Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(it's not me @ 2010 03 24, 21:49)
Pas mane krautuvytej radau situ ir dabar jie nukainuoti iki... gal 3.99  g.gif  tai gal reik jamt  g.gif  Maciau 4 dezutes yra
bet su palette niekad nedaziau, kazi plaukai nenukris  biggrin.gif


Aš su palette dažiau gal kokius 4 metus biggrin.gif jei plaukai nėra nukankinti, kokie šviesinti ir pan., tai manau, kad nenukris wink.gif
Aš kažkaip jokių problemų neturėjau su Palette smile.gif
Tiesa, dabar su jais nedyčiau, nes plaukai buvo šviesinti, o dabar dažau rudai, bet renkuso beamoniakius smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rosmari @ 2010 04 06, 01:18)
Sveikos smile.gif
Gal kuri bandet plauku dazus Schwarzkopf Essential Color?
Iki siol daziau Loreal Casting dazais be amoniako...noreciau pakeist juos kokiais kitais beamoniakiais dazais.
Ka galetumet patarti? rolleyes.gif


Mane irgi domintų, nes ir dažau su Casting, o kartais pamąstau, gal ir kokius kitus būtų smagu išbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 03, 18:05)
Skirk dalyka, kur yra amoniakiniai, kurie ysiskverbia y plauka ir kur yra beamoniakiniai, kurie apgaubia plauka pigmentu jo nepazeisdamas - taip, tamsesni amoniakiniu ilgiau zymiai laikysis su 3%, bet be amoniako visai kitaip juk veikia plauka, jis tik uzspalvina plauka, o ne pripildo jy pigmentu, tai ilgai net ir negali issilaikyti smile.gif




norejau dar i tema paklausti del peroksido, ksirto dazymui: ar yra jo atskirai pirkti, kiek galetu kainuot ir kur rasti galima??
Atsakyti
Svieki, cia ne i tema, bet man labai reikia jusu pagalbos blush2.gif Siansien nusipirkau Garnier Nutrisse Creme extra light ir nusidaziau, bet kai nusiploviau nusidaze tiktai pakausis ir tai kazkoke sviesiai ryza spalva, nezinau ka dazyti ar antra karta tokia pacia spalva dazyti ar ka.. Jai galite patarkite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TyTyss @ 2010 04 06, 16:29)
Svieki, cia ne i tema, bet man labai reikia jusu pagalbos  blush2.gif  Siansien nusipirkau Garnier Nutrisse Creme extra light ir nusidaziau, bet kai nusiploviau nusidaze tiktai pakausis ir tai kazkoke sviesiai ryza spalva, nezinau ka dazyti ar antra karta tokia pacia spalva dazyti ar ka.. Jai galite patarkite  smile.gif


dazna problema sviesinant.. nu antra karta dazyt nepades,paryskins tik ta ryzuma,bandykit tonika koki nusipirkt pilkinanti,arba bekit i kirpykla rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 04 06, 13:50)
dazna problema sviesinant.. nu antra karta dazyt nepades,paryskins tik ta ryzuma,bandykit tonika koki nusipirkt pilkinanti,arba bekit i kirpykla  rolleyes.gif


O kokiu Toniku buna, kokiu firmu? Kur galima ju nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(TyTyss @ 2010 04 06, 16:57)
O kokiu Toniku buna, kokiu firmu? Kur galima ju nusipirkti?


rusiskose kosmetikos parduotuvese daug ju rusiu,as tiksliai nezinau,nes neeksperimentuoju su jais,bet raso kad padeda nuo to ryzumo.. bet ir ne visom.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 04 06, 14:01)
rusiskose kosmetikos parduotuvese daug ju rusiu,as tiksliai nezinau,nes neeksperimentuoju su jais,bet raso kad padeda nuo to ryzumo.. bet ir ne visom..  unsure.gif


Tai man liudna, nes nemanau kad londone rusisku parduotuviu cia yra kur nors sad.gif
O jai bandyciau su rudu atspalviu dazyti nepadetu? doh.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti, paprasyti patarimu, ka daryti verysad.gif Siandien nusipirkau Garnier Nutresse extar light blonde ir nusidaziau, bet kai nusiploviau, pamaciau kad nusidaze tik pakausis ir tai, sviesiai ryza spalva, ka daryti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(TyTyss @ 2010 04 06, 16:14)
Sveikos, norejau paklausti, paprasyti patarimu, ka daryti  verysad.gif  Siandien nusipirkau Garnier Nutresse extar light blonde ir nusidaziau, bet kai nusiploviau, pamaciau kad nusidaze tik pakausis ir tai, sviesiai ryza spalva, ka daryti? blush2.gif

itariu, kad begti pas kirpeja.
Atsakyti
QUOTE(TyTyss @ 2010 04 06, 17:05)

O jai bandyciau su rudu atspalviu dazyti nepadetu? doh.gif


nemanau,tuo labiau dabar vel dazyt ant virsaus,plaukams ne kas,o rudas gali ismusti ryskesne ryza dar doh.gif ..
Atsakyti
QUOTE(TyTyss @ 2010 04 06, 16:14)
Sveikos, norejau paklausti, paprasyti patarimu, ka daryti  verysad.gif  Siandien nusipirkau Garnier Nutresse extar light blonde ir nusidaziau, bet kai nusiploviau, pamaciau kad nusidaze tik pakausis ir tai, sviesiai ryza spalva, ka daryti? blush2.gif

O kaip cia taip galejo buti? unsure.gif g.gif Speju,oksidantai sumaisyti pakuoteje buvo,arba dazai kokie is galiojimo iseje g.gif Seip ar taip uzjauciu ir bekite i kirpykla 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aquawille @ 2010 03 21, 18:30)
sveikos
pries pora savaiciukirpykloje is blond nusidaziau i rudai pelenu spalva
po savaites ji atsiplove, pradejo lyst senos sviesios sruogos, is grazios spalvos belike kazkokia ryzai ruda
gal kas zino del ko taip ir ka daryti, negi dazyti plaukus kas pora savaiciu ? verysad.gif



QUOTE(Paradoksualė @ 2010 03 21, 18:51)
man ta pati problema.. labai greitai nusiplauna ir islenda ryza.. o manieji pilki lietuviski..tai kontrastas ne duok dieve  doh.gif net nebezinau kur eiti ir ka daryti... negi vel teks gristi prie sviesiu  unsure.gif

Tokiu atveju yra daroma plauku pigmentacija,taciau ja reikia atlikti kirpykloje.Pigmentacija,tai isimtu pigmentu is plauku balinant grazinimas,net nzn kaip aiskiai issireikst,kad suprastumet.Na tas grazinimas nera tiesiogine prasme,tiesiog po pigmentacijos dazai geriau laikosi ax.gif Arba tiesiog kiekviena karta dazant tepti per visus plaukus,su augaliniais dazais,taip is kokio trecio,ketvirto karto spalva jau laikysis.
Atsakyti
Labas,
gal kas išbandėte ant savo kailio gerą dažomąjį šampūną ar balzamą, kuris dažytų ryškiai? Grynai, kad vietoje dažų būtų, nuimtų ir natūralius plaukus, ataugusias šaknis, veiktų per kelis tonus, jei tarkim natūralūs plaukai nemažai šviesesni už norimą gauti efektą.
Parašykite kokios firmos, kur perkate?
Gal net į a/ž geriau, kad nereiktų temos sekti, būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti