Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(aistuliaa @ 2010 04 06, 10:35)

Mane irgi domintų, nes ir dažau su Casting, o kartais pamąstau, gal ir kokius kitus būtų smagu išbandyti smile.gif


o kokiu castingo atspalviu dazai plaukus?
mastau nusipirkti castingo 'pearl blonde 810' atspalvi g.gif
Atsakyti
QUOTE(macabee @ 2010 04 13, 17:02)
o kokiu castingo atspalviu dazai plaukus?
mastau nusipirkti castingo 'pearl blonde 810' atspalvi g.gif


Dažau 600 light brown smile.gif
Prieš tai esu bandžiusi dažyti 630 (lyg) caramel smile.gif
O tuos 810 pamenu irgi labai norėjau kažkada išbandyti, kai norėjau šiek tiek tamsinti plaukus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 13 balandžio 2010 - 20:22
QUOTE(aistuliaa @ 2010 04 13, 21:22)
Dažau 600 light brown  smile.gif
Prieš tai esu bandžiusi dažyti 630 (lyg) caramel smile.gif
O tuos 810 pamenu irgi labai norėjau kažkada išbandyti, kai norėjau šiek tiek tamsinti plaukus smile.gif


buvai blondine tuomet, kai tamsinai su 810?
o kokia spalva jis tada nudaze, tokia kaip ir parodyta, i pilksvuma?
Atsakyti
QUOTE(macabee @ 2010 04 14, 10:43)
buvai blondine tuomet, kai tamsinai su 810?
o kokia spalva jis tada nudaze, tokia kaip ir parodyta, i pilksvuma?


Buvau labai šviesi, beveik balta, tada norėjau dažyti su 810, bet pasirinkau kitus dažus blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

stai krize priverte susimastyti kaip atitolinti dazyma saknu pas kirpeja biggrin.gif nes iseit kur norisi,o va sviecia 1 cm,baisu...biggrin.gif
gal jus zinote,kaip ir su kuo,tik is nuplaunamu sampunu ar kondicionieriu,nuspalvinti saknis? as jau pavargau nuo ieskojimo.... sad.gif nieko nerandu...
Mano tie tokie lietuviski,pilki,o mano dazyti tokie rudai ryzi,reiktu bent jau sokoladines sviesesnes,pienisko sokolado.... bet kad nusiplautu po kokiu 5k g.gif kad ir po 2 kartu,kad tik galeciau visus apgauti,kad jie neatauge ... biggrin.gif
Jus kaip supermamos,gal man galesite padeti... smile.gif noreciau iki savaigalio kazka sugalvoti,nes rimtai uzsidazysiu su rudu guasu!!! biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liuxiuke @ 2010 04 14, 12:48)
Sveikos merginos smile.gif

stai krize priverte susimastyti kaip atitolinti dazyma saknu pas kirpeja biggrin.gif nes iseit kur norisi,o va sviecia 1 cm,baisu...biggrin.gif
gal jus zinote,kaip ir su kuo,tik is nuplaunamu sampunu ar kondicionieriu,nuspalvinti saknis? as jau pavargau nuo ieskojimo.... sad.gif nieko nerandu...
Mano tie tokie lietuviski,pilki,o mano dazyti tokie rudai ryzi,reiktu bent jau sokoladines sviesesnes,pienisko sokolado.... bet kad nusiplautu po kokiu 5k  g.gif  kad ir po 2 kartu,kad tik galeciau visus apgauti,kad jie neatauge ... biggrin.gif
Jus kaip supermamos,gal man galesite padeti... smile.gif noreciau iki savaigalio kazka sugalvoti,nes rimtai uzsidazysiu su rudu guasu!!! biggrin.gif  doh.gif


yra parduotuvese vienkartiniai tamsus dazai (ypatingai daug rudu atspalviu). jie isvis po keliu kartu nusiplauna smile.gif 'palette' firmos, kainuoja kelis litus, tokiuose maisiukuose/pakeliuose
Atsakyti
Sveikos,paklausti noreciau vieno klausimuko blush2.gif Kas kiek laiko galima dazyt su augaliniais dazais,na tarkim Loreal Casting? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2010 04 15, 10:33)
Sveikos,paklausti noreciau vieno klausimuko blush2.gif Kas kiek laiko galima dazyt su augaliniais dazais,na tarkim Loreal Casting? g.gif


O kas kiek laiko norit dažyti? g.gif
Bent aš casting dažau kaip ir nebeamoniakais, kai šaknys atauga, na kas 1-2 mėnesius..
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2010 04 15, 11:33)
Sveikos,paklausti noreciau vieno klausimuko blush2.gif Kas kiek laiko galima dazyt su augaliniais dazais,na tarkim Loreal Casting? g.gif

jei dažyčiausi pati namuose, tai kas du mėnesius, o kirpykloj galima ir kas mėnesį, kirpėjos dažo skirtingais stiprumais ataugusias šaknis ir pačius plaukus
Atsakyti
Dekui visoms uz atsakymus thumbup.gif
Atsakyti
Gal patarsite, kur isigyti Vilniuje Color Touch dazu 4.77 arba color touch + 44.07? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nepasimetusi @ 2010 02 13, 18:57)
Perku CUP'e esancioj kirpykloj, ten biski pataria del spalvu ir dazymo, dazai 27Lt, o oksidatorius 60ml kainuoja 5lt. si karta 120ml ipyle, tai 10lt uz ji mokejau, turbut apsimoketu dideli buteli nusipirkt, garbane.lt maciau ir i namus pristato. Bet kol kas dar tik bandau keune dazus, tai nenoriu dideliu kiekiu pirkti  ax.gif
O spalva gavosi laabai pilka, mano plaukai visada geltonai nusisviesina, tai net keista ziuret i save veidrody  rolleyes.gif  likau patenkinta, grazi spalvyte  rolleyes.gif

O kokio srtiprumo oksdatoriu pirkai g.gif
Atsakyti