Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(mexica @ 2010 03 21, 12:21)
As pirkau ja gal pries pora men. Droge Big'o, ten didelis gan pasirinkimas visokiu spalvu situ dazu.

nu velnias as niekur nerandu butent sios spalvos,net spalvu paletej kur padeta paziureti,jos nera.. ar tikrai butent sia matet? smile.gif dazet ja? koks gaunasi atspalvis?
Atsakyti
sveikos
pries pora savaiciukirpykloje is blond nusidaziau i rudai pelenu spalva
po savaites ji atsiplove, pradejo lyst senos sviesios sruogos, is grazios spalvos belike kazkokia ryzai ruda
gal kas zino del ko taip ir ka daryti, negi dazyti plaukus kas pora savaiciu ? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2010 03 21, 18:30)
sveikos
pries pora savaiciukirpykloje is blond nusidaziau i rudai pelenu spalva
po savaites ji atsiplove, pradejo lyst senos sviesios sruogos, is grazios spalvos belike kazkokia ryzai ruda
gal kas zino del ko taip ir ka daryti, negi dazyti plaukus kas pora savaiciu ? verysad.gif


man ta pati problema.. labai greitai nusiplauna ir islenda ryza.. o manieji pilki lietuviski..tai kontrastas ne duok dieve doh.gif net nebezinau kur eiti ir ka daryti... negi vel teks gristi prie sviesiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 03 21, 19:51)
man ta pati problema.. labai greitai nusiplauna ir islenda ryza.. o manieji pilki lietuviski..tai kontrastas ne duok dieve  doh.gif net nebezinau kur eiti ir ka daryti... negi vel teks gristi prie sviesiu  unsure.gif

o man tai sviesi netinka. ir juoda ne. tik ruda, kuri nusiplauna momentaliai, tikras vargas, ir nezinau, ka bedaryt verysad.gif
Atsakyti
Siaip pati esu blondine naturali,bet perkopus 20 plaukai pradejo sparciai tamseti,daziau is pradziu garnier kazkokiais dazais uz 16lt,jauciau kad kenkia plaukui,ir pries 2 metus atradau Loreal Preference spalva 10.21,bent jau man nenudazo taip kaip ant paveiksliuko,bet suteikia labai grazu atspalvi,sulaukiu nemazai komplimentu is kirpeju kurie klausia kokiais dazais gaunasi toks nuostabus atspalvis,ir aisku plaukas atrodo labai sveikas,nes dazai be amoniako.Bet manau kad labai daug kas priklauso nuo pacio plauko,daziau mama su sitais dazais tai gavosi vos tonu sviesesni smile.gif Vienas minusas tai kaina, kuri yra arti 40lt,teko pirkti keleta kartu Lenkijoje siuos dazus uz 18lt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnulia: 21 kovo 2010 - 21:57
QUOTE(Aquawille @ 2010 03 21, 20:12)
o man tai sviesi netinka. ir juoda ne. tik ruda, kuri nusiplauna momentaliai, tikras vargas, ir nezinau, ka bedaryt verysad.gif


Suprantu biggrin.gif
man sviesi tinka,bet as nebenoriu,o tamsios labai negaliu,nes islenda iskart saknys sviesios doh.gif zodziu vargo vakariene tie plaukai.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2010 02 13, 16:40)
O "Palette" man nieko Nr. 390 "light copper", kad "pajamtų" mano tamsiai pilkus plaukus, galima laštelt biski peroksido į dažus, bet ir be to gerai. Tai ta spalva ir dingo iš visų drogų kažkodėl  verysad.gif


Pas mane krautuvytej radau situ ir dabar jie nukainuoti iki... gal 3.99 g.gif tai gal reik jamt g.gif Maciau 4 dezutes yra
bet su palette niekad nedaziau, kazi plaukai nenukris biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo it's not me: 24 kovo 2010 - 20:51
QUOTE(Aquawille @ 2010 03 21, 19:30)
sveikos
pries pora savaiciukirpykloje is blond nusidaziau i rudai pelenu spalva
po savaites ji atsiplove, pradejo lyst senos sviesios sruogos, is grazios spalvos belike kazkokia ryzai ruda
gal kas zino del ko taip ir ka daryti, negi dazyti plaukus kas pora savaiciu ? verysad.gif

maziausiai reikes 4kartu kad isliktu spalva.paprasyk kad galus perteptu su augaliniais bus geriau . biggrin.gif sekmes
Atsakyti
Sveikos! smile.gif
Norėjau paklausti, gal kartais bandėte šviesius plaukų dažus L'oreal Superior Preference ar L'oreal Superior Preference Dream Blonde? Įdomu kokie atsiliepimai.. smile.gif
Atsakyti
Atejau dar Zebenkstiejkai pdekot uz uzrodyta spalva. Aisku neturedama kantrybes isbandziau ir rezultatas man patiko biggrin.gif Klausimas, kaip patiks plaukams, nes tokio dazo ant saves jie dar neragavo biggrin.gif Bet dabar jie visai normalios bukles, nesijaucia, kad kazkas negero jiems butu nutike g.gif Nu, jei visi nenukris, nes mane kaip ir pagasdino, kad nuo palettes slinkt pradeda, busiu visai patenkinta biggrin.gif Tik va bus beda, kai pirkt ju nebebus, nes sakei is drogu tai dingo unsure.gif Reiks visus 3 likusius mano parduotuvytej nusipirkt juodai dienai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Salvachita @ 2010 03 13, 01:44)
Sveikos  4u.gif Norėjau paklaust,gal kas žinot su kokiais dažais išgaut šitą plaukų spalvą? http://www.exposay.c...rity-0kB2lK.jpg


pati panasiai buvau isgavus, taciau daugiau nebeisejo, kai nuejau i kirpykla, kad taip pat nudazytu ataugusias saknis ir butu "mano" spalva, tai kirpeja ipute akis kokia grazi spalva nu ir nudaze truputi panasiai, taciau tik truputi, po to karto meciau savo kirpeja, nors gera pakankamai buvo, ne is pigiuju g.gif

tai galiu pasakyti kaip as buvau gavus sia spalva - naturali sp. - pilka vidutinio tamsumo blondine (lietuve tikra biggrin.gif ), nusidaziau rudai plaukus (su Loreal daziukais), kazko pabodo man ir uzsimaniau vel blonde tapti, taigi ant rudu, "dejau" taip - platinos puse, puse geltonos tubiko (dazus turejau londos tuo metu), taigi ant rudu su siom spalvom gavosi nuostabi spalva l.panasi i nuotraukoj, kadangi deta buvo ant tamsiu daugiau niekada ir neisejo verysad.gif kai pasakiau kirpeja pakraupo nuo mano eksperimentu, siaip gali taip prisiekspirementuoti, kad baisu schmoll.gif

beje jei ant sviesiu tai is tu Swarckopu Easy dabar yra pan. atspalviu nors man visada per tamsiai nudazo, o siaip buna spalvu kurias isgauti galima tik nuemus plauko spalva, buvau dar vienos tokios uzsimanius sviesios kaip cinamono, tai sake pries tai spalva reikia nuimti smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Gal kuri bandet plauku dazus Schwarzkopf Essential Color?
Iki siol daziau Loreal Casting dazais be amoniako...noreciau pakeist juos kokiais kitais beamoniakiais dazais.
Ka galetumet patarti? rolleyes.gif
Atsakyti