Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

Man asmeniskai nepatiko loreal creme gloss.. lb greit atsiplove ir dar plauku s sausina...
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 30, 00:17)
merginos, kaip manot, jei plaučiau su pilkinančiu šampūnu, rudus auksinio atspalvio plaukus, ar jie pasidarytų pilkesnio atspalvio? g.gif  ar tik ant šviesių plaukų gali matytis tas atspalvis?


Man atrodo, kad nepadarytu schmoll.gif nors pabandyk sviesiaplaukiu temeleje paklausti.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(mexica @ 2009 11 30, 00:38)
Man asmeniskai nepatiko loreal creme gloss.. lb greit atsiplove ir dar plauku s sausina...

Cia apie casting creme gloss? Kokia dazei spalva?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
šiandiena puse dienos prastovėjau prie plaukų dažų ir nieko neišsirinkau doh.gif o kokia spalva gautūsi jei dažytum tamsi blondinė ??? g.gif tai čia gal pelenų spalvos gautūsi? unsure.gif paskui nužiūrėjau Lorelio light frosty brown-gal kuri bandėte,kaži ar labai užtamsintų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėta** @ 2009 11 30, 16:59)
Sveikos 4u.gif
šiandiena puse dienos prastovėjau prie plaukų dažų ir nieko neišsirinkau


lotuliukas.gif grynai mano situacija...prastoviu, praziuriu,ant dezutes spalvos nerealios,o issirinkt nekyla ranka biggrin.gif nes neaisku kas gausis ant plauku doh.gif
tamsi blondine vienai draugei isejo kaip sviesi ruda,nu tokia a la medus doh.gif zodziu man ryza..todel as labai jau nenoriu sito atspalvio.. nors kiekvienai skirtingai gaunasi..

esu nusiziurejus sia spalva,gal kuri bandet? kas gaunasi??

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Mėta** @ 2009 11 30, 16:59)
Sveikos 4u.gif
šiandiena puse dienos prastovėjau prie plaukų dažų ir nieko neišsirinkau doh.gif o kokia spalva gautūsi jei dažytum tamsi blondinė ??? g.gif tai čia gal pelenų spalvos gautūsi? unsure.gif paskui nužiūrėjau Lorelio light frosty brown-gal kuri bandėte,kaži ar labai užtamsintų? g.gif


Na man tokia pati situacija buvo, kai galvojau tamsinti is sviesiu biggrin.gif gal 4 kartus iseidavau is parduotuves tusciomis lotuliukas.gif
o tamsi blondine labai ivairiai gali gautis, as kai daziau vienais, tai pradzioje buvau tamsiai pilka, tada likau tamsiai geltona doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 30, 19:01)
tamsi blondine vienai draugei isejo kaip sviesi ruda,nu tokia a la medus  doh.gif zodziu man ryza..todel as labai jau nenoriu sito atspalvio.. nors kiekvienai skirtingai gaunasi.. 

QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 30, 19:10)

o tamsi blondine labai ivairiai gali gautis, as kai daziau vienais, tai pradzioje buvau tamsiai pilka, tada likau tamsiai geltona  doh.gif  doh.gif

viskas aišku su tamse blondine,nerizikuosiu,nenoriu būt ryža schmoll.gif

tai ir apsistoju ties šita user posted image arba šita user posted image g.gif bet kuri geriau,ant paveiksliukų atrodo tiesiog nuostabiai,bet kaži kaip ant mano plaukų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėta**: 30 lapkričio 2009 - 18:42
QUOTE(Mėta** @ 2009 11 30, 19:38)



Na nepabandzius nezinosi wink.gif o siaip man antra spalvyte grazesne
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 30, 21:57)
Na nepabandzius nezinosi wink.gif o siaip man antra spalvyte grazesne

reiks bandyti... ax.gif
tai čia ta ir yra light frosted brown man ir ji patiko unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėta**: 30 lapkričio 2009 - 20:20
QUOTE(Mėta** @ 2009 11 30, 21:19)
reiks bandyti... ax.gif
tai čia ta ir yra light frosted brown man ir ji patiko unsure.gif


Tai o kas trukdo ja dazyti? 4u.gif Cia tiesiog sviesiai ruda spalva, o ne tamsi blondiniska sakyciau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 30 lapkričio 2009 - 20:24
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 30, 22:23)
Tai o kas trukdo ja dazyti?  4u.gif  Cia tiesiog sviesiai ruda spalva, o ne tamsi blondiniska sakyciau g.gif

nieks netrukdo,vis dar renkuosi,bijau,kad nesigautų tamsiai g.gif o tamsi blondiė apie šituos aš kalbėjau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėta** @ 2009 11 30, 21:28)
nieks netrukdo,vis dar renkuosi,bijau,kad nesigautų tamsiai g.gif o tamsi blondiė apie šituos aš kalbėjau g.gif


Na zinok tie gali gautis ryzi tikrai g.gif
Na mano kazkokie panasus kur nusidaziau, tai jau tikrai nera labai sviesus, na ruda spalvyte tokia, ne is tu sviesiai rudu-ryzu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 30, 22:33)
Na zinok tie gali gautis ryzi tikrai  g.gif
Na mano kazkokie panasus kur nusidaziau, tai jau tikrai nera labai sviesus, na ruda spalvyte tokia, ne is tu sviesiai rudu-ryzu biggrin.gif

tai va,eisiu tirkiausiai ryt pirkti light frosted brown unsure.gif su tamse blondine nerizikuosiu schmoll.gif nes mano pačios natūrali spalva ir yra tarp tos tamsios blondinės iki šviesiai rudos,labai norisi atsitaikyti pagal savo natūralę spalvą g.gif o kirpyklose kiek buvau,visus tris kartus- vis nudažydavo riešutine arba golden brown,na šios spalvos tai man per tamsios,paskui net ėjau,kad uždėtų švieses sruogeles tongue.gif dabar esu atsiauginusi savo natūralius,bet jau prašosi dažomi verysad.gif
Papildyta:
o pati buvau nusidažiusi,bet su nuplunamais-light brown,jau rašiau,kad irgi gavosi kažkaip tamsiai...prie mano plaukų matyt stipriai kimba spalvos lotuliukas.gif kad gaunasu daug tamsiau nei kaip rodo ant pakuotės tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėta**: 30 lapkričio 2009 - 20:49