Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(Wildberry @ 2009 10 03, 21:41)
Norėjau pasiteirauti, mano plaukai tamsūs, ir aš norėčiau atgaivinti spalvą, bei nudažyti šaknis beamoniakiniais dažais.Kelių procentų aktyvatorių rinktis 6%, 3% ar 2,1% ? Gal užtektų pačio silpniausio g.gif


Taigi ka tik rasyta buvo, kad beamoniakiniai neturi 3 ir 6%, cia ilgalaikiu dazu emulsiju stiprumas.
1,8 is beamoniakiniu buna silpniausias, jis tik vienas ir buna pridetas prie tos firmos beamoniakiniu dazu.
Atsakyti
sveikos, o pvz jeigu aš iš tamsiai rudų noriu būti natural like - red. na ryža natūraliai mol - vidutinio tamsumo - ar per virną kartą kokie dažai paimtų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm♥nytė @ 2009 10 04, 14:53)
sveikos, o pvz jeigu aš iš tamsiai rudų noriu būti natural like - red. na ryža natūraliai mol - vidutinio tamsumo - ar per virną kartą kokie dažai paimtų? ax.gif


Dazant ryzas atspalvis uzsidetu, bet is tamsiai rudu y vidutiny tamsuma be siokio tokio sviesinimo nepersoksit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 04, 12:06)
Taigi ka tik rasyta buvo, kad beamoniakiniai neturi 3 ir 6%, cia ilgalaikiu dazu emulsiju stiprumas.
1,8 is beamoniakiniu buna silpniausias,  jis tik vienas ir buna pridetas prie tos firmos beamoniakiniu dazu.

Tai gal jie ilgalaikiai, bet rašo, kad beamoniakiniai g.gif biggrin.gif
Čia iš vitrinos-Green Light Tonality beamoniakinis dažantis kremas ir prie jo būtent tokie kremoksidai nurodyti g.gif
http://www.beautyfor...lt/plauku/dazai
Norėčiau iš jų internetinės parduotuvės užsisakyti, todėl ir norėjau pasiklausti patarimo.
Atsakyti
QUOTE(Wildberry @ 2009 10 04, 17:56)
Tai gal jie ilgalaikiai, bet rašo, kad beamoniakiniai g.gif  biggrin.gif
Čia iš vitrinos-Green Light Tonality beamoniakinis dažantis kremas ir prie jo būtent tokie kremoksidai nurodyti g.gif
http://www.beautyfor...lt/plauku/dazai
Norėčiau iš jų internetinės parduotuvės užsisakyti, todėl ir norėjau pasiklausti patarimo.


Apie tokius negaliu nieko pakomentuoti, nes tai butu gryn tik teorijos - nesu ju naudojusi, tad ir nezinau, nei kaip jie laiko, nei kiek jie kenksmingi ir panasiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wildberry @ 2009 10 04, 18:56)
Tai gal jie ilgalaikiai, bet rašo, kad beamoniakiniai g.gif  biggrin.gif
Čia iš vitrinos-Green Light Tonality beamoniakinis dažantis kremas ir prie jo būtent tokie kremoksidai nurodyti g.gif
http://www.beautyfor...lt/plauku/dazai
Norėčiau iš jų internetinės parduotuvės užsisakyti, todėl ir norėjau pasiklausti patarimo.


as sitais daziaus, bet su visokiais kremoksidais nieko neismanau biggrin.gif pirkau normalioj pard. ne internetinej
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 04, 12:06)
Taigi ka tik rasyta buvo, kad beamoniakiniai neturi 3 ir 6%, cia ilgalaikiu dazu emulsiju stiprumas.
1,8 is beamoniakiniu buna silpniausias,  jis tik vienas ir buna pridetas prie tos firmos beamoniakiniu dazu.


na man nelabai aisku, sorry 4u.gif
idesiu kaip pvz. savo dazu, kurios geriausiai zinau ir pati dazausi
Demi permanentinia plauku dazai - beamoniakiniai:
1.L'Oreal Professional - Diacolor gelee - 2.7%
2.L'Oreal Professional - Richesse-Diacolor - 2.7%
3.L'Oreal Professional - HI.Richesse - 4.5%
Permanentiniai plauku dazai - ilgalaikiai:
1.L'Oreal Professional - Luo Color - 7.5%
2.L'Oreal Professional - Majirel - 6%, 9%, 12%
as suprantu taip, kuo didesnis %, pvz. 6% ir daugiau, tuo labiau zalojamas plaukas, isbalinamas plauko pigmentas..

o siaip tai mano patys paciausi dazai L'Oreal be amoniako, visko teko bandyti, bet sitie mylimiausi thumbup.gif labai patinka dazu tekstura, kvapas, plaukas sveikas, o jau zvilgesys wub.gif jokie bandyti dazai tokio blizgejimo nepadarydavo (mano tamsus plaukai). manau, kad geresni gali buti tik tai Chna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2009 10 05, 00:36)
o siaip tai mano patys paciausi dazai L'Oreal be amoniako, visko teko bandyti, bet sitie mylimiausi thumbup.gif  labai patinka dazu tekstura, kvapas, plaukas sveikas, o jau zvilgesys wub.gif  jokie bandyti dazai tokio blizgejimo nepadarydavo (mano tamsus plaukai). manau, kad geresni gali buti tik tai Chna smile.gif


Man mazai ten spalvu ir jos kazkokios nelabai svarios, turi zalsvumo arba ryzumo, tai man nepatiko. O yra dar sveikesniu dazu ir labai daug, tik ne visi iki Lietuvos atejo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ingira @ 2009 10 05, 00:36)
na man nelabai aisku, sorry 4u.gif
idesiu kaip pvz. savo dazu, kurios geriausiai zinau ir pati dazausi
  Demi permanentinia plauku dazai - beamoniakiniai:
1.L'Oreal Professional - Diacolor gelee - 2.7%
2.L'Oreal Professional - Richesse-Diacolor - 2.7%
3.L'Oreal Professional - HI.Richesse - 4.5%
  Permanentiniai plauku dazai - ilgalaikiai:
1.L'Oreal Professional - Luo Color - 7.5%
2.L'Oreal Professional - Majirel - 6%, 9%, 12%
as suprantu taip, kuo didesnis %, pvz. 6% ir daugiau, tuo labiau zalojamas plaukas, isbalinamas plauko pigmentas..


O Hi Richesse dazomas su stipresniu % del to, kad tas dazas turi suteikti smarkaus blizgesio plaukams, ten daugiau medziageliu primaisyta, kurios turi ysiskverbti y plauka.
O kuo stipresnis %, taip, tuo labiau kenkia plaukui. 6% keicia naturalu plauko atspalvy 2 tonais, 9% - 3-4 tonais, 12% - iki 5 tonu.
Atsakyti
yra kazkokie dazai,kur per 10 min.nudazo. Kas zino?
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 04, 19:17)
Apie tokius negaliu nieko pakomentuoti, nes tai butu gryn tik teorijos - nesu ju naudojusi, tad ir nezinau, nei kaip jie laiko, nei kiek jie kenksmingi ir panasiai 4u.gif

Aiškutis.Dar norėjau paklausti, šituos dažus tikrai esat išbandžius-turėtumėte žinoti biggrin.gif Prie Milkshake beamoniakinių dažų, kelių procentų oksidatorius naudojamas? Esu dažius, bet kai pirkau parduotuvėje nepasiklausiau biggrin.gif

QUOTE(Bittersweet @ 2009 10 04, 20:41)
as sitais daziaus, bet su visokiais kremoksidais nieko neismanau biggrin.gif pirkau normalioj pard. ne internetinej

Skaičiau jūsų atsiliepimus, dėl to ir susigundžiau išbandyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 05, 11:25)
yra kazkokie dazai,kur per 10 min.nudazo. Kas zino?


Tai cia L`oreal parduotuviniai g.gif
Papildyta:
QUOTE(Wildberry @ 2009 10 05, 13:16)
Aiškutis.Dar norėjau paklausti, šituos dažus tikrai esat išbandžius-turėtumėte žinoti biggrin.gif Prie Milkshake beamoniakinių dažų, kelių procentų oksidatorius naudojamas? Esu dažius, bet kai pirkau parduotuvėje nepasiklausiau  biggrin.gif


Neprisimenu, ar 1,8 ar 2,1, bet man atrodo pats silpniausias, nes jie labai labai svelnus g.gif
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 05, 12:25)
yra kazkokie dazai,kur per 10 min.nudazo. Kas zino?


nu yra ir kas? yra ir lorealio ir dar kazkokios firmos, pallete man atrodo
del lorealio girdejau, kad rezultatas gaunasi gerokai tamsesnis nei nurodyta spalva paleteje, o ir siaip tie 10minuciai man pasitikejimo nekelia, manau jie gan stiprus
Atsakyti