Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

Man gavosi tamsesnė, negu paveikslėly ... ir to karamelio atspalvio neypatingai matosi, nors prieš tai buvo šviesinti, maniau gerai ims... Visą gyvenimą šviesi prabuvus, dabar sau taip keistai atrodau... Taupiau, nėjau pas kirpėją ir vat kas gavos, išleisiu dar babkių, kol norimą spalvą išgausiu... ajajajaj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2009 11 12, 13:19)
Man gavosi tamsesnė, negu paveikslėly ... ir to karamelio atspalvio neypatingai matosi, nors prieš tai buvo šviesinti, maniau gerai ims... Visą gyvenimą šviesi prabuvus, dabar sau taip keistai atrodau... Taupiau, nėjau pas kirpėją ir vat kas gavos, išleisiu dar babkių, kol norimą spalvą išgausiu... ajajajaj  doh.gif


va ko as bijau irgi visada,todel neuzsiimu saviveikla doh.gif ir nezinau dabar ka reiks daryt ar eiti pas kirpeja ar paciai mastyt ka unsure.gif bijau nusidazyt taip,kad paskui teks vargti dar labiau doh.gif

Nu dabar jums dazyt ant virsaus kazka ne kas butu,gal palaukite pasiplaus ta spalva vistiek unsure.gif
Atsakyti
susišaukė mintys drinks_cheers.gif ... ir aš va sėdžiu darbe veidrodį apsikabinus ir raminuosi, kad pabluks biškį , gal ir karamelė pasimatys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2009 11 12, 13:49)
susišaukė mintys  drinks_cheers.gif  ... ir aš va sėdžiu darbe veidrodį apsikabinus ir raminuosi, kad pabluks biškį , gal ir karamelė pasimatys  bigsmile.gif


pabluks pabluks,savaite,antra ir pasiplaus.. tada ir pamatysit ar norit tamsesniu ar sviesesniu..
as va irgi pasikeitimu eigoje pamaciau kad negaliu kad ir noreciau buti tamsesne nei karamele..nes saknys sviesios..blondiniskos prigimties nepaslepsi doh.gif ir nebezinau ka daryt? sruoginti nebenoriu,visa galva dazyt?? bet tai kokia spalva??? vel sviesia,vel plaukai alinami bus verysad.gif ...nors galva i siena dauzyk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2009 11 12, 12:12)
Nusidažiau loreal casting karameline spalva, nu žiauriai netinka  doh.gif , noriu staigiai uždažyt, pašviesint, gal kas turit kokių giliaminčių patarimų, kokį atspalvį pasirinkt, kad napažaliuotų, nenuryžėtų ir pan., o kuo natūraliau šviesiai gautųs????  g.gif  g.gif


Pasirodyk kas gavosi smile.gif bigsmile.gif as daziausi caramel, labai graziai man isejo, dabar aisku apsiplove nemazai ax.gif
ir siaip manau nereikia skubeti, po keliu plovimu apsiplaus.. ar tik nudazius nebijai vel dazyti ir dar sviesinti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 12, 14:01)
Pasirodyk kas gavosi smile.gif  bigsmile.gif  as daziausi caramel, labai graziai man isejo, dabar aisku apsiplove nemazai  ax.gif


O taviskiai naturalus kokie??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2009 11 12, 13:07)
O spalva karameline tokia kaip ant dezutes gavosi, oaze?

As mastau apie butterschotch 834 ( http://www.loreal-pa...ight-shade.aspx ) , bet nezinia kaip gausis, nenoriu kad butu i ryzuma perdaug.. Arba tada gal 734 Rich honey ?g.gif patarkit, prasau.. mano plaukai stai tokios spalvos -
user posted image


Kai as rinkausi praejusiam dazymui, irgi ziurejau ta 734, bet paemiau caramel (630), nes 734 tikrai ryzesne atrodo rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 12, 14:02)
O taviskiai naturalus kokie???  smile.gif


as daziau ne ant naturaliu rolleyes.gif naturalus tai pilki lietuviski, bet i tamsuma.. o dazyta buvo ant sviesiu..
Papildyta:
QUOTE(oaze @ 2009 11 12, 13:19)
Man gavosi tamsesnė, negu paveikslėly ... ir to karamelio atspalvio neypatingai matosi, nors prieš tai buvo šviesinti, maniau gerai ims... Visą gyvenimą šviesi prabuvus, dabar sau taip keistai atrodau... Taupiau, nėjau pas kirpėją ir vat kas gavos, išleisiu dar babkių, kol norimą spalvą išgausiu... ajajajaj  doh.gif


Nurimk, man gavosi irgi tamsesne, bet tas tamsumas kaip minejau nusiplaus.. Cia tau gal sokas po sviesiu, man pima karta po sviesiu nutamsinus irgi buvo sokas, vertk norejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 12, 14:05)
as daziau ne ant naturaliu  rolleyes.gif  naturalus tai pilki lietuviski, bet i tamsuma.. o dazyta buvo ant sviesiu..


tai kai saknys nuaugineja vistiek naturalus pasimato,ar ne per sviesus palyginus su dazyta spalva?? nes man sruogino sokoladinem sruogom,tai dabar nuauginejancios saknys sviesesnes uz sruogas ir zodziu bardakas,pasimetusi esu biggrin.gif

http://www.loreal-pa...262/HCo1_20.jpg idomu kaip sita spalva atrodytu? nera ne vienos bandziusios??? 713 Iced Latte cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paradoksualė: 12 lapkričio 2009 - 13:13
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 12, 14:10)
tai kai saknys nuaugineja vistiek naturalus pasimato,ar ne per sviesus palyginus su dazyta spalva?? nes man sruogino sokoladinem sruogom,tai dabar nuauginejancios saknys sviesesnes uz sruogas ir zodziu bardakas,pasimetusi esu  biggrin.gif

http://www.loreal-pa...262/HCo1_20.jpg  idomu kaip sita spalva atrodytu? nera ne vienos bandziusios???


na zinok normaliai, mano saknys siek tiek sviesesne atauga, bet mazai krenta i akis, as pati matau, kad ataugusios, o kiti net nepastebi dar ax.gif
Labai grazi ta spalvyte kur idejau, bet man norisi jau tamsesnes biski smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 12 lapkričio 2009 - 13:13
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 12, 14:12)

Labai grazi ta spalvyte kur idejau, bet man norisi jau tamsesnes biski  smile.gif

Apsipratai jau tamsia buti?? biggrin.gif Tinka?
O kaip dazu poveikis plaukams?? nesausina,netrupa plaukai?
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 12, 14:15)
Apsipratai jau tamsia buti??  biggrin.gif Tinka?
O kaip dazu poveikis plaukams?? nesausina,netrupa plaukai?


Apsipratau, labai dziaugiuosi, nebesinori sviesiu visiskai smile.gif aisku pirma karta nusidazius buvo sokas, nes tada planavau tik biski patamsinti.. dabar jau bus ketvirtas dazymas tamsiais, nekantrauju smile.gif po to, kai nusidaziau tais caramel, tai nerealiai patinkau sau tamsesne ax.gif
Man sitie dazai patinka, trupejo po sviesinimu, po situ normaliai, nejauciu blogybiu jokiu.. Tiesiog dar plaukai po sviesinimu silpni, tai visaip stengiuosi taisyti padeti.. smile.gif
Atsakyti
Man labai patinka Clairol "Natural Instincts" plauku dazai. Deja, Lietuvoje ju nera. Pirkau Amerikoj, dabar vienas draugas atvaziuoja is ten, jau uzsiprasiau pora dezuciu.

Siaip tie dazai nusiplauna po 28 plovimu. Jie be amoniako ir be peroksido.

As siaip turejau vidutiniskai blondiniskus plaukus, o is Clairol pasirinkau Amber Shimmer atspalvi, tokia sviesiai silta ruda.

Nudaze gerai, aisku atsiplaudineja, bet ten raso, kuo dazniau dazai, tuo sveikiau plaukui. Ir tikrai plaukai labai geri, pirma karta nusidaziau kazkur liepos gale... beje, as taip tiksliai kas menesi nedazau, kazkur kas du tik dazai, kadangi mano pacios naturalus irgi sviesiai rudi, tai saknu nelabai matos. Bet siaip plaukai labai gerai atrodo, aisku spalva nebe tokia ryski po kazkiek laiko, bet jau kaip blizga! ir ten dar toj dezutej ideta tokia kaip kaukyte su alijosium....jos man kokiems 5kartams uztenka....tai po jos ypac bliza smile.gif)

Beje su tais dazais labai lengva: turi susislapint plaukus, tada nusluostyt ir palaukt kol butu tokie dregnoki...nu zodziu nei sausi, nei slapi....tada ten kai viska sumaisai(ten beje buteliuke tie dazai)...ir is to buteliuko papili ir su sukom paskirstai vis...siaip as net pati viena karta daziausi, ir gerai gavos smile.gif bet aisku gal geriau kad kazkas nudazytu.....ir zodziu kai nusidazai tik 10min reik palaukt,....o po to rekomenduojama tik vandeniu nusiplaut ir 24val nesampunint plauku....tai zodziu nusiplauni vandeniu , ta priemone geraja uzsidedi, palaikai 2min...nuskalauji ir viskas smile.gif

Beje, tie dazai atsiplauna, tas ryskumas...bet pvz jau tokie blondiniski kokie buvo, turbut nebus. Bet as ir nenoriu. Pamaciau, kad man sviesiai rudi daug labiau tinka.

Siaip internete yra visa palete, tikrai nemazai graziu atspalviu yra smile.gif

Kaina pvz Amerikoj bazej 6$, o pvz kokiam centro supermarkete 10$.

As tikrai lb laiminga kad atradau ir sau tinkama spalva pagaliau, ir kas plaukams sveika...ir nebrangu smile.gif
O seniau dazydavau kirpyklose, niekad kirpejos nepataikyavo tiksliai....ir 100-120lt mokedavau tik uz dazyma, ir tie dazai nusiplaudavo ....
Siaip kirpykloj mane dazydavo INDOLA dazais,...tai jie plaukui irgi geri labai...aisku ne tokie naturalus, bet man po ju plaukai nenutriusdavo, nenusausedavo...bet dbr kai daug pigiau, ir neprasciau galiu pati nusidazyt, tai lb dziaugiuos smile.gif

Dar girdejau kad Loreal Natural Match dazai analogiski Clairol Natural Instincts...bet ju ir Lt nemaciau....ir dar sako, kad Loreal Casting creme gloss lygtais be amoniako...beje situ dazu man pasirode lb grazus atspalvis Rich Honey(su kuriuo Laetitia Casta nusidazius reklamoj).
Ir dar viena pazistama, kurios plaukai superiniai, sako dazo Castingu smile.gif)) bet jos jau nuo jaunystes tokie plaukai smile.gif bet sake Castingas jai super dazai smile.gif tai as galvoju, kad nebeturesiu Clairol, Castinga bandysiu smile.gif


Tai tiek wink.gif))

Atsakyti