Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(Bittersweet @ 2009 10 05, 16:06)
nu yra ir kas? yra ir lorealio ir dar kazkokios firmos, pallete man atrodo
del lorealio girdejau, kad rezultatas gaunasi gerokai tamsesnis nei nurodyta spalva paleteje, o ir siaip tie 10minuciai man pasitikejimo nekelia, manau jie gan stiprus

O kazin raso ant parduotuviniu dazu stipruma procentais? Kazkaip kai kazkada daziau,ieskojau to stiprumo,bet neradau g.gif Nes jei neraso,tai kaip gali zinot kaip kenkia plaukam...
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 05, 15:49)
Neprisimenu, ar 1,8 ar 2,1, bet man atrodo pats silpniausias, nes jie labai labai svelnus g.gif

4u.gif

diamondness, parduotuviniai būna 6proc.(man atrodo)-gana stiprūs, o dar ir dažų sudėtis nekokia, aš tai parduotuviniais daugiau niekada nedažysiu schmoll.gif
O apie tuos 10minučių-tai visiška nesamonė.Jai jau susiruoši plaukus dažyti,koks skirtumas ar 10 ar pusvalandis.Jau geriau su beamoniakiniais valandą pasėdėsiu, nei su tuo brudu 10minučių.O be to koks turi būti jų stiprumas ir sudėtis, kad per tokį trumpą laiką plaukus nudažytų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Wildberry @ 2009 10 05, 16:33)
4u.gif

diamondness, parduotuviniai būna 6proc.(man atrodo)-gana stiprūs, o dar ir dažų sudėtis nekokia, aš tai parduotuviniais daugiau niekada nedažysiu schmoll.gif
O apie tuos 10minučių-tai visiška nesamonė.Jai jau susiruoši plaukus dažyti,koks skirtumas ar 10 ar pusvalandis.Jau geriau su beamoniakiniais valandą pasėdėsiu, nei su tuo brudu 10minučių.O be to koks turi būti jų stiprumas ir sudėtis, kad per tokį trumpą laiką plaukus nudažytų blink.gif


drinks_cheers.gif 6% tai cia tamsesniuose atspalviuose ydeta, sviesiuose 9% ir nenustebciau, kad kai kuriuose ir 12% butu, nes nuo vienu dazant ta pacia spalva plaukai normaliai gaunasi, o nuo kitu nusiursta. Bet siaip paskutiny karta taip pasiuro plaukuciai nuo Garnier, kad ojojoj, daugiau y ta puse net ziuret nenoriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 05, 12:25)
yra kazkokie dazai,kur per 10 min.nudazo. Kas zino?


gal turima omeny, Color Sync tonuojantys, be amoniako dazai. skirti tonuoti, tamsinti. dazytui plaukui laikoma 10 min, o nedazytui - 20 min. 2,7% stiprumo
Atsakyti
Niekas nedazo siais dazais? 4u.gif mane domina augaliniai sios firmos dazai.ar tiesa,kad nesimato nuaugimo linijos(aisku,jei artima naturaliam atspalvi pasirenki),ar nesausina plauko?
Atsakyti
Sveika,

O gal žinai ar su L'Oreal be amoniako dažais galima dažyti plaukus, jei laukiesi? Ar nepakenks vaikeliui? Ar geriau rinktis kokius dažančius šampūnus? 4u.gif


Dėkui.


o siaip tai mano patys paciausi dazai L'Oreal be amoniako, visko teko bandyti, bet sitie mylimiausi thumbup.gif labai patinka dazu tekstura, kvapas, plaukas sveikas, o jau zvilgesys wub.gif jokie bandyti dazai tokio blizgejimo nepadarydavo (mano tamsus plaukai). manau, kad geresni gali buti tik tai Chna smile.gif
[/quote]
Atsakyti
O kazin tamsinant plaukus kazkur vienu tonu (is 7 i 6) oksidaciniais dazais,kokio stiprumo oksidatoriu pasirinkti,kad ne trumpai laikytu,bet nesigautu dazant per tamsiai,tamsiau nei turi gautis ir aisku maziau kenktu? g.gif
Atsakyti
o ka manot apie milk shake dazus? labai idomu kokie atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
kadangi cia temuke apie plauku dazus,tai gal kuri zinot ar galima maisyti skirtingu gamintoju plauku dazus?

Pas mane tokia situacija,uzsakinejau plauku dazus dvi dezutes,bet gavau tik viena.Ir dabar vel uzsakyti reikes laukti apie menesi,noriu greiciau dazyti,todel galvoju nusipirkti parduotuveje kazka panasaus ir juos sumaisyti.

Labai lauksiu atsakymo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 07, 17:49)
O kazin tamsinant plaukus kazkur  vienu tonu (is 7 i 6) oksidaciniais dazais,kokio stiprumo oksidatoriu pasirinkti,kad ne trumpai laikytu,bet nesigautu dazant per tamsiai,tamsiau nei turi gautis ir aisku maziau kenktu? g.gif

Tamsiems plaukams užtenka pačio silpniausio mirksiukas.gif

QUOTE(sher @ 2009 10 08, 20:47)
o ka manot apie milk shake dazus? labai idomu kokie atsiliepimai smile.gif

Apie Milkshake dažus ir kitas šios firmos plaukų priežiūros priemones rasite daug patarimų, atsiliepimų, diskusijų šioje temoje
http://www.supermama...howtopic=207452

QUOTE(dėja @ 2009 10 09, 01:03)
kadangi cia temuke apie plauku dazus,tai gal kuri zinot ar galima maisyti skirtingu gamintoju plauku dazus?

Pas mane tokia situacija,uzsakinejau plauku dazus dvi dezutes,bet gavau tik viena.Ir dabar vel uzsakyti reikes laukti apie menesi,noriu greiciau dazyti,todel galvoju nusipirkti parduotuveje kazka panasaus ir juos sumaisyti.

Labai lauksiu atsakymo wub.gif

Kaip suprantu norite dažyti plaukus kitos firmos dažais, nei prieš tai dažėte.Tai galite grąsiai tai daryti, žinoma rezultatas nebus tas pats- gali skirtis atspalvis...
Atsakyti
QUOTE
Greta_B,2009 10 07, 14:37]
Sveika,

O gal žinai ar su L'Oreal be amoniako dažais galima dažyti plaukus, jei laukiesi? Ar nepakenks vaikeliui? Ar geriau rinktis kokius dažančius šampūnus?  4u.gif
Dėkui.

manau, jog tikrai galite dazyti svelniais beamoniakiniais dazais, tai neturetu pakenkti, kiek man zinoma ir gydytojai juk nedraudzia, tik pirmaji trimestra reiktu pralaukti 4u.gif zinoma, kirpeja turetu zinoti apie jusu nestuma
grazinkites ir bukite grazi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2009 10 09, 01:03)
kadangi cia temuke apie plauku dazus,tai gal kuri zinot ar galima maisyti skirtingu gamintoju plauku dazus?

Pas mane tokia situacija,uzsakinejau plauku dazus dvi dezutes,bet gavau tik viena.Ir dabar vel uzsakyti reikes laukti apie menesi,noriu greiciau dazyti,todel galvoju nusipirkti parduotuveje kazka panasaus ir juos sumaisyti.

Labai lauksiu atsakymo wub.gif


vieno dazymo metu norite sumaisyti dvieju firmu dazus, taip supratau?
nerizikuociau
Atsakyti