Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(Trolėmolė @ 2009 11 11, 14:41)

Na, o aš pagaliau pasiryžau raugą augint. Užmaišiau pagal Nataliunčik neseniai įdėtą receptą, žiūrėsiu kas ten užaugs.

Butinai parašyk kaip seksis, nes aš dabar ir kvietinį ir ruginį turiu, negaliu atsidžiaugt blush2.gif

kisule, o kas tau nesigavo? Pradžiai, kad nenusivilt ir pajust malonumą, visada siūlau kept batonus, tostine duona mirksiukas.gif

Einu namučius kurt, vėliau įmesiu cool.gif
Atsakyti
raportuoju pioneer.gif
mamytes duona manau, kad gavosi neblogai thumbup.gif skani man, MB nieko bet nesuzavetas kaip Terros plikyta hihihi.gif imesiu veliau foto 4u.gif
tiesa as saulegrazu neturejau tai nedejau visai blush2.gif bet butu labai skanu su jom biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,

man mamytes duonele puikiai iseina duonkepej is puses porcijos... mieliu dedu tik 2 a s, kaip ir i kitas duoneles.... Speju, kad kiekviena duonele kiekvienai seimininkei vis kitokia.
Turiu praktikos, kad kepu duoneles ivairiose vietose pagal ta pati recepta, bet kepimo ir kildymo salygos - skirtingos. Atrodo, kad skirtingas duonas kepu doh.gif Kartais puikiai iskyla, kartais tik per pus, kartais dregna, kartais puri, kartais sunkesne gaunasi.... Gyvas juk dalykas, ta duona ax.gif

Siand prireike skubiai issikepti duonos, miltu neturejau, tai pamaisiau picos ir daniskos duoneles misinio, dar pridejau daigintu dziovintu grudu - na, liux isejo thumbup.gif
Atsakyti
Nauji namučiai čia
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 11, 19:45)

Aciu Nataliuncik 4u.gif
o as vis dar svajoju visus receptus susikrauti i worda cool.gif
Atsakyti
labai aciu kad jus visos cia tokios rupestingos ir draugiskos 4u.gif mirksiukas.gif zinokit nepamenu koks ten buvo receptas, mirksiukas.gif prie duonkepes buvo knygute,tai pabandziau pora kartu,gavosi atsiprasant sss.. unsure.gif ir viskas nuleidu rankas padejau i sona ir daugiau nelieciau ir nekepiau,tai uztai pagalvojau gal reikia pabandyti blush2.gif
Kaip kepiau tai lygtais kaip kepa viskas super atrodo,bet paskui sukrenta,na zodziu nusivyliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 11 11, 20:09)
o as vis dar svajoju visus receptus susikrauti i worda cool.gif

as po biski kopinuos ir dedu, ka manau kad meginsiu.... blush2.gif

Fotoreportazas laugh.gif

duoneles virsus suplyso, kaip ir rasiau ir neapskrudo taip kaip turetu bet skoniui nemaiso blush2.gif
user posted image

user posted image

beje pasveriau - 1,4 kg biggrin.gif jei buciau ir ta indeli idejus miltu turbut visas 1,5 kg but buve g.gif maniske duonkepe kepa 1,5 kg duoneles, tai iskepe puikiai per valanda, dar kazkur 15 minuciu palaikiau duonkepej ir isemiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 11 11, 20:09)
Aciu Nataliuncik 4u.gif
o as vis dar svajoju visus receptus susikrauti i worda cool.gif

Prašom 4u.gif
Jei man koks receptas patinka, aš jį iškart nukopinu ir atspausdinu blush2.gif

QUOTE(Nerutė @ 2009 11 11, 21:16)
beje pasveriau - 1,4 kg  biggrin.gif  jei buciau ir ta indeli idejus miltu turbut visas 1,5 kg but buve  g.gif  maniske duonkepe kepa 1,5 kg duoneles, tai iskepe puikiai per valanda, dar kazkur 15 minuciu palaikiau duonkepej ir isemiau  biggrin.gif

Reikės tada ir man išbandyt, nes mane glumino tuos dvi val. kepimo cool.gif
Atsakyti
O pas mane namie vėl atvėso šiek tiek ir duonelė vėl sukrenta, ką bedaryčiau.. doh.gif Panašu, kad teks valgyt negražią duonelę 9tačiau skanią) kol namie vėl šilčiau bus.. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 11 12, 08:50)
O pas mane namie vėl atvėso šiek tiek ir duonelė vėl sukrenta, ką bedaryčiau..  doh.gif Panašu, kad teks valgyt negražią duonelę 9tačiau skanią) kol namie vėl šilčiau bus..  doh.gif  biggrin.gif


nu bet idomiai cia su tuo atvesimu pas tave..atrodo juk aparatas palaiko tinkama temperatura ir t.t. gal cia del to kad miltai dregnesni buna ar kazkaip panasiai g.gif

as tai turiu toki klausima ne i duonos tema, bet prie mielines teslos ax.gif siaip niekad mieliuniu gaminiu nekepdavau, bet dabar kai yra kas uzminko tesla tai pradejau kepti mielines bandeles, bet beda kad turbut kazkaip blogai kepu jas, nes man iskepa sausokos tokios g.gif vyras man bande logiskai ismastes aiskinti kad tipo is pradziu reik kepti ant aukstos temperaturos kad uzsidetu plutele o paskui sumazinti taip anot jo neisgaruotu dregme unsure.gif gal jus zinot kaip cia turetu buti? smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti