Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(Nerutė @ 2009 11 11, 12:35)
ruosiuos kept mamytes duonele, tai klausimu turiu laugh.gif

ar tikrai ten reikia 2 SAUKSTU mieliu???  ax.gif 
ir ar tikrai reikia pirma su maisymo paskui kepimo progrmama? ar galima uzdet na ta ilgaji kepima kur ir sumaiso ir kildina ir paskui kepa  unsure.gif


man, paskaicius ta recepta, iskilo tokie pat klausimai...uztai dar nedristu bandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 11 11, 13:35)
ruosiuos kept mamytes duonele, tai klausimu turiu laugh.gif

ar tikrai ten reikia 2 SAUKSTU mieliu???  ax.gif 
ir ar tikrai reikia pirma su maisymo paskui kepimo progrmama? ar galima uzdet na ta ilgaji kepima kur ir sumaiso ir kildina ir paskui kepa  unsure.gif

Reikia smile.gif ir patikek tikrai nesijaucia, kad ten butu per daug tu mieliu. As kepu arba whole meal programa, arba programa, skirta sunkesniai, labiau ruginei duonai. tiktai minkant su mediniu saukstu padedu duonkepei vartyti ta teslos rutuli, nes jis gan kietas ir didelis buna, sunkiai minkosi. kai baigs kepti gali del visa ko patikrinti mediniu pagaliuku ar iskepe, nes kai kurios sako, kad nespeja iskepti per valanda, bet man iskepa, max 10 papildomu minuciu ijungiu. nereiktu perkepti sitos duoneles, nes ji ir turi buti tokia minksta ir dregna wub.gif jau seniai bekepiau, bandysiu ir pati artimiausiom dienom, kai susivalgys turimi kepaliukai smile.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif bandysiu kept biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 11 11, 14:01)
aciu  4u.gif  bandysiu kept  biggrin.gif

sekmes 4u.gif parasyk, kaip gausis smile.gif
Atsakyti
butinai 4u.gif
as tik vieno indelio kvietiniu nedapyliau, pasimaise - ziuriu ir taip atrodo tesla normaliai thumbup.gif bet kietoka tai tikrai doh.gif
Atsakyti
bet tai idomu kokio dydzio kepalas gaunasi tos mamytes duoneles? 1 ar 1.5 kilo? g.gif
Atsakyti
sveikos, jungiuos ir aš į jūsų būrį, kur radau daug patarimų 4u.gif

majonezinė duona man super, kepiau jau 2 kartus, pirmą kartą tik su krapais, vyras liepė daugiaų jų nedėt. o svogūnų nedėjau nei karto.

Savaitgalį kaip taik bandžiau kept tą mamytės duoną. Mano duonkepė iki 1 kg kepa, paskaičius receptą, išsigandau, kad gali netilpt, tai dariau tik iš pusės porcijos. Nesigavo man ta duona. Pradžioj maišymo programa dirba apie 2 val. Kol suradau, kur pas mane tik kepimo (pasirodo irgi tik 1 val), tai kelis kartus man pamaišė tą iškilusį kepaliuką, kuris susmego, tai kepiau tą valandą, paskui dar pusvalandžiui užstačiau. Jaučiu daugiau jos nekepsiu, labai daug žaidimo
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 11 11, 13:35)
ruosiuos kept mamytes duonele, tai klausimu turiu laugh.gif

ar tikrai ten reikia 2 SAUKSTU mieliu???  ax.gif 
ir ar tikrai reikia pirma su maisymo paskui kepimo progrmama? ar galima uzdet na ta ilgaji kepima kur ir sumaiso ir kildina ir paskui kepa  unsure.gif


Taip, reikia 2 šaukštų mielių. Vakar kepiau iš pusės porcijos, tai labai gerai nusisekė. Ir duonkepei buvo lengviau maišyt, nereikėjo padėt, ir iškepė gerai. Kai kepu iš visos porcijos, tai miltų iš paskutinio indelio man neprireikia - tešla ir taip gan kieta būna.

Na, o aš pagaliau pasiryžau raugą augint. Užmaišiau pagal Nataliunčik neseniai įdėtą receptą, žiūrėsiu kas ten užaugs.
Atsakyti
Nerute, o tai su musu duonkepem, kokios ten programos butu? g.gif
Kaip pasiseke bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2009 11 11, 15:08)
Nerute, o tai su musu duonkepem, kokios ten programos butu? g.gif
Kaip pasiseke bigsmile.gif

uzdejau 1, paskui pasiskaiciau kad geriau buciau 3 pasirinkus biggrin.gif kolkas kepa dar, iskilo gerai, virsus "suplyso" doh.gif

man to paskutinio indelio irgi neprireike miltu, o sudejau as viska iskart, tik pgl duonkepe idejau plikini, vandeni, cukru, druska tada likusius miltus( 1 ruginiu ir 3 kvietiniu miltu) ir mieles..... dar geras pusvalandukas kepimo biggrin.gif
Atsakyti
mergaites gal kuri kepate su tokia vat duonkepe? Imetu nuoroda
http://byt_potrebite...amp;gud_id=7390

nes pas mus tokia ir kazkaip bandziau kelis kartus kepti duonele tai tokia schmoll.gif schmoll.gif gavosi doh.gif Idomu butu suzinoti kas turit tokia pagal koki recepta kepate ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2009 11 11, 16:48)
mergaites gal kuri kepate su tokia vat duonkepe? Imetu nuoroda
http://byt_potrebite...amp;gud_id=7390

nes pas mus tokia ir kazkaip bandziau kelis kartus kepti duonele tai tokia  schmoll.gif  schmoll.gif  gavosi  doh.gif  Idomu butu suzinoti kas turit tokia pagal koki recepta kepate  ax.gif


o kokia duona kepei ir kas nesigavo?
Atsakyti