Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(Lukrecij@ @ 2009 10 05, 20:36)
Merginos ka daryti kad iskeptos duonos pluta nebutu kieta?

man atrodo reikia uzdengti su dregnu ranksliuosciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 10 04, 18:49)
tai gal galetumet man pasakyti kaip atseiketi 50g avižiniu dribsnių ir
50g sėlenų nes svarstykliu neturiu kiek cia gaunasi saukstais ar mililitrais?  g.gif

Sėlenų 50g-230ml
Avižiniai dribsniai(aš neturėjau tai 4-iu grudų) 50g-120ml

Lukrecij@ kad suminkštint plutą, karštą duoną įdėk į maišiuką
Atsakyti
QUOTE(Lukrecij@ @ 2009 10 05, 20:36)
Merginos ka daryti kad iskeptos duonos pluta nebutu kieta?

iškepus duonelei, leidžiu dar kokias 10min pastovėti, tuomet išimu iš kubilėlio ir dedu į maišiuką - plutelė būna minkštut minkštutėlė mirksiukas.gif


QUOTE(Lung @ 2009 10 04, 14:25)
Dar truputį pasigirsiu  blush2.gif Neturėjau patogaus miltų sijoklio, naudojau paprastą didesnį sietelį, nepatogu - miltai pro šalį vis byrėjo. Per ebay atsisiunčiau va tokį superinį daikčiuką:
user posted image
Labai patogu, tiesa netinka rupiems miltams. Bet smulkius sijoja greitai, tiksliai ir labai gražiai. Gal kitoms ir ne naujiena, bet man tai buvo atradimas  thumbup.gif O dar vienas atradimas: va čia galima nusipirkti Kaune. Ir pigiau nei man gavosi su siuntimu  lotuliukas.gif Rekomenduoju  4u.gif


ne į duonos temą, bet prie progos aš ir tuo pačiu parekomenduosiu superinį daikčiuką - labai praverčia kai reikia kalnus obuolių išvalyti, viens du ir sėklytės pašalintos, šiais metais šis įrankis man buvo didis pagalbininkas verdant obuolienę. Tiesa pasakius aš net nežinojau, kad tokie yra, čia MB nupirko mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 05 spalio 2009 - 21:49
QUOTE(J@lanta @ 2009 10 05, 22:48)
iškepus duonelei, leidžiu dar kokias 10min pastovėti, tuomet išimu iš kubilėlio ir dedu į maišiuką - plutelė būna minkštut minkštutėlė  mirksiukas.gif
ne į duonos temą, bet prie progos aš ir tuo pačiu parekomenduosiu superinį daikčiuką - labai praverčia kai reikia kalnus obuolių išvalyti, viens du ir sėklytės pašalintos, šiais metais šis įrankis man buvo didis pagalbininkas verdant obuolienę. Tiesa pasakius aš net nežinojau, kad tokie yra, čia MB nupirko  mirksiukas.gif
user posted image

Aš jau antri metai tuo krapštuku naudojuosi. Tikrai geras dalykas!
Atsakyti
Aš turiu tą puoduką miltams sijoti. Tiksliau, netgi du ax.gif bet šitas, kuris nuotraukoj įkeltas, man nelabai patogus, nes pavargsta ranka spaudyt tą rankenėlę, jei reikia didesnį kiekį sijot. Antras puodelis, kurį turiu, tai reikia paėmus už rankenos, papraščiausiai judinti į šonus - tai šitas labai greit ir paprastai sijoja. Tuos puodelius mama gal prieš metus-du rado sendaikčių turguje ir nusipirko. Tai labai prigijo namie ax.gif
Neseniai mačiau Šiauliuose IKI parduotuvėj tokį sijojimo puodelį, kainpos tikrai nepamenu. Ir mačiau Ermitaže. Kainą bijau sumeluoti, bet ar tik ne apie 25 lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 05, 21:02)
Sėlenų 50g-230ml
Avižiniai dribsniai(aš neturėjau tai 4-iu grudų) 50g-120ml



aciu tau didziulis bigsmile.gif cia tau oro_buckis.gif

o ta puodeli sijojimo as maciau maximoj ir kazkada neseniai dar pagalvojau o koks geras daiktas...bet as miltu niekad nesisjoju blush2.gif kainos nepamenu...

ir dar turiu klausima ax.gif kaip naudoti sausa salykla? ar ji paprastai iberti ar reikia pilikinti? ar cia nuo recepto priklauso plikiti ar ne? g.gif
Atsakyti
aciu merginos pabandysiu, nors daug ka dariau bet pluta vistiek kieta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lukrecij@ @ 2009 10 06, 11:14)
aciu merginos pabandysiu, nors daug ka dariau bet pluta vistiek kieta g.gif



Aš taip ir neįveikiau tos kietos plutos, kai keliau ruginę duonelę orkaitėje. Ir drėgnu rankšluoščiu dengiau, ir vandeniu "naglai" užpildavau, ir sviestu patepdavau, ir aliejumi, bet vistiek negavau tokio rezultato, kokio laukiau schmoll.gif

Dar merginos rašė, kad kepant, į orkaitę įdeda indą su vandeniu, tada pluta minkštutė. Aš šito nebandžiau, nes pas mane orkaitei nelabai būtų patike.
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 10 06, 13:50)
Dar merginos rašė, kad kepant, į orkaitę įdeda indą su vandeniu, tada pluta minkštutė. Aš šito nebandžiau, nes pas mane orkaitei nelabai būtų patike.

Bet kad kai kuriems kepiniams (pvz prancuziskam batonui, bandelems, plikytiems pyragaiciams) istacius inda su vandeniu gaunamas priesingas efektas - traski plutele g.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 10 05, 21:48)
ne į duonos temą, bet prie progos aš ir tuo pačiu parekomenduosiu superinį daikčiuką - labai praverčia kai reikia kalnus obuolių išvalyti, viens du ir sėklytės pašalintos, šiais metais šis įrankis man buvo didis pagalbininkas verdant obuolienę. Tiesa pasakius aš net nežinojau, kad tokie yra, čia MB nupirko  mirksiukas.gif
user posted image

Jo, ir man daiktas nepakeičiamas, ypač kai mėgstu obuolių pyragus thumbup.gif

QUOTE(Margareta @ 2009 10 06, 09:32)
aciu tau didziulis  bigsmile.gif cia tau oro_buckis.gif

o ta puodeli sijojimo as maciau maximoj ir kazkada neseniai dar pagalvojau o koks geras daiktas...bet as miltu niekad nesisjoju  blush2.gif kainos nepamenu...

ir dar turiu klausima  ax.gif kaip naudoti sausa salykla? ar ji paprastai iberti ar reikia pilikinti? ar cia nuo recepto priklauso plikiti ar ne?  g.gif

Prašom wub.gif
Paskutinei eilei sudėk jos kartu su mielėm, tik į skirtingus kampus
Atsakyti
ar i rugine duona dedat dzemo ar obuolienes? kazkur skaiciau, o dabar neberandu....ir ka duoda tai duonai? g.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 10 06, 13:33)
ar  i rugine duona dedat dzemo ar obuolienes? kazkur skaiciau, o dabar neberandu....ir ka duoda tai duonai? g.gif
Aciu 4u.gif

Aš obuolienė dedu į duoną (kai turiu), duoda skonį švelnesnį
Atsakyti