Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžietės mamkos

Labutis!Mes ir pusiau is Panevezio,noretume prisijungt prie Jusu,bet nerandu kur:geda2:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noanoa: 23 kovo 2007 - 22:47
Turbut jau nevyksta jokie susitikimai? verysad.gif ,o gaila doh.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

as nei is Panevezio nei mama ax.gif bet turiu klausymeli i jus blush2.gif padekite prasau.

ar yra Panevezyje kokia nors gera fotostudija, koks fotomenininkas ar daro profesionalias foto?

as noriu padovanoti fotosesija puseseres seimynai, kurie gyvena Panevezyje. bet va nzn ar ten tokiu dalyku gali buti g.gif
labai dekui ir lauksiu ziniu 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif biggrin.gif nors mano mergaites jau didokos bet ir mes norim pabendrauti
Atsakyti
2007 METU PANEVEZIO MAMOS BENDRAUJA CIA:

http://www.supermama...?...5705&st=204
Atsakyti
sveikutes panevezio mamytes 4u.gif as panevezyje naujakure blush2.gif tikiuosi rasti draugiu sau ir gugu draugu suneliui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fyka @ 2008 01 08, 17:57)
2007 METU PANEVEZIO MAMOS BENDRAUJA CIA:

http://www.supermama...?...5705&st=204



labas,
as gyvenu netoli panevezio. neturiu draugiu, nes vyras mane cia atsiveze. tai gal susirasciau draugiu ir savajam pypliukui draugu g.gif blush2.gif thumbup.gif
Tik gaila kad si nuoroda neveikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(KAME @ 2008 02 29, 00:12)
labas,
as gyvenu netoli panevezio. neturiu draugiu, nes vyras mane cia atsiveze. tai gal susirasciau draugiu ir savajam pypliukui draugu  g.gif  blush2.gif  thumbup.gif
Tik gaila kad si nuoroda neveikia  verysad.gif



Labas,

Ar kas nors sioje temoje gyvuoja? as taip pat neseniai atsikrausciau pas vyra i Panevezi, liudnoka man ir mano pypliukui, ieskome draugu smile.gif
Atsakyti
Sveika, Okay smile.gif Aš irgi, palyginti neseniai Panevėžyje atsidūrusi. Tik mes priemiestyje gyvenam smile.gif
Atsakyti
sveikutes!

kazkodel si temele apmirusi g.gif nejaugi nebera mamyciu Panevezyje? g.gif as visa savo gyvenima gyvenau Panevezyje. deja teko ieskoti geresnio gyvenimo uzsienyje, taciau artimiausiu metu planuoju su visa seima sugrizti thumbup.gif gal butu norinciu draugauti blush2.gif
Atsakyti
SVEIKUTES as esu paneveziete ir noreciau bendrauti, nes labai jau nuobodu vienai vazineti po lauka ir siaip mano sunelis neturi su kuo pazaisti.
Atsakyti
QUOTE(blakstenele @ 2010 02 24, 13:07)
SVEIKUTES as esu paneveziete ir noreciau bendrauti, nes labai jau nuobodu vienai vazineti po lauka ir siaip mano sunelis neturi su kuo pazaisti.

Labas smile.gif

Mamos bendrauja atskirose bendraamžių temose smile.gif Nežinau kada tavo vaikutis gimęs, nes profilyje tai manau negerai data įrašyta g.gif 2010 11 g.gif Dar tik tolima ateitis biggrin.gif

Pasižiūrinėk, jei netingi VA ČIA smile.gif

4u.gif
Atsakyti