Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(Soy @ 2010 06 04, 15:42)
Tai ziurek, jei nepavyks bent turesi ant ko burnot biggrin.gif


Jei bus laiko, ir as dazysiuos si savaitgali sita spalvyte, jau nusipirkau.
Po to parasysiu kaip pasiseke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Soy @ 2010 06 03, 16:41)
Dazytos. Sviesumas panasus, bet buvo geltonas atspalvis,  norejau pilkesnio, tai ir gavos kaip norejau smile.gif

Cia sakykit pearl blonde 810 taip nudaze? ax.gif ar 713??? nes pastarojo as niekur neradau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paradoksualė: 04 birželio 2010 - 17:14
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 06 04, 18:13)
Cia sakykit pearl blonde 810 taip nudaze?  ax.gif ar 713??? nes pastarojo as niekur neradau  unsure.gif


Cia 810 smile.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri daze su palette natural colors, as nusipirkau blondinei, rodos 100 nr. ir dar esu uzsirasius pas kirpeja, nezinau ar dazyt ar eit pas kirpeja sad.gif nes kirpeja nauja, nezinau ar nudazys normaliai. siaip esu sviesiu plauku, gal galetumete patarti?
Atsakyti
Sveikos smile.gif
dažiau vakar plaukus dažais loreal casting 400nr spalvytė.tamsiai ruda.O gavos beveik juoda.. Kaip dabar juos iššviesint? plaut galvą 28 kartus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 06 10, 08:45)
Sveikos smile.gif
dažiau vakar plaukus dažais loreal casting 400nr spalvytė.tamsiai ruda.O gavos beveik juoda.. Kaip dabar juos iššviesint? plaut galvą 28 kartus blink.gif


Nusiplaus zyymiai greiciau. Plius man asmeniskai plauku dazai greiciau nusiplauna kai plaunu dazytiems plaukams skirtu sampunu ir aliejaus kaukes.
Atsakyti
QUOTE(Ai neskauda @ 2010 06 10, 09:06)
Nusiplaus zyymiai greiciau. Plius man asmeniskai plauku dazai greiciau nusiplauna kai plaunu dazytiems plaukams skirtu sampunu ir aliejaus kaukes.



Ačiū už atsakymą,kadangi daraualiejines kaukytes ir taip tikiuos,kad apsiplaus ta splava truputį greit unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 06 10, 12:38)
Ačiū už atsakymą,kadangi daraualiejines kaukytes ir taip tikiuos,kad apsiplaus ta splava truputį greit  unsure.gif

Kazkurioje temoje skaiciau, kad padeda kaukes su citrina ir aliejumi unsure.gif bet bandzius nesu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 06 10, 13:29)
Kazkurioje temoje skaiciau, kad padeda kaukes su citrina ir aliejumi unsure.gif bet bandzius nesu 4u.gif



sedžiu priusitepus aliejaus.tikiuos nors kiek pašviesins unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ai neskauda @ 2010 06 10, 10:06)
Nusiplaus zyymiai greiciau. Plius man asmeniskai plauku dazai greiciau nusiplauna kai plaunu dazytiems plaukams skirtu sampunu ir aliejaus kaukes.


Tai kad kaip tik atrodo turėtų mažiau spalva nusiplauti, kai plaunama dažytiems plaukams skirtu šampūnu smile.gif o šiaip žiūrint ant kokių ten buvo dažyta, kažkiek pasiplaus spalva, bet kad labai nušviesės, tai neaišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 06 10, 22:11)
Tai kad kaip tik atrodo turėtų mažiau spalva nusiplauti, kai plaunama dažytiems plaukams skirtu šampūnu smile.gif o šiaip žiūrint ant kokių ten buvo dažyta, kažkiek pasiplaus spalva, bet kad labai nušviesės, tai neaišku smile.gif



Ant vidutinio tamsumo rud\ų dažyta tamsiai rudais. Nesuprantu, nebedažysiub daugiau namie.Jau antrą kart.Nusiperki dažus rudus,o gaunas juda beveik. Ne guodžiuos tik tiek,kad pirkau nuplaunamus ,kreminius dažus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 06 10, 23:11)
Tai kad kaip tik atrodo turėtų mažiau spalva nusiplauti, kai plaunama dažytiems plaukams skirtu šampūnu smile.gif o šiaip žiūrint ant kokių ten buvo dažyta, kažkiek pasiplaus spalva, bet kad labai nušviesės, tai neaišku smile.gif



Gal rinkausi netinkamus sampunus dazytiems plaukams, bet priejau isvados, kad jie nieko tooookio nedaro. Zinoma, kad nusvieses Kamius plaukai, Loreal Casting is tu nusiplaunanciu serijos ax.gif

Atsakyti