Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(Žvėriukė @ 2010 05 26, 13:22)
Hm...bet Nr.8 ir yra tamsi blondine  unsure.gif Jei norejai vos vos patamsint, tai idealu butu buves Nr.9  g.gif
Bet gal tiek tos bedos...atsiplaus spalvyte...ir bus kokios norisi  4u.gif

Na pagal kataloga tai 8nr yra light blonde rolleyes.gif na niekis, manau atsiplaus, o kitakart zinosiu ax.gif
Atsakyti
Merginos, ar kas dazet plaukus su 713 nr L'oreal Casting? Pasidalinkit, kokie rezultatai?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zukauskaite @ 2010 06 01, 18:13)
Merginos, ar kas dazet plaukus su 713 nr L'oreal Casting? Pasidalinkit, kokie rezultatai?
user posted image


Galiu apskritai apie casting pasidalinti atsiliepimais, šios konkrečiai spalvos nebandžiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 06 01, 17:23)
Galiu apskritai apie casting pasidalinti atsiliepimais, šios konkrečiai spalvos nebandžiau  smile.gif

Butu labai idomu 4u.gif
As dabar nusiziurejau tuos beamoniakinius, kur islieka 48 plovimus. Pas mane naturalus toks pilkas blondinas (na iprasta spalva biggrin.gif ) ir sruogeles). Galvoju jei pasidazyciau tais blond beamoniakiniais, ar butu koks efektas g.gif
Atsakyti
QUOTE(macabee @ 2010 04 13, 17:02)
o kokiu castingo atspalviu dazai plaukus?
mastau nusipirkti castingo 'pearl blonde 810' atspalvi g.gif


Kadangi sitais kaip tik nusidaziau vakar tai galiu idet foto kokia spalva gavos smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soy: 03 birželio 2010 - 14:51
QUOTE(Soy @ 2010 06 03, 14:40)
Kadangi sitais kaip tik nusidaziau vakar tai galiu idet foto kokia spalva gavos smile.gif
user posted image

Ant kokios spalvos dazei? Naturalios, dazytos???
Man atrodo, kad gavosi panasiai, kaip ant dazu paveiksliuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 06 03, 16:13)
Ant kokios spalvos dazei? Naturalios, dazytos???
Man atrodo, kad gavosi panasiai, kaip ant dazu paveiksliuko smile.gif


Dazytos. Sviesumas panasus, bet buvo geltonas atspalvis, norejau pilkesnio, tai ir gavos kaip norejau smile.gif
Atsakyti
Soy o čia tikrai dažyta ant šviesintų plaukų? Nes dabar atrodo tokie rusva, natūrali graži spalva. Normaliai nuėmė, ne plėmais? Man reik pasitamsint savo šviesius plaukus, bet taip bijau gautis ryža.
Atsakyti
QUOTE(Langutis @ 2010 06 04, 16:02)
Soy o čia tikrai dažyta ant šviesintų  plaukų? Nes dabar atrodo tokie rusva, natūrali graži spalva. Normaliai nuėmė, ne plėmais? Man reik pasitamsint savo šviesius plaukus, bet taip bijau gautis ryža.


Tikrai, nemeluosiu gi biggrin.gif Normaliai, ne plemais.
Tai kad nelabai cia ir gali gautis ryza dazant ant sviesintu. Ju gi pilksvas atspalvis.
Ryza gali gautis jei is tamsesniu sviesintum.
Atsakyti
Reiškia šiandien jau reikia važiuot pirkt šito numerio. Bet jei žagsėsi - žinok kad aš ryža tapau ir keiksnoju tamstą biggrin.gif Juokauju, ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Langutis @ 2010 06 04, 16:22)
Reiškia šiandien jau reikia važiuot pirkt šito numerio. Bet jei žagsėsi - žinok kad aš ryža tapau ir keiksnoju tamstą biggrin.gif Juokauju, ačiū už pagalbą  4u.gif


Tai ziurek, jei nepavyks bent turesi ant ko burnot biggrin.gif
Rimtai tai tikrai neturetu ryza gautis smile.gif
Nera uz ka irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Soy @ 2010 06 03, 15:40)
Kadangi sitais kaip tik nusidaziau vakar tai galiu idet foto kokia spalva gavos smile.gif


Graži spalvytė 4u.gif kažkada norėjau ir aš tos, žiūriu galėjau dažytis, būtų buvę gražu biggrin.gif
Atsakyti