Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

Raudonplaukės, "ryžės" kuo plaukus dažot? Dažau Loreal recital preference 5.54 bet noriu atspalvio naujovių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2010 05 20, 17:37)
O kokio stiprumo oksdatoriu pirkai  g.gif

su spalva 1517 pirkau 9% oksidatoriu, o dabar pasiemiau spalva nr.8 (turetu buti naturali blond spalva), tai ipyle 6% ir 3% oksidatoriaus, atitinkamai saknim ir galams. Bet dar nedaziau, kaip tik siuo metu ruosiuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 04 13, 21:22)
Dažau 600 light brown  smile.gif
Prieš tai esu bandžiusi dažyti 630 (lyg) caramel smile.gif
O tuos 810 pamenu irgi labai norėjau kažkada išbandyti, kai norėjau šiek tiek tamsinti plaukus smile.gif

O casting plauku dazai gali tik tamsinti, nesviesina, taip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2010 05 26, 10:27)
O casting plauku dazai gali tik tamsinti, nesviesina, taip? ax.gif


Aš kaip suprantu tai taip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nepasimetusi @ 2010 05 25, 19:37)
dabar pasiemiau spalva nr.8 (turetu buti naturali blond spalva), tai ipyle 6% ir 3% oksidatoriaus, atitinkamai saknim ir galams. Bet dar nedaziau, kaip tik siuo metu ruosiuosi  ax.gif

verysad.gif gavosi tamsi spalva! Kaip susinervinau, sedziu dabar su citrinu kauke ant galvos. O praeitakart daziau 9,32, tai labai sviesi gavosi, norejau vos tamsiau..
Tikiuosi, kad issiplaus nors kiek verysad.gif
Labai nusiminiau, man visai netinka.
Atsakyti
Gal kas zinot kaip vadinasi Vilniaus CUP parduotuveje parduodamu ekologisku plauku dazu pavadinimas? blush2.gif Ten is kart prie iejimo yra ekologiskos kosmetikos skyrelis(salia Sarmos), jame maciau tuos dazus, labai patiko viena spalva, bet pavadinimo dazu neatsimenu(norisi atsiliepimu paskaityt).
Atsakyti
QUOTE(Nepasimetusi @ 2010 05 26, 12:26)
verysad.gif  gavosi tamsi spalva! Kaip susinervinau, sedziu dabar su citrinu kauke ant galvos. O praeitakart daziau 9,32, tai labai sviesi gavosi, norejau vos tamsiau..
Tikiuosi, kad issiplaus nors kiek  verysad.gif
Labai nusiminiau, man visai netinka.

Hm...bet Nr.8 ir yra tamsi blondine unsure.gif Jei norejai vos vos patamsint, tai idealu butu buves Nr.9 g.gif
Bet gal tiek tos bedos...atsiplaus spalvyte...ir bus kokios norisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilauogė* @ 2010 05 26, 14:19)
Gal kas zinot kaip vadinasi Vilniaus CUP parduotuveje parduodamu ekologisku plauku dazu pavadinimas? blush2.gif Ten is kart prie iejimo yra ekologiskos kosmetikos skyrelis(salia Sarmos), jame maciau tuos dazus, labai patiko viena spalva, bet pavadinimo dazu neatsimenu(norisi atsiliepimu paskaityt).


gal suos dazus matet? http://www.aukimekar...ka/plauku-dazai ?
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 05 26, 17:37)


Aha, situs. Ypac ant pakuociu paneliu plauku spalvos beveik visos labai grazios wub.gif Gal yra daziusiu savo plaukucius siais Naturgin dazais?
Bet galvojau kad jie nuplaunami, o pasirodo ilgalaikiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilauogė* @ 2010 05 26, 19:08)
Aha, situs. Ypac ant pakuociu paneliu plauku spalvos beveik visos labai grazios wub.gif Gal yra daziusiu savo plaukucius siais Naturgin dazais?
Bet galvojau kad jie nuplaunami, o pasirodo ilgalaikiai unsure.gif


man taip pat patikos spalvos, dėja astiliepimu visai neradau g.gif O ar nebus sie naturalus ilgalaikiai maziau kenkiantys uz cheminius augalinius daziukus g.gif
Atsakyti
Na as kai juos ziurinejau CUP'e, tai pardaveja sake, jog nesenai juos gavo ir klientem patiko sitie dazai...
Atsakyti
QUOTE(Šilauogė* @ 2010 05 26, 19:08)
Aha, situs. Ypac ant pakuociu paneliu plauku spalvos beveik visos labai grazios wub.gif Gal yra daziusiu savo plaukucius siais Naturgin dazais?
Bet galvojau kad jie nuplaunami, o pasirodo ilgalaikiai unsure.gif


wub.gif labai grazi spalvyte....
Atsakyti