Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(wenita @ 2009 10 29, 22:10)
ar esate girdejusios apie prof swarzckofp dazus? ar cia maximiniais kazin kirpykloj dazo? g.gif

Tikrai ne maximiniais mirksiukas.gif . As daziau daug kartu su jais kirpykloj. Yra ir augaliniu ir ilgalaikiu. Man patinka, spalvos grazios(dazau tamsiai)
Atsakyti
Gal žinote kur įsigyti Vilniuje alfaparf plaukams dažus.Išanksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
medinese sukose man atrodo yra smile.gif
Atsakyti
Gal kas esat dažę bespalviais dažais? Ar norint, kad išsilaikytų dažytų plaukų blizgesys, būtinos specialios priemonėms, ar čia tik aktualu dažytiems su spalva, kad pigmentas taip greit nenusiplautų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 07 lapkričio 2009 - 00:25
Merginos, gal esate daze plaukus su hair natural light ( atrodo taip vadinasi) firmos dazais? yra tokios kaip uogieniu puodynes Colour jam, paskui putu pavidalo colour dessert ir pan. spalvos man lb patiko, be to sake, kad be amoniako (naturalus). labai noreciau pabandyt, gal kas jau bande?
va sitam psl radau ju produkcija http://www.kosmetiko...=1&category=432
Atsakyti
Kadangi dazyti plaukus kirpykloje tapo per brangu, nusprendziau pradeti dazytis pati, ar su namiskiu pagalba, tik nezinau kokius dazus issirinkti, is parduodamu parduotuvese? Girdejau, kad garnier greitai atsiplauna spalba, Palette gadina plauka.. Kokiu dar ziniu turite?
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2009 11 11, 14:43)
Kadangi dazyti plaukus kirpykloje tapo per brangu, nusprendziau pradeti dazytis pati, ar su namiskiu pagalba, tik nezinau kokius dazus issirinkti, is parduodamu parduotuvese? Girdejau, kad garnier greitai atsiplauna spalba, Palette gadina plauka.. Kokiu dar ziniu turite?


as pradejau dazyti su loreal casting, bent kolkas labai patinka smile.gif
kas del palette, tai girdejus esu, kad gadina, bet dazydavau labai ilgai su palette ir viskas buvo gerai su tais plaukais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 11, 14:50)
as pradejau dazyti su loreal casting, bent kolkas labai patinka  smile.gif


va norejau paklausti del castingu tu,ar plauku spalva nudazyta atitinka parodyta ant virselio,bent kazkiek?? smile.gif ar paima sviesiau (tamsiau)... aisku cia pigmentas daug ka lemia dar.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 11, 14:50)
as pradejau dazyti su loreal casting, bent kolkas labai patinka  smile.gif
kas del palette, tai girdejus esu, kad gadina, bet dazydavau labai ilgai su palette ir viskas buvo gerai su tais plaukais  biggrin.gif

O kokius pliusus Castingui gali duot? Nebandzius as ju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 11, 15:17)
va norejau paklausti del castingu tu,ar plauku spalva nudazyta atitinka parodyta ant virselio,bent kazkiek??  smile.gif ar paima sviesiau (tamsiau)... aisku cia pigmentas daug ka lemia dar..  smile.gif


Na as daziau viena karta 630 spalvyte, tai tikrai labai panasiai gavosi spalva smile.gif aisku jau kai menesis praejo, tai pasiplove ir spalva sviesesne smile.gif dabar turiu nusipirkus 600 numeriuka..
Papildyta:
QUOTE(juratyte26 @ 2009 11 11, 15:22)
O kokius pliusus Castingui gali duot? Nebandzius as ju  rolleyes.gif


Na man pliusas tas, kad jie beamoniakiniai, labai plaukuciai blizga nuo ju, nesmirda dazant lotuliukas.gif
Kiek esu bandziusi parduotuviniu, tai man sie pirmoje vietoje ax.gif
Atsakyti
Nusidažiau loreal casting karameline spalva, nu žiauriai netinka doh.gif , noriu staigiai uždažyt, pašviesint, gal kas turit kokių giliaminčių patarimų, kokį atspalvį pasirinkt, kad napažaliuotų, nenuryžėtų ir pan., o kuo natūraliau šviesiai gautųs???? g.gif g.gif
Atsakyti
O spalva karameline tokia kaip ant dezutes gavosi, oaze?

As mastau apie butterschotch 834 ( http://www.loreal-pa...ight-shade.aspx ) , bet nezinia kaip gausis, nenoriu kad butu i ryzuma perdaug.. Arba tada gal 734 Rich honey ?g.gif patarkit, prasau.. mano plaukai stai tokios spalvos -
user posted image
Atsakyti