Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(mexica @ 2009 12 30, 19:47)
O kur pirkai?

ne LT pirkau unsure.gif
Atsakyti
Gal sitoj temukei kas man atsakys mirksiukas.gif Ar ymanoma 10metu dazytus juodai plaukus perdazyt sviesiai. Ar lemta visa gyvenima likt juodai g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitux79 @ 2010 01 07, 20:11)
Gal sitoj temukei kas man atsakys mirksiukas.gif Ar ymanoma 10metu dazytus juodai plaukus perdazyt sviesiai. Ar lemta visa gyvenima likt juodai g.gif

aišku, kad įmanoma, tik reikia daug kantrybės, ir daug investicijų, kadangi namie to padaryti praktiškai neįmanoma, pastoviai teks lankytis salone.
Atsakyti
QUOTE(jurgitux79 @ 2010 01 07, 21:11)
Gal sitoj temukei kas man atsakys mirksiukas.gif Ar ymanoma 10metu dazytus juodai plaukus perdazyt sviesiai. Ar lemta visa gyvenima likt juodai g.gif


Jeigu esat pasiruosusi maziausiai 4-5 kartus geram salone sviesinant palikti 150-180 lt, susipirkti priemones geras, kad plaukas labai nenukentetu ( sampunas, balzamas, kauke, aliejukas, purskiamas kondicionierius - butiniausios priemones, kad plaukas nesausetu smarkiai) ir joms isleisti vel panasia suma, esat garantuota, kad tikrai noresit buti blondine ir jums tai tiks/patiks, tai kodel ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitux79 @ 2010 01 07, 21:11)
Gal sitoj temukei kas man atsakys mirksiukas.gif Ar ymanoma 10metu dazytus juodai plaukus perdazyt sviesiai. Ar lemta visa gyvenima likt juodai g.gif


Aš visalaiką buvau blond, prieš porą metų persidažiau plaukus juodai, šiaip esu labai patenkinta, bet kartais pagalvoju apie tai, kad vėl kada nors norėsiu dažytis šviesiai, todėl su kirpėja aptarėm šitą variantą, tai ji sakė, kaip ateitum ryte tai išeitum tik vėlai vakare, kaip aiškino kirpėja, jei plaukučiai buvo dažomi profesianaliais dažais, o ne tais parduotuvinais, tai yra tokie miltukai kurie nuima spalvos pigmentą palaipsniui, juos reiktu dėt kažkur 4-5kartus. Beje mačiau jos kliente kuri iš juodaplaukės virto šviesaplauke, tai rezultatas super, nepatykėčiau, kad ji galėjo būt juodaplaukė, spalva tikra blond, o ne apelsinas, kaip dažniausiai gali baigtis tokie eksperimentai. Vienu žodžiu : noras+pinigai+kantrybė+geras meistras= viskas įmanoma.
Atsakyti
man vieną kartą yra depigmentavę plauką (buvau kaštonas, o norejau šviesios šviesios blonde) spalva gavos super, labai gražu, bet plaukų vėliau pusę teko nukirpti. tikrai niekam nesiulyčiau naikinti spalvą, o paskui dar šviesinti.
Atsakyti
Hey hey!!
Gal kuri patars kokia spalva plaukus dazyti. Noreciau tokios spalvos kaip paneles kaireje
http://jakandjil.com...feldtestino.jpg tik nelabai nutuokiu koks numeriukas dazu cia butu. Atrodo paprasti rudi dazai, bet su labai graziu atspalviu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
g.gif tikrai nesviesinciau, nes paprastai gaunasi nusiuria kaip sienio kupeta. bet kiek pazystamu is tamsiaplaukiu virto blondem, tai rezultatas ne koks :/
p.s. bet gal jom tik nepasiseke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritule.rita: 17 sausio 2010 - 01:50
Sveiki,
Perskaiciau beveik visus pranesimus. Vis del to nepykite jeigu pasikartosiu.
Problema yra ta,jog siuo metu esu ne Lietuvoje.
Po Kaledu Lietuvoje, man nueme spalva ir is auksines blondines (po parduotuviniu dazu) padare pilko atspalvio.
Vakar vel gi nusidaziau plaukus, nes ataugo galiukai ir vel visa spalva gavosi kaip visciuko jaunai gimusio doh.gif Daziausiai palete plauku dazais, kurie turejo buti "skandinaviskas smelis". verysad.gif
Noreciau gauti patarima kaip panaikinti ta geltonuma ir kokiomis priemonemis tai padaryti?
I kirpykla Lietuvoje uz ta pacia kaina galiu nueiti bent du kartus, o cia.... schmoll.gif

Buciau labai dekinga uz patarima
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buriuotoja @ 2010 01 24, 15:39)
Sveiki,
Perskaiciau beveik visus pranesimus. Vis del to nepykite jeigu pasikartosiu.
Problema yra ta,jog siuo metu esu ne Lietuvoje.
Po Kaledu Lietuvoje, man nueme spalva ir is auksines blondines (po parduotuviniu dazu) padare pilko atspalvio.
Vakar vel gi nusidaziau plaukus, nes ataugo galiukai ir vel visa spalva gavosi kaip visciuko jaunai gimusio  doh.gif Daziausiai palete plauku dazais, kurie turejo buti "skandinaviskas smelis". verysad.gif
Noreciau gauti patarima kaip panaikinti ta geltonuma ir kokiomis priemonemis tai padaryti?
I kirpykla Lietuvoje uz ta pacia kaina galiu nueiti bent du kartus, o cia....  schmoll.gif

Buciau labai dekinga uz patarima
smile.gif



sveika, na, cia jau be rysio tiems , kas ne Lietuvoj gyvena..esu kirpeja, pabandysiu padeti, nors tiksliai nemacius tavo plauku sunkoka.. geltoni atspalviai buna skirtingi. buna geltonas kaip citrina, buna geltonai oranzinis, oranziniai geltonas... pirmiausia ivertink konkreciai kokia spalva. ar cia saknys tik tavo tokios gavosi?? ar visi plaukai??? (keista...) jei saknys geltonos skaisciai, nusipirk fioletini sampuna ir paplauk su juo. is vis visos sviesios blondines turetu tureti fioletini sampuna, kuris neutralizuoja spalva, ir paplauti juo i savaite po karta... neperdozuoti smile.gif , kad spalva neuzsimurzintu. Jei tavo saknys geltonos , itrink to fiolet sampuno ir palaikyk. Jei saknu spalva oranziniai geltona, ieskok parduotuveje dazu su ASH'U, kuo daugiau fioletinio ir melyno atspalvio. nors ant dezutes spalva atrodys "baisiai" smile.gif drasiai tepk ant saknu! fiolet ir melynas atspalviai neutralizuos tavo oranzini geltonuma. siaip dazant saknis kai SVIESINI reikia rinktis pelenu atspalvi!!!! sviesindami plaukus mes susiduriam su dominuojanciu pigmentu kuri reikia uzgesinti!! jokiu budu nesirinkite atspalvio pagal dezutes virseli. sviesindami plaukus niekada negausite tokio rezultato kaip nurodyta ant pakuotes!!
tikiuosi kiek padejau. jei ka rasyk i mano dezute smile.gif sekmes!! smile.gif
Papildyta:
QUOTE(stilista @ 2010 01 24, 16:17)
sveika, na, cia jau be rysio tiems , kas ne Lietuvoj gyvena..esu kirpeja, pabandysiu padeti, nors tiksliai nemacius tavo plauku sunkoka.. geltoni atspalviai buna skirtingi. buna geltonas kaip citrina, buna geltonai oranzinis, oranziniai geltonas... pirmiausia ivertink konkreciai kokia spalva. ar cia saknys  tik tavo tokios gavosi?? ar visi plaukai??? (keista...) jei saknys geltonos skaisciai, nusipirk fioletini sampuna ir paplauk su juo. is vis visos sviesios blondines turetu tureti fioletini sampuna, kuris neutralizuoja spalva, ir paplauti juo i savaite po karta... neperdozuoti smile.gif , kad spalva neuzsimurzintu. Jei tavo saknys geltonos , itrink to fiolet sampuno ir palaikyk. Jei saknu spalva oranziniai geltona, ieskok parduotuveje dazu su ASH'U, kuo daugiau fioletinio ir melyno atspalvio. nors ant dezutes spalva atrodys "baisiai" smile.gif drasiai tepk ant saknu! fiolet ir melynas atspalviai neutralizuos tavo oranzini geltonuma. siaip dazant saknis kai SVIESINI reikia rinktis pelenu atspalvi!!!! sviesindami plaukus mes susiduriam su dominuojanciu pigmentu kuri reikia uzgesinti!! jokiu budu nesirinkite atspalvio pagal dezutes virseli. sviesindami plaukus niekada negausite tokio rezultato kaip nurodyta ant pakuotes!!
tikiuosi  kiek padejau. jei ka rasyk i mano dezute smile.gif sekmes!! smile.gif



beje, fioletiniai sampunai , kuriuos galiu rekomenduoti pagal prioriteta 1. Joico 2.Paul Mitchell 3. Lorealio. Atrodo jie gasdinanciai, jei baisu, praskieskite su paprastu sampunu, itrinkite i dregnus plaukus , palaikykite min kita. Daznai nuo ivairiu isoriniu veiksniu, vandens, sviesinti plaukai pagelsta, todel tai puikus budas juos atgaivinti smile.gif As neisivaizduoju savo plauku be sio sampuno smile.gif) svelni priemone plaukams!!

del dazu... as pries parduotuvinius dazus... jei dazymas butu toks paprastas dalykas..kirpeju specialybeskaip ir nereiktu. Paprasciau tamsinti plaukus, ypac juoda spalva smile.gif , taciau sviesinimas reikalauja nemazai ismanymo. Dazyme daznai norime uzgesinti nenorimus atspalvius, paryskinti kaskoki atspalvi ir tt. nedazome juk ant balto popieriaus smile.gif todel reikalingas ismanymas. o renkantis profesionalias priemones, uztonuoti oranzinei spalvai ir geltonai rinkites dazus turincius melyna ir fioletini pigmenta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stilista @ 2010 01 24, 17:24)
sveika, na, cia jau be rysio tiems , kas ne Lietuvoj gyvena..esu kirpeja, pabandysiu padeti, nors tiksliai nemacius tavo plauku sunkoka.. geltoni atspalviai buna skirtingi. buna geltonas kaip citrina, buna geltonai oranzinis, oranziniai geltonas... pirmiausia ivertink konkreciai kokia spalva. ar cia saknys  tik tavo tokios gavosi?? ar visi plaukai??? (keista...) jei saknys geltonos skaisciai, nusipirk fioletini sampuna ir paplauk su juo. is vis visos sviesios blondines turetu tureti fioletini sampuna, kuris neutralizuoja spalva, ir paplauti juo i savaite po karta... neperdozuoti smile.gif , kad spalva neuzsimurzintu. Jei tavo saknys geltonos , itrink to fiolet sampuno ir palaikyk. Jei saknu spalva oranziniai geltona, ieskok parduotuveje dazu su ASH'U, kuo daugiau fioletinio ir melyno atspalvio. nors ant dezutes spalva atrodys "baisiai" smile.gif drasiai tepk ant saknu! fiolet ir melynas atspalviai neutralizuos tavo oranzini geltonuma. siaip dazant saknis kai SVIESINI reikia rinktis pelenu atspalvi!!!! sviesindami plaukus mes susiduriam su dominuojanciu pigmentu kuri reikia uzgesinti!! jokiu budu nesirinkite atspalvio pagal dezutes virseli. sviesindami plaukus niekada negausite tokio rezultato kaip nurodyta ant pakuotes!!
tikiuosi  kiek padejau. jei ka rasyk i mano dezute smile.gif sekmes!! smile.gif
Papildyta:
beje, fioletiniai sampunai , kuriuos galiu rekomenduoti pagal prioriteta 1. Joico 2.Paul Mitchell 3. Lorealio. Atrodo jie gasdinanciai, jei baisu, praskieskite su paprastu sampunu, itrinkite i dregnus plaukus , palaikykite min kita. Daznai nuo ivairiu isoriniu veiksniu, vandens, sviesinti plaukai pagelsta, todel tai puikus budas juos atgaivinti smile.gif As neisivaizduoju savo plauku be sio sampuno smile.gif) svelni priemone plaukams!!

del dazu... as pries parduotuvinius dazus... jei dazymas butu toks paprastas dalykas..kirpeju specialybeskaip ir nereiktu. Paprasciau tamsinti plaukus, ypac juoda spalva smile.gif , taciau sviesinimas reikalauja nemazai ismanymo. Dazyme daznai norime uzgesinti nenorimus atspalvius, paryskinti kaskoki atspalvi ir tt. nedazome juk ant balto popieriaus smile.gif todel reikalingas ismanymas. o renkantis profesionalias priemones, uztonuoti oranzinei spalvai ir geltonai rinkites dazus turincius melyna ir fioletini pigmenta  ax.gif


Dekoju uz patarima. Ryt leksiu ieskoti pasikeitimu.
Pranesiu rezultatus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buriuotoja @ 2010 01 24, 16:32)
Dekoju uz patarima. Ryt leksiu ieskoti pasikeitimu.
Pranesiu rezultatus smile.gif



sekmes!! laikysiu kumscius smile.gif lauksiu ziniu kaip sekesi!
Atsakyti