiškai ne.


Ačiū, gal reikės pasiryžti nusidažyti jais..
Atsakyti
as kazkada daziausi siais dazais, tai atsimenu kad gavausi tikrai tamsi , tkart vos ne raudojau, o dabar vel noriu tamsumo tai manau sitais dazysiuos blush2.gif tik daug sklando kalbu kad nuo situ dazu plaukai siursta o manieji ir taip nualinti tad baisu kazkiek g.gif
Atsakyti
Bet tai kaip nuo jų gali šiurti plaukai, juk jie man atrodo be amoniako. Tai kaip suprantu idėja tame, kad plaukus labiau tausoja nei kiti dažai. Aš jau taip buvau jais susiviliojus. Hmm... dabar net nežinau g.gif
Man dabar susivaideno, kad dar kažkokie dažai yra be amoniako. Gal Garnier?

O radau - Garnier Color and Shine. gal kas šituos bandėt? Kaip laikosi spalva?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 26 birželio 2010 - 10:46
Merginos, SOS! Skubiai ieskau suomisku dazu KC professional. Ieskau jau pusmeti-niekur nerandu.Ne gi nieks niekur tokiais nedazo..
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 06 26, 11:44)
Bet tai kaip nuo jų gali šiurti plaukai, juk jie man atrodo be amoniako. Tai kaip suprantu idėja tame, kad plaukus labiau tausoja nei kiti dažai. Aš jau taip buvau jais susiviliojus. Hmm... dabar net nežinau g.gif
Man dabar susivaideno, kad dar kažkokie dažai yra be amoniako. Gal Garnier?

O radau - Garnier Color and Shine. gal kas šituos bandėt? Kaip laikosi spalva?

as irgi neisivaizduoju kaip nuo ju gali siurti, bet esu skaiciusi ne vienos moters atsiliepima kad atseit nuo situ dazu nusiuro, klausimas ar tikrai nuo ju ar nuo netinkamos plauku prieziuros lieka neatsakytas g.gif
be amoniakiniu yra daug, dabar baisiai reklamuojami essential colour , man asmeniskai per savaite nusiplove ir liko baisiai bjauri ryza spalva ( o daziau middle brown). garnier niekada nepatiko , bet beamoniakiniu nebandziau tad butu idomu atsiliepimu isgirst smile.gif
ir dar idomu del loreal casting beamoniakiniu, per kiek laiko spalva atsiplauna ? ir ar po ju lieka tas bjaurus ryzas atspalvis ?
cia Puikiausioji sakesi kad sesuo dazo nr 500 , gal nesunku parasyt ar seseriai atsiplauna greit ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquawille: 26 birželio 2010 - 15:09
jai ryžo atspalvio nelieka, nes pas ją plaukuose nėra matyt to pigmento ryžo. O atsiplauna ir nežinau po kiek laiko, dažo gal kas kokius du mėn.
Atsakyti