Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

Sveikos gyvos 4u.gif gal kuri bandė Garnier 100% color 701 numeriuką? Įdomu kokia spalva gaunasi maždaug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ai neskauda @ 2010 06 11, 11:10)
Zinoma, kad nusvieses Kamius plaukai, Loreal Casting is tu nusiplaunanciu serijos  ax.gif


Nušviesės kažkiek, bet klausimas kiek biggrin.gif na aišku,kad neatrodys vos ne juodi, kaip dabar sako smile.gif
Pati dažau su Casting jau ne pirmą kartą, pasiplauna aišku jie kažkiek..
Atsakyti
kokius patartūmėt augalinius dažus blonduotiems plaukams, kad atspalvį uždėt
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 06 12, 14:34)
Nušviesės kažkiek, bet klausimas kiek biggrin.gif na aišku,kad neatrodys vos ne juodi, kaip dabar sako smile.gif
Pati dažau su Casting jau ne pirmą kartą, pasiplauna aišku jie kažkiek..



svrabu,kad to juodumo nebebūtų schmoll.gif
ir šiiap nerekomenudoju tų dažų,nežinau kitiemgal tinka.O man plaukaitokei sausi, nušiurę atrodo,neblizga visai.dabar galvoju kam išvis dažiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 06 12, 23:33)
svrabu,kad to juodumo nebebūtų  schmoll.gif
ir šiiap nerekomenudoju tų dažų,nežinau kitiemgal tinka.O man plaukaitokei sausi, nušiurę atrodo,neblizga visai.dabar galvoju kam išvis dažiau  doh.gif


O man jie kaip tik patinka ir tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 06 12, 23:33)
svrabu,kad to juodumo nebebūtų  schmoll.gif
ir šiiap nerekomenudoju tų dažų,nežinau kitiemgal tinka.O man plaukaitokei sausi, nušiurę atrodo,neblizga visai.dabar galvoju kam išvis dažiau  doh.gif



Man Casting dazai nusiplaudavo greitai, gal per 1,5-2 sav ir neber. Ir plaukai siuro bei sausejo nusiplaunant spalvai. Ne taip baisiai kaip po Tonikos, bet vis tiek prie ju negrysiu,
Atsakyti
QUOTE(Ai neskauda @ 2010 06 12, 23:24)
Man Casting dazai nusiplaudavo greitai, gal per 1,5-2 sav ir neber. Ir plaukai siuro bei sausejo nusiplaunant spalvai. Ne taip baisiai kaip po Tonikos, bet vis tiek prie ju negrysiu,



oj,kaip ramiau,jog gana greit apsiplauna ax.gif Nuo šiol negailėsiu pinigų ir dažysiuos kirpykloj.Arba bent su tais pačiais dažais kaip ten dažo.
Nors čia nuo plauko priklauso.vienom tinka vieni dažai kitom ne smile.gif o aš kiek bandžisu tai man arba ryžai arba jodai gaunasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 06 04, 17:13)
Cia sakykit pearl blonde 810 taip nudaze

As nusidaziau su situo savaitgalis.
Rezultatu superpatenkinta esu.
Dabar neturiu galimybes, nes esu darbe, bet po pietu pasistengsiu ikelti nuotrauka smile.gif
Spalva gavosi labai grazi, netgi pilkesne negu kad Soy ikeltoje nuotraukoje. Plaukai kol kas atrodo kad sureagavo normaliai, t.y. yra svelnus, minksti ir tt.
Atsakyti
Klausykit, o kazin paims man plaukus dazai, jei dazysiu vienu ar dviem tonais sviesesniu atspalviu su 3proc. oksidatorium g.gif
Dabar as dazyta 6tonu (ash dark blond) o noreciau pasisviesint iki 7 ar 8, kad naturaliau butu ..
Ar reikia stipresnio aktyvatoriaus, kaip manot g.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2010 06 14, 10:56)
Klausykit, o kazin paims man plaukus dazai, jei dazysiu vienu ar dviem tonais sviesesniu atspalviu su 3proc. oksidatorium g.gif
Dabar as dazyta 6tonu (ash dark blond) o noreciau pasisviesint iki 7 ar 8, kad naturaliau butu ..
Ar reikia stipresnio aktyvatoriaus, kaip manot g.gif

Man atrodo, kad reiketu stipresnio aktyvatoriaus, nes su 3% stiprumo tik imanoma uzdet jau nublukintam plaukui spalva, bet nepasviesint g.gif Gal net 9% imt g.gif
Uzsuk i sita temele...cia daznai prisijungia kirpeja Carela, jinai pakonsultuos tiksliau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 14 birželio 2010 - 11:44
Keliu nuotrauka
Dazyta ant naturaliu - vidutinisko lietuvisko pilksvo blondino, pries 3 men dazyto sviesiom sruogom smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, labai ieškau wella sunlight dažų nusipirkti. Mano mieste (Palangoj) kirpykloj neparduoda, sako, profesionalūs dažai neparduodami doh.gif . Bet tikrai manau, kad įmanoma nusipirkti kur nors. Gal kaip nors pavyktų parsisiųsti iš kito miesto. Labai labai reikia, gal kas galit padėti? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti