Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

pavydziu tau to pilkumo smile.gif man visada gaunasi ryzi arba geltoni, na, geriausiu atveju, sviesiai gelsvi lotuliukas.gif
dabar esu gryna ryza, tokia tipo naturali ryzai ruda, ir naudoji balzamus, kad paryskintu spalva, kai nusiplauna (o ryza labai greiatai nusiplauna, deja) blush2.gif
Atsakyti
man pati graziausia ryza spalva, bet kai blizga ir sveikai atrodo, bet tokia labai sunku iskaikyt, todel dabar jau bunu ruda sad.gif bet kai pamatau kokia ryza graziai pana, tai net siurpuliukai nugara begioja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jujuka @ 2010 03 07, 13:21)
man pati graziausia ryza spalva, bet kai blizga ir sveikai atrodo, bet tokia labai sunku iskaikyt, todel dabar jau bunu ruda sad.gif bet kai pamatau kokia ryza graziai pana, tai net siurpuliukai nugara begioja  4u.gif


o man dar norisi prieit ir pagirt spalva doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,paklausiu ir cia,gal esate isbandziusios situos plauku dazus,kokie atsiliepimai apie situos smile.gif
user posted image
Buciau labai dekinga. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Norėjau paklaust,gal kas žinot su kokiais dažais išgaut šitą plaukų spalvą? http://www.exposay.c...rity-0kB2lK.jpg
Atsakyti
QUOTE(Nepasimetusi @ 2010 02 13, 19:57)
Perku CUP'e esancioj kirpykloj, ten biski pataria del spalvu ir dazymo, dazai 27Lt, o oksidatorius 60ml kainuoja 5lt. si karta 120ml ipyle, tai 10lt uz ji mokejau, turbut apsimoketu dideli buteli nusipirkt, garbane.lt maciau ir i namus pristato. Bet kol kas dar tik bandau keune dazus, tai nenoriu dideliu kiekiu pirkti  ax.gif
O spalva gavosi laabai pilka, mano plaukai visada geltonai nusisviesina, tai net keista ziuret i save veidrody  rolleyes.gif  likau patenkinta, grazi spalvyte  rolleyes.gif

SVEIKA
O GAL GALI IDET PRIES DAZYMA AR BENT APIBUDINT KOKIE PLAUKUCIAI,KOKIA SPALVA IR PO DAZYMO.NES PASKUTINIU METU MAN TIK RYZA GAUNAS KOKIU TIK BEDAZYCIAU doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rutajon @ 2010 03 17, 16:33)
SVEIKA
O GAL GALI IDET PRIES DAZYMA AR BENT APIBUDINT KOKIE PLAUKUCIAI,KOKIA SPALVA IR PO DAZYMO.NES PASKUTINIU METU MAN TIK RYZA GAUNAS KOKIU TIK BEDAZYCIAU  doh.gif

Mano naturali spalva vidutinio tamsumo ruda, na tokia pilka, lietuviska spalva ax.gif
Siandien kaip tik daziau saknis, tai galiu parodyt kokia spalva gavosi:
http://i255.photobuc...si/DSC02600.jpg
Siek tiek matosi pilkumo virsugalvy, tai tas pilkumas prasiplauna. Beje dazai labiau nupilkina plauku galus negu saknis.
Dazais tepiau tik saknis, o like plaukai tokie ir buna pilkumui prasiplovus.
(na bent jau kiek pavyko nuotraukoje realia spalva isgaut)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nepasimetusi: 19 kovo 2010 - 18:43
QUOTE(Salvachita @ 2010 03 13, 01:44)
Sveikos  4u.gif Norėjau paklaust,gal kas žinot su kokiais dažais išgaut šitą plaukų spalvą? http://www.exposay.c...rity-0kB2lK.jpg

Labas. su visais prof. dazais kirpeja gali isgauti tokia spalva, bet visgi labai priklauso, kokia pacios tavo plauku spalva smile.gif ir del to paciai namie geriau neexperimentuoti
siaip labai grazi ideta plaukuciu spalva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2010 02 13, 16:40)
loreal casting ir aš kiekvienąkart pačiupinėju.. ir padedu, kažkaip visai nesitiki kad paimtų mano plaukus, o ir spalva nu ne "ryža", o labai jau pablukus kažkokia kreminė toj nuotraukoj g.gif  Gal jau išbandei ją? Labai įdomu, gal ji gaunasi ryžesnė realybėj, nei nuotraukoj.. ? Kas išbandė tą spalvytę, atsiliepkit   4u.gif


Tai va, pati klausiau, pati atsakau, gal kam kils irgi toks klausimas smile.gif išbandžiau aš tą Loreal casting, "Butterscotch" Nr.834; mano pilkų ataugusių šaknų jis aišku, nepajėmė verysad.gif nors ir dalašinau biski peroksido į dažus.. jie blondinėms skirti matomai tik doh.gif bet va ne prie šanknų, kur jau plaukai paalinti dažymais ir pablukę buvo, tai labai nieko auksinį atspalviuką šie dažai man "padovanojo". Bet šiaip, vistiek pinigai į balą išmesti.. 60lt verysad.gif . Ir išvada viena: Lietuvoje ryžos (ne raudonos) spalvos dažų parduotuvėse NEBĖRA, šitas "casting" buvo paskutinė viltis blink.gif kaip parsisiūsti dažus iš užsienio??
Atsakyti
QUOTE(Salvachita @ 2010 03 12, 23:44)
Sveikos  4u.gif Norėjau paklaust,gal kas žinot su kokiais dažais išgaut šitą plaukų spalvą? http://www.exposay.c...rity-0kB2lK.jpg

super splavyte, noreciau tokios wub.gif
bet cia sruogeliu ivairiu atspalviu imaisyta...

QUOTE(zebenkstiejka @ 2010 03 20, 00:46)
Tai va, pati klausiau, pati atsakau, gal kam kils irgi toks klausimas  smile.gif  išbandžiau aš tą Loreal casting, "Butterscotch" Nr.834; mano pilkų ataugusių šaknų jis aišku, nepajėmė  verysad.gif nors ir dalašinau biski peroksido į dažus.. jie blondinėms skirti matomai tik  doh.gif bet va ne prie šanknų, kur jau plaukai paalinti dažymais ir pablukę buvo, tai labai nieko auksinį atspalviuką šie dažai man "padovanojo". Bet šiaip, vistiek pinigai į balą išmesti.. 60lt  verysad.gif . Ir išvada viena: Lietuvoje ryžos (ne raudonos) spalvos dažų parduotuvėse NEBĖRA, šitas "casting" buvo paskutinė viltis  blink.gif kaip parsisiūsti dažus iš užsienio??

na o as nuo Loreal Casting...kaip tik ryzai rusva...nzn man jie kanda gerai... thumbup.gif
dazau Nr. 734 sviesi medaus ruda vadinasi,
http://www.loreal-pa...rich-honey.aspx
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo %ziema%: 20 kovo 2010 - 14:53
merginos as niekur nerandu 713 nr. Iced Latte is Casting Crème Gloss unsure.gif ar jus esat mate ta spalva? unsure.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 03 20, 16:36)
merginos as niekur nerandu 713 nr. Iced Latte is Casting Crème Gloss  unsure.gif ar jus esat mate ta spalva?  unsure.gif user posted image


As pirkau ja gal pries pora men. Droge Big'o, ten didelis gan pasirinkimas visokiu spalvu situ dazu.
Atsakyti