Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

Sveikutes,

Noriu ir as i Jusu kompanija blush2.gif

Duokepe isigijau panasiu laiku, kaip ir Nerute. Vis paskaitinedavau, bet rasyt nedrisau. O siandien atsiriso, pamacius kiek vakar kepejeliu kepe majonezine. As ir vakar ja kepiau lotuliukas.gif ax.gif Gavosi thumbup.gif labai skani, puri, nesukrito. Tokia plona ir skani plutele, niammm wub.gif Tik labai jau greit ji isgaravo. Is kilogramo siandien ryte radau tik maza kriauksleli doh.gif lotuliukas.gif
Beje, svogunus dejau kepintus. Krapu nedejau, nes didzioji mano seimos dalis pries juos ax.gif

Kukuruzu miltus pirkau Hiper Rimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2009 11 10, 00:41)
O aš pasidžiaugsiu, kad iš antro karto panašu, kad užaugo raugas. Ryt gal galėsiu bandyt keptis ruginę duoną smile.gif Palinkėkit sėkmės. smile.gif

Sėkmės, sėkmės, sėkmės! Tik būtinai papasakot kaip sękėsi!
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2009 11 10, 00:41)
O aš pasidžiaugsiu, kad iš antro karto panašu, kad užaugo raugas. Ryt gal galėsiu bandyt keptis ruginę duoną smile.gif Palinkėkit sėkmės. smile.gif


Sėkmės 4u.gif ir informuok kaip sekėsi ax.gif
Atsakyti
letuciux, sėkmės ir būtinai parašyk kaip seksis 4u.gif

vakare-tyla, sveika prisijungusi 4u.gif Labai malonu kad mūsų būrys pildosi thumbup.gif
Atsakyti
Vakare mirksiukas.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
kas dėl mamytės duonelės... man ji puikiai iškepdavo duonkepėj per valandą... na būdavo kai labai iškyla, net atsiremia į viršų - tai jau ta viršų tiesiog ir nupjaudavau (nevalgydavom)... Jaučiau labiau iškildavo jei plikinio būdavo šiek tiek daugiau arba kai į dėdavau obuolienės arba serbentų džemo... g.gif
ir dar - man ji pati pati skaniausia buvo, kai mieles keičiau naminiu raugu thumbup.gif raugo beveik vieną puodelį, miltų "iš akies", bet kepdavau tada jau orkaitėj... nes jaučiu toks kepaliukas nebūtų tikrai tilpęs duonkepėj biggrin.gif

Atsakyti
Aciu uz silta priemima 4u.gif

As siandien ir vel kepu majonezine duonele, nes neliko vakar keptos lotuliukas.gif

Merginos, o jus ir kepimo miltelius, ir mieles bei kitus produktus perkate is delonos ar kur kitur?
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2009 11 10, 18:17)

Merginos, o jus ir kepimo miltelius, ir mieles bei kitus produktus perkate is delonos ar kur kitur?

Dauguma perka DeLonoj mielės, salyklą..., rupaus malimo miltus(žada asortimentą dar pildyt bigsmile.gif ), kaunietės pvzd. gali iš gamyklos salyklą nupirkt, bet geriausia vienoj vietoj apsiprekint thumbup.gif
Atsakyti
Vakare mieles as delonoj jamiau 4u.gif o kepimo milteliai irgi dedas? dar nekepiau nieko su kepimo milteliais lyg unsure.gif nepamenu ar i keksa dejosi laugh.gif

majonezines dar nekepiau blush2.gif kepiau is moulinex receptu greita duona, na bulka bet tokia skani BALTA gavos, ta pacia uzdejau su ilgu kepimu nu ir ne tokia balta, bet pakilus biski daugiau nors mieliu maziau per pus dejau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 11 10, 18:43)
Vakare mieles as delonoj jamiau  4u.gif  o kepimo milteliai irgi dedas? dar nekepiau nieko su kepimo milteliais lyg  unsure.gif  nepamenu ar i keksa dejosi laugh.gif


Su kepimo milteliais labai skani airiška duona thumbup.gif
Atsakyti
As keksus kepu su kepimo milteliais thumbup.gif
Atsakyti
ruosiuos kept mamytes duonele, tai klausimu turiu laugh.gif

ar tikrai ten reikia 2 SAUKSTU mieliu??? ax.gif
ir ar tikrai reikia pirma su maisymo paskui kepimo progrmama? ar galima uzdet na ta ilgaji kepima kur ir sumaiso ir kildina ir paskui kepa unsure.gif
Atsakyti