Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(mexica @ 2009 11 12, 14:07)
O spalva karameline tokia kaip ant dezutes gavosi, oaze?

As mastau apie butterschotch 834 ( http://www.loreal-pa...ight-shade.aspx ) , bet nezinia kaip gausis, nenoriu kad butu i ryzuma perdaug.. Arba tada gal 734 Rich honey ?g.gif patarkit, prasau.. mano plaukai stai tokios spalvos -
user posted image


jei gerai suprantu, tai 734 spalva yra vienu tonu sviesene uz 834, o atspalviai panasus, truputis yra vario, bet ne per daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bananinha @ 2009 11 12, 17:14)
Man labai patinka Clairol "Natural Instincts" plauku dazai. Deja, Lietuvoje ju nera. Pirkau Amerikoj, dabar vienas draugas atvaziuoja is ten, jau uzsiprasiau pora dezuciu.

Siaip tie dazai nusiplauna po 28 plovimu. Jie be amoniako ir be peroksido.

As siaip turejau vidutiniskai blondiniskus plaukus, o is Clairol pasirinkau Amber Shimmer atspalvi, tokia sviesiai silta ruda. 

Nudaze gerai, aisku atsiplaudineja, bet ten raso, kuo dazniau dazai, tuo sveikiau plaukui. Ir tikrai plaukai labai geri, pirma karta nusidaziau kazkur liepos gale... beje, as taip tiksliai kas menesi nedazau, kazkur kas du tik dazai, kadangi mano pacios naturalus irgi sviesiai rudi, tai saknu nelabai matos. Bet siaip plaukai labai gerai atrodo, aisku spalva nebe tokia ryski po kazkiek laiko, bet jau kaip blizga! ir ten dar toj dezutej ideta tokia kaip kaukyte su alijosium....jos man kokiems 5kartams uztenka....tai po jos ypac bliza smile.gif)

Beje su tais dazais labai lengva: turi susislapint plaukus, tada nusluostyt ir palaukt kol butu tokie dregnoki...nu zodziu nei sausi, nei slapi....tada ten kai viska sumaisai(ten beje buteliuke tie dazai)...ir is to buteliuko papili ir su sukom paskirstai vis...siaip as net pati viena karta daziausi, ir gerai gavos smile.gif bet aisku gal geriau kad kazkas nudazytu.....ir zodziu kai nusidazai tik 10min reik palaukt,....o po to rekomenduojama tik vandeniu nusiplaut ir 24val nesampunint plauku....tai zodziu nusiplauni vandeniu , ta priemone geraja uzsidedi, palaikai 2min...nuskalauji ir viskas smile.gif

Beje, tie dazai atsiplauna, tas ryskumas...bet pvz jau tokie blondiniski kokie buvo, turbut nebus. Bet as ir nenoriu. Pamaciau, kad man sviesiai rudi daug labiau tinka.

Siaip internete yra visa palete, tikrai nemazai graziu atspalviu  yra smile.gif

Kaina pvz Amerikoj bazej 6$, o pvz kokiam centro supermarkete 10$.

As tikrai lb laiminga kad atradau ir sau tinkama spalva pagaliau, ir kas plaukams sveika...ir nebrangu smile.gif
O seniau dazydavau kirpyklose, niekad kirpejos nepataikyavo tiksliai....ir 100-120lt mokedavau tik uz dazyma, ir tie dazai nusiplaudavo ....
Siaip kirpykloj mane dazydavo INDOLA dazais,...tai jie plaukui irgi geri labai...aisku ne tokie naturalus, bet man po ju plaukai nenutriusdavo, nenusausedavo...bet dbr kai daug pigiau, ir neprasciau galiu pati nusidazyt, tai lb dziaugiuos smile.gif

Dar girdejau kad Loreal Natural Match dazai analogiski Clairol Natural Instincts...bet ju ir Lt nemaciau....ir dar sako, kad Loreal Casting creme gloss lygtais be amoniako...beje situ dazu man pasirode lb grazus atspalvis Rich Honey(su kuriuo Laetitia Casta nusidazius reklamoj).
Ir dar viena pazistama, kurios plaukai superiniai, sako dazo Castingu smile.gif)) bet jos jau nuo jaunystes tokie plaukai smile.gif bet sake Castingas jai super dazai smile.gif tai as galvoju, kad nebeturesiu Clairol, Castinga bandysiu smile.gif
Tai tiek wink.gif))


Kuriuo numeriu dazai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 12, 14:01)
Pasirodyk kas gavosi smile.gif  bigsmile.gif  as daziausi caramel, labai graziai man isejo, dabar aisku apsiplove nemazai  ax.gif
ir siaip manau nereikia skubeti, po keliu plovimu apsiplaus.. ar tik nudazius nebijai vel dazyti ir dar sviesinti?  unsure.gif

nu va, nusifotkinau , palyginau su blondiniškom nuotraukom ir jums leidus, šį vakarą paraudosiu user posted image , paisterikuosiu ir gal ryt pasiraminus , įkelsiu fotkes visoms pašiurpint tongue.gif . ryt ar taip ar taip 13 d., penktadienis, blogiau jau nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2009 11 12, 18:46)
Kuriuo numeriu dazai?  rolleyes.gif




http://www.clairol.c...e/index.jsp#top

Cia situ adresu palete galima rast. o as butent daziau 11GLightest Golden Brown/Amber Shimmer smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bananinha @ 2009 11 12, 18:14)
Man labai patinka Clairol "Natural Instincts" plauku dazai. Deja, Lietuvoje ju nera. Pirkau Amerikoj, dabar vienas draugas atvaziuoja is ten, jau uzsiprasiau pora dezuciu.

Siaip tie dazai nusiplauna po 28 plovimu. Jie be amoniako ir be peroksido.

As siaip turejau vidutiniskai blondiniskus plaukus, o is Clairol pasirinkau Amber Shimmer atspalvi, tokia sviesiai silta ruda. 

Nudaze gerai, aisku atsiplaudineja, bet ten raso, kuo dazniau dazai, tuo sveikiau plaukui. Ir tikrai plaukai labai geri, pirma karta nusidaziau kazkur liepos gale... beje, as taip tiksliai kas menesi nedazau, kazkur kas du tik dazai, kadangi mano pacios naturalus irgi sviesiai rudi, tai saknu nelabai matos. Bet siaip plaukai labai gerai atrodo, aisku spalva nebe tokia ryski po kazkiek laiko, bet jau kaip blizga! ir ten dar toj dezutej ideta tokia kaip kaukyte su alijosium....jos man kokiems 5kartams uztenka....tai po jos ypac bliza smile.gif)

Beje su tais dazais labai lengva: turi susislapint plaukus, tada nusluostyt ir palaukt kol butu tokie dregnoki...nu zodziu nei sausi, nei slapi....tada ten kai viska sumaisai(ten beje buteliuke tie dazai)...ir is to buteliuko papili ir su sukom paskirstai vis...siaip as net pati viena karta daziausi, ir gerai gavos smile.gif bet aisku gal geriau kad kazkas nudazytu.....ir zodziu kai nusidazai tik 10min reik palaukt,....o po to rekomenduojama tik vandeniu nusiplaut ir 24val nesampunint plauku....tai zodziu nusiplauni vandeniu , ta priemone geraja uzsidedi, palaikai 2min...nuskalauji ir viskas smile.gif

Beje, tie dazai atsiplauna, tas ryskumas...bet pvz jau tokie blondiniski kokie buvo, turbut nebus. Bet as ir nenoriu. Pamaciau, kad man sviesiai rudi daug labiau tinka.

Siaip internete yra visa palete, tikrai nemazai graziu atspalviu  yra smile.gif

Kaina pvz Amerikoj bazej 6$, o pvz kokiam centro supermarkete 10$.

As tikrai lb laiminga kad atradau ir sau tinkama spalva pagaliau, ir kas plaukams sveika...ir nebrangu smile.gif
O seniau dazydavau kirpyklose, niekad kirpejos nepataikyavo tiksliai....ir 100-120lt mokedavau tik uz dazyma, ir tie dazai nusiplaudavo ....
Siaip kirpykloj mane dazydavo INDOLA dazais,...tai jie plaukui irgi geri labai...aisku ne tokie naturalus, bet man po ju plaukai nenutriusdavo, nenusausedavo...bet dbr kai daug pigiau, ir neprasciau galiu pati nusidazyt, tai lb dziaugiuos smile.gif

Dar girdejau kad Loreal Natural Match dazai analogiski Clairol Natural Instincts...bet ju ir Lt nemaciau....ir dar sako, kad Loreal Casting creme gloss lygtais be amoniako...beje situ dazu man pasirode lb grazus atspalvis Rich Honey(su kuriuo Laetitia Casta nusidazius reklamoj).
Ir dar viena pazistama, kurios plaukai superiniai, sako dazo Castingu smile.gif)) bet jos jau nuo jaunystes tokie plaukai smile.gif bet sake Castingas jai super dazai smile.gif tai as galvoju, kad nebeturesiu Clairol, Castinga bandysiu smile.gif
Tai tiek wink.gif))

Gal zinai ar sitie dazai gali pasviesint tamsiai dazytus plaukus?
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 11 12, 22:28)
Gal zinai ar sitie dazai gali pasviesint tamsiai dazytus plaukus?


nezinau unsure.gif
kiek ten raso, tai kad gali esama spalva pakeist 1-2 tonais...

na nes tamsius plaukus ir su visiskai cheminiais dazais ne visada issisviesina gerai... tai manau su tais nelabai gautusi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 05, 12:25)
yra kazkokie dazai,kur per 10 min.nudazo. Kas zino?

tai lorealis tipo atrado tokius lotuliukas.gif ,praktiskai, nera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauryttte @ 2009 11 12, 23:25)
tai lorealis tipo atrado tokius lotuliukas.gif ,praktiskai, nera 4u.gif


Ir Clairol NAtural Instincts per 10 min smile.gif
Papildyta:
Ir dar tokie Clairol : http://www.clairol.c...ct_10/index.jsp

Bet irgi Lietuvoje nera sad.gif
situ tai niekad nebandziau...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2009 11 12, 19:09)
nu va, nusifotkinau , palyginau su blondiniškom nuotraukom ir jums leidus, šį vakarą paraudosiu user posted image , paisterikuosiu  ir gal ryt pasiraminus , įkelsiu fotkes visoms pašiurpint  tongue.gif . ryt ar taip ar taip 13 d., penktadienis, blogiau jau nebus  mirksiukas.gif


Oo, tikrai juk penktadienis ir 13 d., kaip smagu bigsmile.gif
labai laukiu foto, idek palyginimui ir sviesiais, ir tamsiais smile.gif idomu pamatyt ar taip blogai ir palygint su spalvyte, kuri man gavosi taip paciais dazais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bananinha @ 2009 11 12, 17:14)

Beje su tais dazais labai lengva: turi susislapint plaukus, tada nusluostyt ir palaukt kol butu tokie dregnoki...nu zodziu nei sausi, nei slapi....


Casting parasyta irgi dazyti ant dregnu, ka as ir dariau, taciau gal kas man paaiskins koks yra skirtumas, ar dazai ar sausu, kaip iprasta, ar dregnu, kaip kai kur paraso? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 13, 08:16)

Casting parasyta irgi dazyti ant dregnu, ka as ir dariau, taciau gal kas man paaiskins koks yra skirtumas, ar dazai ar sausu, kaip iprasta, ar dregnu, kaip kai kur paraso?  g.gif


Gal spalvos intensyvumas skiriasi tada g.gif speju bent... ar "paima" geriau kitaip sakant smile.gif
Atsakyti
štai ir aš user posted image - karamelė lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2009 11 13, 16:17)
štai ir aš user posted image  - karamelė  lotuliukas.gif

user posted image


Na tikrai normali, grazi spalva, sakyciau dar reiktu ryskesnes, tamsesnes.. Mano caramel tamsiau gerokai gavosi, bet dazyta buvo ne ant tokiu sviesiu ax.gif sakyciau tikrai geriau, nei tokie nubalinti plaukai schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 14 lapkričio 2009 - 16:21