Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

[quote=Liumix,2009 11 19, 22:07]
[quote=green-air,2009 11 10, 21:46]
user posted image

nereali spalva bigsmile.gif wub.gif labai noreciau tokios, cia rusva su pilku atspalviu? ar kaip ja cia geriau apibudint g.gif gal kas zinote kokiu daziuku kurie padetu isgaut tokia spalvyte wub.gif is kokios firmos paletes zvalgytis? ir kad butu augalines kilmes thumbup.gif
aciu kas atsakys 4u.gif
[/quote]
Atsakyti
http://clairol.co.uk...um-Ash-Brown-5a
sita atrodo panasi spalvyte g.gif bet cia kaip suprantu permanenetiniai (tai yra turi peroksido ir amoniako)? kas pagelbes help.gif
Atsakyti
Liumix, pritariu labai grazi spalvyte nuotraukoje, ir kirpciukai faini smile.gif
Man irgi smalsu, kokia cia spalva, koks Nr. daziuku? gal 5.01 natural cool brown?
Atsakyti
Aš dažius esu su Keune, Kadus ir Matrix. Tai labiausiai patiko Matrix, nes plaukai lengvai šukuojasi, blizga, sveiki atrodo smile.gif
O jau Kadus tai man visai neįtiko schmoll.gif
Atsakyti

Parduodu naujus naturalius dazus is JAV
Clairol
user posted image
Spalva07 medium cool blonde wub.gif
Kaina 45lt
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 11 21, 22:34)

O pati dabar "Frederic Fekkai" dažot? Kaip patinka lyginant su kitais? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 23 lapkričio 2009 - 15:40
QUOTE(Gilberta @ 2009 11 21, 21:34)
Parduodu naujus naturalius dazus is JAV
Clairol
user posted image
Spalva07 medium cool blonde wub.gif
Kaina 45lt




o tik tokia spalva turi?
as dazau lightest golden brown, superine spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 11 23, 17:39)
QUOTE(Gilberta @ 2009 11 21, 22:34)

O pati dabar "Frederic Fekkai" dažot? Kaip patinka lyginant su kitais? smile.gif

Daziau karta,bet daugiau nenoriu schmoll.gif ,baisiai issausejo plaukai ir spalva nusiplove po 2 sav...Jau ant ju Kadus daziau dazais,visai patiko thumbup.gif Jie beamoniakiniai cool.gif

QUOTE(bananinha @ 2009 11 26, 16:42)
o tik tokia spalva turi?
as dazau lightest golden brown, superine spalva smile.gif

Tik tokia,sau pirkau,bet persigalvojau...
Atsakyti
nežinau nei kokiais nei kokią rinktis spalvą,kad neužtamsintų plaukų,kokiais rudais tik bedažau visi taip užjuodina....ar golden brown ar light brown visviena tas pats doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėta** @ 2009 11 29, 18:12)
nežinau nei kokiais nei kokią rinktis spalvą,kad neužtamsintų plaukų,kokiais rudais tik bedažau visi taip užjuodina....ar golden brown ar light brown visviena tas pats doh.gif


Na as pries kelias dienas irgi daziau light brown, o gavausi man atrodo tikrai tamsesne biggrin.gif bet siaip daziukai apsiplauna, tai manau tas tamsumas laikinas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 29, 19:20)
Na as pries kelias dienas irgi daziau light brown, o gavausi man atrodo tikrai tamsesne biggrin.gif bet siaip daziukai apsiplauna, tai manau tas tamsumas laikinas wink.gif

na taip apsiplauna drinks_cheers.gif bet norisi,kad iškarto būtų geras rezultatas ax.gif arba reikia priprasti,aš kai tik pasidažau,man atrodo,kad mane iš veido muša,netgi šviesiomis sruogelėmis kai buvau pasidažiusi ir tai mušo iš veido(mano akimis g.gif ) mano pačios plaukų spalva gera,bet labai pradėjo lysti jau žili plaukai verysad.gif tai ir galvoju kaip čia išgavus panašią spalvą į manųjų doh.gif
Atsakyti
merginos, kaip manot, jei plaučiau su pilkinančiu šampūnu, rudus auksinio atspalvio plaukus, ar jie pasidarytų pilkesnio atspalvio? g.gif ar tik ant šviesių plaukų gali matytis tas atspalvis?
Atsakyti