Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(dzhina @ 2009 11 09, 13:10)
Laba 4u.gif
as irgi vakar pirma karta kepiau majonezine (jau atsibodo su naminiu raugu doh.gif ) tai irgi sukrito...sveriau viska gramo tikslumu... g.gif mistika... blink.gif


kartais gerau ne laikytis recepto gramas i grama o pasikliauti savo nuovoka..buna kad prireikia prideti keleta saukstu miltu mirksiukas.gif as del to visad stengiuosi ziureti kaip atrodo minkoma tesla.

as labai noreciau iskepti duonele panasia i "Palangos" duona gal kartais kuri zinot, bandet koki recepteli? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 11 09, 14:10)
Laba 4u.gif
as irgi vakar pirma karta kepiau majonezine (jau atsibodo su naminiu raugu doh.gif ) tai irgi sukrito...sveriau viska gramo tikslumu... g.gif mistika... blink.gif

kaip matau , pas daug ką vakar buvo majonezinė diena biggrin.gif
Ir aš vakar kepiau majonezinę duoną, tai irgi sukrito. Man pasirodė,kad mielių reikia sumažinti, nes iškilo labai aukštai, o paskui ir susmego. Tur būt tos mielės perdaug energingai darbavosi ir kažką "suvalgė".
Atsakyti
Gal vakar mėnulis netinkamas buvo majonezinei g.gif lotuliukas.gif Man pavyko iš pirmo karto ir labai puikiai thumbup.gif Tikrai kepsiu dar ne kartą ax.gif
Dabar užstatyta duona su pomidorais iš Delonos rolleyes.gif Laukiu, kada galėsiu paragauti su kefyro užtepu tongue.gif Ačiū už receptėlį 4u.gif Tokį užtepą pirkdavau parduotuvėje. Labai jį mėgstu. O dabar pati gaminsiu. Bus ir pigiau, ir sveikiau ir dar skaniau thumbup.gif
Atsakyti
Aš majonezinę kepiau užvakar smile.gif . Gavosi puikiai, tik svogūnai pasiliko neįdėti. Užstačiau duonytę kepti, pradėjau pjaustyti svogūnus, kažkas patrukdė ir kai atsiminiau tuos nelemtus svogūnus, tai jau gražiai pakilusi buvo duonelė. Bet ir taip skainu buvo.

O aš atradau, kad visgi mielės kaltos buvo dėl mano neiškylančių bulkų. Aš jas šiltai laikiau, matyt nusikvėpė.

Nataliunčik, ar tai duonytei tiktų rupūs miežiniai miltai? Ką dar darot su miežiniais miltais? O tai nusipirkau, bet niekur nepritaikau.

Papildyta:
QUOTE(Margareta @ 2009 11 09, 14:42)
as labai noreciau iskepti duonele panasia i "Palangos" duona gal kartais kuri zinot, bandet koki recepteli?  blush2.gif  ax.gif


Kaip Palangos yra "mamytės duona" http://www.supermama...?...=6409&st=12
Kol kas tai pati skaniausia man pavykusi duona. Tik man skaniau gaunasi kai kepu orkaitėje. Mano kepimo programa neužsistato 2 valandoms, tai tokia nedakepusi gaunasi. Dar reiks bandyt sumažinti produktų kiekį, nes ten nemažas kepalas išeina, gal tada iškeps.
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 11 09, 17:28)

Nataliunčik, ar tai duonytei tiktų rupūs miežiniai miltai? Ką dar darot su miežiniais miltais? O tai nusipirkau, bet niekur nepritaikau.


Turi tikt, tik juos gal geriau tada užplikyk, minkštesni bus smile.gif Dar skani gaunasi miežinė duona, sausainiai, man skanu, tik lupenų daug, tai juos kiek galėjau perrenku ir sumalu, kad ne taip jaustųsi ir dar nupirkau papildomai, smulkiu miežiniu miltu ir maišau juos su rupiais, kurios pas Lung pirkau ir visai gerai gaunasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 11 09, 17:28)
Aš majonezinę kepiau užvakar  smile.gif . Gavosi puikiai, tik svogūnai pasiliko neįdėti. Užstačiau duonytę kepti, pradėjau pjaustyti svogūnus, kažkas patrukdė ir kai atsiminiau tuos nelemtus svogūnus, tai jau gražiai pakilusi buvo duonelė. Bet ir taip skainu buvo.

O aš atradau, kad visgi mielės kaltos buvo dėl mano neiškylančių bulkų. Aš jas šiltai laikiau, matyt nusikvėpė.


o tai svogunus dedat nekeptus, zalius? as irgi vakar pamirsau ideti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 11 09, 18:28)

Kaip Palangos yra "mamytės duona" http://www.supermama...?...=6409&st=12
Kol kas tai pati skaniausia man pavykusi duona.

O man "mamytės duona" ir už Palangos žymiai skanesnė thumbup.gif superinė thumbup.gif thumbup.gif tik tiek kad sunkokai minkosi, reikia daugiau darbo įdėti nei šiaip sumesti viską į duonkepę, bet rezultatas tikrai vertas pastangų.
Atsakyti
QUOTE(geneira @ 2009 11 09, 12:57)
laba rytą  4u.gif
nu va... kepiau vakar majonezinę duonytę... ir nelabai pavyko  doh.gif labai gražiai buvo pakilusi, bet kai pradėjo kepti sukrito vidurys... nu bet duonytė buvo skani ir iškepusi... kažin nuo ko man jinai kepant sukrito?  g.gif gal kad dėjau 400g kvietinių miltų ir 80g ruginių, o gal trūko miltų?  g.gif

As irgi dedu rupiu kvietiniu ir rupiu ruginiu (viso apie 150-200), bet nesukrenta rolleyes.gif Gal tikrai diena netinkama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 11 09, 17:28)

Kaip Palangos yra "mamytės duona" http://www.supermama...?...=6409&st=12
Kol kas tai pati skaniausia man pavykusi duona. Tik man skaniau gaunasi kai kepu orkaitėje. Mano kepimo programa neužsistato 2 valandoms, tai tokia nedakepusi gaunasi. Dar reiks bandyt sumažinti produktų kiekį, nes ten nemažas kepalas išeina, gal tada iškeps.


aciu uz nuoroda 4u.gif paskaiciau tai tikrai nemazas kepalas turetu buti ir mieliu tikrai 2 saukstai? g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 09, 18:40)
Turi tikt, tik juos gal geriau tada užplikyk, minkštesni bus  smile.gif Dar skani gaunasi miežinė duona, sausainiai, man skanu, tik lupenų daug, tai juos kiek galėjau perrenku ir sumalu, kad ne taip jaustųsi ir dar nupirkau papildomai, smulkiu miežiniu miltu ir maišau juos su rupiais, kurios pas Lung pirkau ir visai gerai gaunasi  blush2.gif


O smulkius kur pirkot?

QUOTE(dzhina @ 2009 11 09, 19:20)
o tai svogunus dedat nekeptus, zalius? as irgi vakar pamirsau ideti... blush2.gif

Keptus būčiau dėjus, bet kai atsiminiau, kept nebebuvo prasmės doh.gif

QUOTE(mama_Greta @ 2009 11 09, 20:24)
O man "mamytės duona" ir už Palangos žymiai skanesnė thumbup.gif  superinė thumbup.gif  thumbup.gif tik tiek kad sunkokai minkosi, reikia daugiau darbo įdėti nei šiaip sumesti viską į duonkepę, bet rezultatas tikrai vertas pastangų.


Man irgi skanesnė. O duonkepėje kepat? Kiek laiko?

QUOTE(Margareta @ 2009 11 09, 21:52)
aciu uz nuoroda  4u.gif paskaiciau tai tikrai nemazas kepalas turetu buti ir mieliu tikrai 2 saukstai?  g.gif  blink.gif

Aš dedu viską pagal receptą.
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 11 09, 21:17)
O smulkius kur pirkot?

Praeitam puslapyje rašiau bigsmile.gif Halės turguje, ten ir žirniu, grikiu, miežiniu…visokiu yra
O "mamytės duona" nesiryžtu kol kas kept, nes kaip supratau, kept reikia dvi valandas, o pas mane kepimas – 1val., o rankiniu būdu negalima nustatyt
Atsakyti
O aš pasidžiaugsiu, kad iš antro karto panašu, kad užaugo raugas. Ryt gal galėsiu bandyt keptis ruginę duoną smile.gif Palinkėkit sėkmės. smile.gif
Atsakyti