Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

Sveikos merginos,

man irgi reikia patarimo. Vakar nusidaziau plaukus ir deja nesigavo norimas rezultatas. Pirkau blondiniskus su trupuciu pelenu atspalvio, bet gavosi sviesiai ryza spalva. Dazus pirkau taip pat CUP'e "profesionalu"parduotuvelej.
dabar iskilo dilema, kaip koreguoti spalva? (Mano naturali yra tamsi pelenu)

gal turit minciu? dekoju. 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(xvikex @ 2010 02 26, 19:16)
Sveikos merginos,

man irgi reikia patarimo. Vakar nusidaziau plaukus ir deja nesigavo norimas rezultatas. Pirkau blondiniskus su trupuciu pelenu atspalvio, bet gavosi sviesiai ryza spalva. Dazus pirkau taip pat CUP'e "profesionalu"parduotuvelej.
dabar iskilo dilema, kaip koreguoti spalva? (Mano naturali yra tamsi pelenu)

gal turit minciu?  dekoju. 4u.gif


Pirmiausia manau gali bandyti papilkinti šampūnais/balzamais.. Ir gal graži spalva bus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra dazanciu Green light Tonality dazais? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 27, 12:52)
Pirmiausia manau gali bandyti papilkinti šampūnais/balzamais.. Ir gal graži spalva bus biggrin.gif

Jau tik ne sitais schmoll.gif Jau tikriausiai maziau pakenksi plaukam antra kart dazydama, nei su situo brudu plaukus gadindama, nes baisiai sausina plauka swoon.gif Niu bent jau man taip buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 03 01, 19:11)
Jau tik ne sitais  schmoll.gif  Jau tikriausiai maziau pakenksi plaukam antra kart dazydama, nei su situo brudu plaukus gadindama, nes baisiai sausina plauka  swoon.gif Niu bent jau man taip buvo  ax.gif


Nu nežinau, naudojau ir aš pilkinančius, kai blondinė buvau, kažkieks sausino, bet vistiek manau, kad geriau, nei vėla dažyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 01, 21:50)
Nu nežinau, naudojau ir aš pilkinančius, kai blondinė buvau, kažkieks sausino, bet vistiek manau, kad geriau, nei vėla dažyt biggrin.gif

Man matyt parekomendavo kirpeja nieka tada koki, nes man tik nupilkino sruogeles sviesesnes, o visi plaukai kur tamsesni buvo tai nieko, todel ir ploviau beveik kiekviena plovima, matyt todel taip ir issausejo doh.gif Bet as jau grieztai pries, niekad nebenaudosiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilguna @ 2010 03 01, 17:52)
Sveikos, gal yra dazanciu Green light Tonality dazais? kokie atsiliepimai?


Daziaus jais, nu geri dazai, be amoniako, plauku nenualino, gan greit nusiplauna.
Atsakyti
Mergičkos, gal kuri galite rekomenduoti neblogą dažomąjį balzamą? Dabar esu natūralių, lietuviškai šviesių plaukų, norėčiau pagyvinti spalvą, nusidažyti tokia karameline spalva. Tad gal kuri nors žinote kokį nors gerą dažomąjį dalyką, kuris dar ir atsiplautų biggrin.gif Bandžiau su Joanna dažais dažytis, bet neradau norimos spalvos.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soy @ 2010 03 02, 13:43)
Daziaus jais, nu geri dazai, be amoniako, plauku nenualino, gan greit nusiplauna.

Gal kas žino, kur Kaune yra pirkti Green light dažų? ax.gif
Atsakyti
turiu ir as klausimuka unsure.gif buvo uzplaukes man debeselis, tai buvau nusivarius juodai plaukus, bet dabar noriu atsisviesint, noriu, kad butu tik tamsiai rudi, kaip seniau, bent panasus i "originalius" blush2.gif bet... kaip juos man dabar atsisviesint nealinant ir negadinant plauku...? g.gif dabar tai vis padazau su tais atspalvi suteikianciais LOREAL CASTING Creme Gloss, spalva Darkest Brown. ir svarstau ka cia man toliau daryt g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(smikiene @ 2010 03 03, 09:26)
turiu ir as klausimuka  unsure.gif  buvo uzplaukes man debeselis, tai buvau nusivarius juodai plaukus, bet dabar noriu atsisviesint, noriu, kad butu tik tamsiai rudi, kaip seniau, bent panasus i "originalius"  blush2.gif  bet... kaip juos man dabar atsisviesint nealinant ir negadinant plauku...?  g.gif dabar tai vis padazau su tais atspalvi suteikianciais LOREAL CASTING Creme Gloss, spalva Darkest Brown. ir svarstau ka cia man toliau daryt  g.gif ?


Arba toliau dažyti tokiais, kol po ilgo laiko plaukai atsikratys to juodumo, arba eiti į kirpyklą biggrin.gif
bent aš kai buvau juodais ir užsimaniau šviesesnių, dažydavau vis ant juodų, aišku laiko reikėjo, bet paskui jau nusiėmė ta juoda spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2010 02 21, 23:25)
nu labai grazi spalvyte rolleyes.gif ar realiai irgi tokia gavosi?butent tokia?ar nenusiplove greitai?nenugelto? blush2.gif


Paveluotai, bet visgi atsakysiu. Gavosi tikrai grazi spalva, su daug pilkumo. Mano plaukai visada nusidazo i geltonuma, tai net keista buvo ziureti i save, plaukai buvo pilki rolleyes.gif saknys irgi graziai gavosi, tokia kvieciu lauko spalva, pilksvai gelsva, labai grazi. Taciau nusiplove labai greitai tas pilkumas schmoll.gif
Siaip likau patenkinta, dazysiu ir toliau ta pacia spalva, prasiplove, ir labai naturali sviesi spalva dabar ax.gif
Atsakyti