Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

biski pasimakalavo tekstas doh.gif

pagalvojau, kad galit nesuprast kokios tos moliugu tyres reiketu.... Tai as paverdu gabaliukus, nukosiu ir sutrinu. Vat tokia virta tyre naudoju.
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 10 08, 16:59)
biski pasimakalavo tekstas doh.gif

pagalvojau, kad galit nesuprast kokios tos moliugu tyres reiketu.... Tai as paverdu gabaliukus, nukosiu ir sutrinu. Vat tokia virta tyre naudoju.


O, pačiu laiku, o tai stovi moliūgas ir nesulaukia kada bus suvartotas.
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 10 08, 15:04)
Rudeninė moliūgų duona

user posted image

Receptas:
(puodelis - 200ml)
3/4 p šilto pieno
1 p moliūgo tyrės
70g tirpinto ar labai minkšto sviesto
3 (+1 pagal poreikį)  p. miltų
1 a š druskos
1 a š cukraus
1 v š šviežių ar džiovintų petražolių
1 v š kapotų svogūno laiškų ar smulkinto džiovinto svogūno
2,5 a š sausų mielių
1 a š juodgrūdės pabarstymui ant viršaus

Iš produktų suminkyti mielinę tešlą (išskyrus juodgrūdę). Jai pakilus, viršų supjaustyti įstrižomis juostelėmis, nuglostyti šlapiomis rankomis ir pabarstyti juodgrūde. Kepti 30min 180 laipsnių orkaitėje.
Arba paprastai kepti duonkepėje Normal programa.

Duonelė minkšta, labai kvapni, smulkiai porėta, drėgna, netrupanti.

Dzhina - man kazkaip kvietines kruopytes nelabai jauciasi duonoj, net nesimato, galima sakyt, aisku poveiki savo duoda, jei norisi rupesnes duonos. Pirkdavau avizu kruopu (maciau Iki), jas mirkydavau, dedavau i duona. Juolab, kad avizu miltu ner, tai labai gerai paivairinimui.
margareta - i rauga ipilk daugiau vandens, jei labai kieta gavosi. As maisau tokia kietoka, nuo sauksto pakracius drimbancia gabalais.

kepiau duonkepej kugeli - biski per daug pridejau teslos, virsus nedakepe doh.gif kt kart kepsiu puse porcijos, juolab, kad tokio kiekio mums uzteks.
Skanu valgyti vieną, su sviestu, lydytu sūreliu. Puikiai tinka prie trintų sriubų.

Oi kaip skaniai atrodo! Tikrai pabandysiu. Dėkui už receptą.
Atsakyti
Mrs. R, geras receptas, galima vietoj moliūgo dėt ir cukiniją, patisoną... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 10 08, 15:04)
Rudeninė moliūgų duona

kepiau duonkepej kugeli - biski per daug pridejau teslos, virsus nedakepe doh.gif kt kart kepsiu puse porcijos, juolab, kad tokio kiekio mums uzteks.



duonyte gardziai atrodo wub.gif

o del kugelio bigsmile.gif nesugalvociau smile.gif))))
Atsakyti
laba diena,

norejau padalinti savo atradimu, kas skaitot lenkiskai

http://www.chleb.info.pl/?id=31

labai fainas psl, ta moteriske duonos maniake, renka receptukus ir kepa duonele ir viso pasaulio...gal ka nors rasit ideju ir sau mirksiukas.gif jei nelabai seksis suskaityti duokit zinia padesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif
Bandau ir as toliau su nauju inamiu t.y. duonkepe draugautis smile.gif jau gaunas smile.gif nezinau kieno patarimas, kad jei ka, reik ziuret kaip minko tesla ir kad turi but gumuliukas, tai stebuklinagas, daba jau visada gaunas smile.gif Sio ryto rezultatas - saldi duona pagal duonkepes instrukcija. kad ir be jokiu priedu bet vis tiek skani smile.gif
Atsakyti
o man mano duonkepes receptai nepatinka... g.gif ten tik su mielem ir kiek bandziau nera taip skanu kaip cia ideti receptai drinks_cheers.gif
kepu duonas tik su naminiu raugu, o su mielem batona ir varskes pyraga ax.gif
Atsakyti
man taip pat nepatinka duonkepes receptai, kepiau, tai duona sausa ir sprangi kazkokia gaunasi.

vakar kepiau rugine duona kur skonis kaip "mociutes" duonos dabar net nezinau kieno cia receptas, bet duona super skani, tikrai kepsiu dar...

mano raugas jau isrugo normaliai bigsmile.gif tuoj i stiklaini netilps rek uzminkyti tesla duonai..gal galit parekomenduoti koki recepta su nautraliu raugu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 10 11, 09:09)
man taip pat nepatinka duonkepes receptai, kepiau, tai duona sausa ir sprangi kazkokia gaunasi.

vakar kepiau rugine duona kur skonis kaip "mociutes" duonos dabar net nezinau kieno cia receptas, bet duona super skani, tikrai kepsiu dar...

mano raugas jau isrugo normaliai  bigsmile.gif  tuoj i stiklaini netilps rek uzminkyti tesla duonai..gal galit parekomenduoti koki recepta su nautraliu raugu?  4u.gif

Pirmam puslapyje yra daug receptuku su naminiu raugu, reikia tik išsirinkti mirksiukas.gif
Atsakyti
laba vakara biggrin.gif

dar nieko nekepu, intensyviai taupau pinigeli duonkepei biggrin.gif gal patarsit kokia labiausiai verta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 10 11, 23:03)
laba vakara biggrin.gif 

dar nieko nekepu, intensyviai taupau pinigeli duonkepei  biggrin.gif  gal patarsit kokia labiausiai verta  4u.gif


Sveika 4u.gif ankstenėje kažkurioje temoje merginos apie tai kalbėjo - tai ne viena sakė, kad nereikia brangios, kad būtų gera mirksiukas.gif Nors viskas priklauso nuo Tavo norų ir poreikių (kokios programos Tau bus reikalingos). Aš pirkau kenwood ir esu ja patenkinta (gal būčiau pirkusi ir dar pigesnę, tačiau ne mažesnio nei 1 kg svorio kepaliuko, bet neradau, nes man reikėjo čia ir dabar lotuliukas.gif ). Tiesa, ją gavau su akcija. Bet tikrai ne visas programas naudoju. Man reikalingos - pagrindinė, greita, prancūziška, džemo ir tešlos gamybai mirksiukas.gif Dabar pradėjau dar naudot pilno grūdo ax.gif
Atsakyti