Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(Shana @ 2010 06 14, 16:47)
Keliu nuotrauka
Dazyta ant naturaliu - vidutinisko lietuvisko pilksvo blondino, pries 3 men dazyto sviesiom sruogom smile.gif


Atrodo graziai ta pilka spalva dabar. O jusu buvo sviesesni plaukai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zukauskaite: 16 birželio 2010 - 14:02
QUOTE(Zukauskaite @ 2010 06 16, 14:02)
Atrodo graziai ta pilka spalva dabar. O jusu buvo sviesesni plaukai?

Aciu smile.gif
Mano saknys buvo tamsesnes kokiu vienu tonu, o ten kur dazyta sruogelem buvo gal panasaus sviesumo, bet i gelsvuma labiau. Dabar skirtumo tarp saknu ir visu plauku beveik nesimato ax.gif
Atsakyti
patarkyte dazus ar geriau balzama nuo kurio plaukai neiisausietu. ieskau ko nors is profesionaliu priemoniu tik nezinau kur pirkti( ir aisku nelabai brangiu, nes man reiketu min pak.) g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Pries kelis men nusidaziau stai taip (beamoniakiai keune)
user posted image
Dabar panorau taip:
user posted image
Mano naturali spalva lietuviska pilka, vasara pablunkanti. Dazyti irgi noriu su beamoniakiais, klausimas - ar bus galima dazyti tokia spalva is karto ant virsaus? Aisku eisiu pas kirpeja, bet idomu ko tiketis 4u.gif
Atsakyti
nenusviesins beamoniakiai is tokiu tamsiu i sviesius man atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2010 06 17, 12:34)


Man atrodo su beamoniakiais tokių šviesių nepasieksi smile.gif bet nesuprantu kam dažyti, juk dabartinė tokia graži spalva wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2010 06 17, 12:37)
nenusviesins beamoniakiai is tokiu tamsiu i sviesius man atrodo g.gif



QUOTE(aistuliaa @ 2010 06 17, 12:53)
QUOTE(Extraordinary @ 2010 06 17, 12:34)


Man atrodo su beamoniakiais tokių šviesių nepasieksi smile.gif bet nesuprantu kam dažyti, juk dabartinė tokia graži spalva wink.gif

dekui, merginos, o koks imanomas budas pasiekti, nenaudojant su amoniaku dazu? gal laukt kol isbluks?bet irgi nesamone, saknys matysis, vis viena spalva skirias.

Noriu dazyti, nes pries tamsia spalva buvau visai sviesi, nusprendziau keistis, bet isitikinau, kad daug geriau jauciausi su sviesiais, bet taip drastiskai nebenoriu sviesinti.. g.gif
Atsakyti
Beamoniakiniai tai tikrai nepasviesins.
Atsakyti
Sveiki. Man nuo mazumes po truputi tamseja plaukai . Ka reikia daryti, kad plaukai pradetu tamseti greiciau, nei iprasta ir ka reikai daryti, kad pvz patamsetu plaukai labai ilgam laikui. Pvz prausti galva specialu kokiu sampunu ar pns. Nes as noriu tureti tamsesnius plaukus@ ;(
Atsakyti
Gal zinote su kokiais dazais butu galima isgauti panasia spalva
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Graikasisalitaus @ 2010 06 18, 20:50)
Sveiki. Man nuo mazumes po truputi tamseja plaukai . Ka reikia daryti, kad plaukai pradetu tamseti greiciau, nei iprasta ir ka reikai daryti, kad pvz patamsetu plaukai labai ilgam laikui. Pvz prausti galva specialu kokiu sampunu ar pns. Nes as noriu tureti tamsesnius plaukus@  ;(

Niekas nezinote?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nudažėm mamos tikrų plaukų peruką, deja, per tamsiai verysad.gif Gal žinot, kaip galima būtų pašviesinti? Nes šviesesni dažai nepadeda blush2.gif
Atsakyti