Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(aistuliaa @ 2009 12 12, 20:09)
Casting yra be amoniako..  ax.gif 
As dazau, patinka, kazkiek apsiplauna, taciau tas apsiplovimas tik i nauda, kaip tik grazesne spalva man lieka smile.gif ir plaukai labai blizga..

o kaži paprasčiausioj Drogo parduotuvėj jų būtų pirkt? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bevardė pilis: 16 gruodžio 2009 - 13:19
Man castingas irgi patiko del spalvos - labai lygiai dazo, plaukai blizga, spalva grazi ir naturali.. BET ... po poros savaičių ziauriai issauseja plaukai doh.gif daziau tris kartus ir teko pereiti prie dazu su amoniaku, nes Castingas laaabai sausina man plauka...
Atsakyti
Negi nieks nezino, kur galima nusipirkt profesionaliu Wellos dazu? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bevardė pilis @ 2009 12 16, 14:18)
o kaži paprasčiausioj Drogo parduotuvėj jų būtų pirkt? ax.gif


Net nezinau, as perku dazniausiai kosmadoje ten pasirinkimas didelis, bet va paskutini karta pirkau norfoje paprastoje, tai 5 lt pigiau, tik spalvu mazas pasirinkimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabi1 @ 2009 12 15, 22:24)
Labas vakaras  4u.gif norejau jusu pagalbos paprasyt, gal kuri zinot kur butu galima Kaune isigyti Wellos Sun Toutch profesionaliu dazu? Tai kol kas man vieninteliai dazai, kurie nusviesina plauka, jam beveik nepakenkiant, gana silpni, bet rezultatas yra  smile.gif tai va gal kuri zinot, kur galima nusipirkt profesionaliu Wellos dazu? ax.gif

tikrai yra Mickeviciaus g. prekes kirpykloms, pati esu draugei pirkusi Wella color touch pries keleta menesiu mirksiukas.gif sake, kad silpni, bet truputi ilgiau neatsiplauna, nei kiti beamoniakiniai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingira: 16 gruodžio 2009 - 23:38
QUOTE(ingira @ 2009 12 17, 01:36)
tikrai yra Mickeviciaus g. prekes kirpykloms, pati esu draugei pirkusi Wella color touch pries keleta menesiu mirksiukas.gif  sake, kad silpni, bet truputi ilgiau neatsiplauna, nei kiti beamoniakiniai

Dekui labai 4u.gif reiks butinai nuvaziuot, tureciau ir Wellos sun toutch rast bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos.
kur Vilniuje ,kokiame salone dazo su Alfaparf dazais? radau kad Reval Hotel Lietuva viesbutyje - bet ten kainos kosmines doh.gif
gal kas gali patart kur apart Mediniu suku yra pirkt situ daziuku - ypac domina beamoniakiniai. , nes medines sukos beamoniakiniais jau nebepriekiauja sad.gif Gal kuri esate daziusi su beamoniakiniais Alfaparf dazais ? blush2.gif noriu atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
4u.gif

Gal kas patars kokius dazus pasirinkti splavai paryskinti, dazau plaukus , sviesiai, bet noretusi sventei pagyvinti spalva, bet visi dazai kurios bebandziau tokie "skysti" buvo doh.gif netolygiai nudazydavo, ieskau tokios sviesios grazios spalvos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bevardė pilis @ 2009 12 16, 14:18)
o kaži paprasčiausioj Drogo parduotuvėj jų būtų pirkt? ax.gif


Man atrodo, kad buna smile.gif net ir Eurokose kai kuriose buna, bet ne visose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėta** @ 2009 12 03, 19:40)
Sveikos,kad tylu čia mirksiukas.gif
gal kuriai teko naudoti Osmo Ikon dažus,kaip kaži jie ? g.gif

atsakysiu pati į savo klausimą lotuliukas.gif išbandžiau šituos dažus,jau greit mėnuo bus,likau labai patenkinta kaip dažais thumbup.gif neišsausino plauko,blizga... thumbup.gif tik gal per tamsiai gavosi,bet jau po truputėlį atisiplovė,bet jau taip nenoriai lotuliukas.gif dažiausi su Light nat.warm brown ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėta** @ 2009 12 29, 18:48)
atsakysiu pati į savo klausimą lotuliukas.gif išbandžiau šituos dažus,jau greit mėnuo bus,likau labai patenkinta kaip dažais thumbup.gif neišsausino plauko,blizga...  thumbup.gif  tik gal per tamsiai gavosi,bet jau po truputėlį atisiplovė,bet jau taip nenoriai  lotuliukas.gif dažiausi su Light nat.warm brown ax.gif


O kur pirkai?
Atsakyti
Gal zinote kur galima butu isigyti Clairol dazu plaukams?

Aciu,
Atsakyti