Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

Man pati graziausia oranzine spalva tai is keune, maciau kirpykloj reklamini stenduka, labai graziai atrode.
user posted image
ta kairiausia ax.gif deja nezinau kokia jums grazu.

O as siandien zadu dazyti plaukus, praeitakart pirkau keune nr 1012, sikart paprasiau pilkesnes spalvos, tai dave 1517.
user posted image
Tik nustebau, kad oksidanto tiek daug pripyle, o paskui ziuriu ant dezutes uzrasyta 1:2 maisyti. Tai planuoju pasilikti siek tiek dazu, bus kitam kartui saknim nudazyt, aisku jei spalva tiks rolleyes.gif
Tokiu atveju man net pigiau gausis, nei parduotuviniais dazais dazyti, nors plaukai ilgi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nepasimetusi: 12 vasario 2010 - 19:22
QUOTE(Nepasimetusi @ 2010 02 12, 20:21)

Tokiu atveju man net pigiau gausis, nei parduotuviniais dazais dazyti, nors plaukai ilgi  ax.gif


O kur dazus pirkot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dar viena mama @ 2010 02 12, 07:15)
Zinau ka tai reiskia console.gif  Geras, skaitau apie savo save  biggrin.gif  Mane buvo kirpykloj padare lape  wub.gif , bet nu per brangu man kas 3 savaites tokius pinigus moket. Sugalvojau ir as namie dazyt ir paraudonavau  verysad.gif  verysad.gif Nu tokia ryza spalva atrode, o "kando" raudonai, negaliu ziuret i save. Eisiu siandien i droga ieskot iseities  smile.gif Gal gali papasakot apie situos " Eugene Perma " Pabandysiu paieskot. Gal pameni spalvos numeri? Nu ir tu palette reiks is bedos paziuret, bet... niekad su tokiais nesu dazius  g.gif Parasyk ir tu numeriuka, jei uzmatysiu, duosiu zinot  mirksiukas.gif  Vakar ciupinejau is loreal casting viena kazkokia spalva sita rodos gal ji kazka panasaus padarytu  g.gif


Ne aš viena su tokiom problemom pasirodo drinks_cheers.gif
Užuojauta dėl "raudonos galvos".. kol išieškojau ir suradau tuos kelius "neraudonus" varijantus, irgi nekartą fiasko man buvo, o dabar ir vėl iš naujo doh.gif
Dabar neatrandu eugene perma Keranove dėžutės, bet man rodos bus va iš tokių
http://www.vizaje-ni...=...=41&art=788 tik pakelio dizainas pas juos keičiasi, tai kaip dabar atrodo net nežinau.. o numeris gal "506 Медный", kažkaip neradau internete staigiai pokelio su plaukų spalva. O "Palette" man nieko Nr. 390 "light copper", kad "pajamtų" mano tamsiai pilkus plaukus, galima laštelt biski peroksido į dažus, bet ir be to gerai. Tai ta spalva ir dingo iš visų drogų kažkodėl verysad.gif
loreal casting ir aš kiekvienąkart pačiupinėju.. ir padedu, kažkaip visai nesitiki kad paimtų mano plaukus, o ir spalva nu ne "ryža", o labai jau pablukus kažkokia kreminė toj nuotraukoj g.gif Gal jau išbandei ją? Labai įdomu, gal ji gaunasi ryžesnė realybėj, nei nuotraukoj.. ? Kas išbandė tą spalvytę, atsiliepkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2010 02 13, 14:38)
O kur dazus pirkot? g.gif

Perku CUP'e esancioj kirpykloj, ten biski pataria del spalvu ir dazymo, dazai 27Lt, o oksidatorius 60ml kainuoja 5lt. si karta 120ml ipyle, tai 10lt uz ji mokejau, turbut apsimoketu dideli buteli nusipirkt, garbane.lt maciau ir i namus pristato. Bet kol kas dar tik bandau keune dazus, tai nenoriu dideliu kiekiu pirkti ax.gif
O spalva gavosi laabai pilka, mano plaukai visada geltonai nusisviesina, tai net keista ziuret i save veidrody rolleyes.gif likau patenkinta, grazi spalvyte rolleyes.gif
Atsakyti
kirpykloj is manes lape buvo su kadus berods padare biggrin.gif Kazin buna ju kur nors ne kirpyklose pirkt? dabar nusipirkau is garnier sviesisi ryza spalva, sakau gal mano tamsiai rudai raudonus pasviesins ir kazkas ryzo gausis g.gif O palettes jau ciu maciau, deja tik pavyzdyje ta spalva. Pavadinime kazkas apie feniksa g.gif jei neklistu.
Del casting ir as abejoju, bet is tamsesniu taip sviesisi nesigautu. gal ryzai nukastu g.gif
Nu bet siandien panele kooookio ryzumo plaukais maciau wub.gif Nu nors imk ir paklausk kuo dazei. Bet neisdrisau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dar viena mama @ 2010 02 13, 19:16)
kirpykloj is manes lape buvo su kadus berods padare  biggrin.gif Kazin buna ju kur nors ne kirpyklose pirkt? dabar nusipirkau is garnier sviesisi ryza spalva, sakau gal mano tamsiai rudai raudonus pasviesins ir kazkas ryzo gausis  g.gif  O palettes jau ciu maciau, deja tik pavyzdyje ta spalva. Pavadinime kazkas apie feniksa  g.gif  jei neklistu.
Del casting ir as abejoju, bet is tamsesniu taip sviesisi nesigautu. gal ryzai nukastu  g.gif 
Nu bet siandien panele kooookio ryzumo plaukais maciau  wub.gif  Nu nors imk ir paklausk kuo dazei. Bet neisdrisau  blush2.gif

Įdomu kas per Kadus, šiaip gi galėtų parduoti pačių dažų salone.. ar jie taip nedaro? O tave nešviesino prieš dažant tais dažais? Tada visai ydomu, koks numeris tos spalvytės ax.gif
Iš garnier bandžiau "100% color" serijos "copper gold", Nr. 743. Man nepajama plaukų visai schmoll.gif ; o dar garniero pabandžiau iš serijos "color naturals" "fiery light red copper" Nr. 764 , jei šitą nusipirkai MESK LAUK- čia jo nuopelnas raudoni plaukai doh.gif
Palette matei ne tą, kur man tiko.. su feniksu yra iš serijos "color XXL" Nr. 25 "Phoenix fire". Esu bandžius, žiauriai intensyvi, ryški spalva, kai nublunka tai jau beveik tai, ko reik smile.gif Bet ji tarkim graži, bėda kad nenatūraliai atrodo.. o kai dažiau su eugene perma, nieks neįtardavo kad aš dažyta, galvodavo kas esu ryža biggrin.gif
O ta keune spalvytė kur nepasimetusi įdėjo, man asmeniškai pernelyg "cheminė".. ne kaip natūrali ryža unsure.gif
Atsakyti
Kirpykloj taip, pirmiausia nueme spalva, nes ilga laika tamsiai daziau. O paskui daze. kazkodel uzsirasiau numeri 843 g.gif Bet man kazkas ne taip atrodo, nes maise kelias spalvas ir kazkodel man skaicius 7 galvoj kirba g.gif Ai, kazkaip nedristu eit paklaust, nes isgrius kirpeja mane pamacius doh.gif lotuliukas.gif Sitiek dirbo su manim, kol nuryzino, o as... Pabandysiu dar kokia nesamone pasidaryt, o tada jau eisiu uodega pabrukus blush2.gif
hihihi.gif
Atsakyti
Norėjau pasiteitauti, ar kas dažėtės plaukus su Wella Koleston Perfect ar Wella Colour Touch? Įdomu, būtų perskaityti atsiliepimus apie šiuos dažus.
Atsakyti
QUOTE(dar viena mama @ 2010 02 14, 09:25)
Kirpykloj taip, pirmiausia nueme spalva, nes ilga laika tamsiai daziau. O paskui daze. kazkodel uzsirasiau numeri 843  g.gif Bet man kazkas ne taip atrodo, nes maise kelias spalvas ir kazkodel man skaicius 7 galvoj kirba  g.gif  Ai, kazkaip nedristu eit paklaust, nes isgrius kirpeja mane pamacius  doh.gif  lotuliukas.gif Sitiek dirbo su manim, kol nuryzino, o as... Pabandysiu dar kokia nesamone pasidaryt, o tada jau eisiu uodega pabrukus  blush2.gif
hihihi.gif

Bandžiau internete rast Kadus paletę spalvų kokią, bet kažkaip nepavyko. Net susapnavau, kad kirpykloje ieškau jų ir kažką užsakinėju lotuliukas.gif nu jau visiškai doh.gif bet jei ant nušviesintų dažė, tai turbūt neverta toliau ieškot, nepajams tamsių plaukų.
Atsakyti
Jau du kartus daziau plaukus su "Green Light" dazais.

Tai ka galiu pasakyti:

Pliusai: Plaukai svelnus, blizgantys ir visai neissauseje thumbup.gif
Minusai: Kvapas ju gan nemalonus, bet kai uzsitepi, nesijaucia. Beto pasirinkau ne pacia geriausia spalva, kita kart rinksiuos kitokia. Gan greitai nusiplauna, per kokias 2 savaites jau pradejo blukt spalva, bet plaukai visvien blizgejo.

Kita kart bandysiu Green Light Luxury 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nepasimetusi @ 2010 02 12, 20:21)
O as siandien zadu dazyti plaukus, praeitakart pirkau keune nr 1012, sikart paprasiau pilkesnes spalvos, tai dave 1517.
user posted image
Tik nustebau, kad oksidanto tiek daug pripyle, o paskui ziuriu ant dezutes uzrasyta 1:2 maisyti. Tai planuoju pasilikti siek tiek dazu, bus kitam kartui saknim nudazyt, aisku jei spalva tiks  rolleyes.gif
Tokiu atveju man net pigiau gausis, nei parduotuviniais dazais dazyti, nors plaukai ilgi  ax.gif



nu labai grazi spalvyte rolleyes.gif ar realiai irgi tokia gavosi?butent tokia?ar nenusiplove greitai?nenugelto? blush2.gif



dar norejau paklausti gal kuri naudojat pilkinanti sampuna?gal galit patarti koks geriausias, kuris jum labiausiai tiko?o ir kainos domina ax.gif
Atsakyti
Turiu klausima. Gal kas dazot plaukus su LONDA color dazais? Karta man daze jais kirpykloje, labai patiko. Tik idomu ar tie, kurie pardavinejami prekybos centruose skiriasi nuo tu, kuriais dazo kirpyklose? Jei taip tai kur galeciau nusipirkti tu, kuriais dazo kirpyklose?
Atsakyti