Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(laukine @ 2009 11 06, 17:37)
bent jau pas mane duonkepej yra silumos palaikymo funkcija, kai baigia kepti, jeigu neisimu is rozetes ir neisjungiu duonkepes, duonyte vis pasildo, kad silta butu  rolleyes.gif abejoju, ar noresi 4 val ryto keltis kad isjungt aparata smile.gif

pas mane tas pats, bet iki seimynos valgymo ataus biggrin.gif


QUOTE(Elika @ 2009 11 06, 18:27)
Na, nejau taip ir šildo ištisai? smile.gif Pvz. pas mane pašildo valandą po kepimo, o paskui išsijungia ir duonelė vėsta  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif

siandien ta nepavykusia rugine duonele vaisinau pazystama drauga/kaimyna bigsmile.gif tai finalas toks kad jam ir truks plys reikia duonkepes,taigal ne taip ir prastai gavosi blush2.gif man ir siandien ji skanesne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 11 06, 21:26)
Labai gražios duonelės  thumbup.gif O ten dar ir torto kampas matosi  biggrin.gif

Joo, bitute darbininke vakar buvau biggrin.gif
Atsakyti
Laurechka, šauniai pasidarbavai thumbup.gif

QUOTE(Elika @ 2009 11 06, 22:31)
Man kartą teko palaikyt beveik porą valandų  doh.gif tai išėmiau jau visai atšalusią, bet nelabai patiko tas, kad ji buvo drėgna, tokia kaip aprasojusi, ypač kepaliuko apačia.
O kai išimu ryte, tai būna labai karšta, tiesa, programą rytui stengiuosi nustatyt taip, kad netektų duonelei stovėt ilgiau kaip pusvalandį šildomai smile.gif

Ne visos programos pašildo, yra ir be pašildymo, tai jei neišimsi greitai, tada ir gaunasi, kad apačia šlapia nuo aprasojimo
Atsakyti
O pas mus ligu metas doh.gif ka tik is ligonines parkeliavom.... Tai nei kept, nei valgyt nebuvo kam....
Vat uztat ilgiausiai nepadekojau Lung uz dovaneles blush2.gif Sokolada jau virem, vaikai apsirijo rolleyes.gif Labai noriu pasigamint kefyrines varskytes su prieskoniais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 11 07, 13:37)
O pas mus ligu metas doh.gif ka tik is ligonines parkeliavom.... Tai nei kept, nei valgyt nebuvo kam....
Vat uztat ilgiausiai nepadekojau Lung uz dovaneles  blush2.gif  Sokolada jau virem, vaikai apsirijo  rolleyes.gif  Labai noriu pasigamint kefyrines varskytes su prieskoniais  bigsmile.gif

Sveikit greičiau 4u.gif
O aš jau darau kaip tik, tirpsta kefyras bigsmile.gif
Atsakyti
Siandien turejom atsibusti su kepamos duoneles kvapu wub.gif Atsibundu, o kvapo nera blink.gif Nubegu i virtuve ir ziuriu laidas duonkepes istrauktas is rozetes verysad.gif Vakar velai vakare vyresnelis kazka mikrobangej sildesi tai ir isjunge... Pas mus dvi rozetes dalinasi trys aparatai - arbatinukas, mikrobange ir duonkepe. Duonele teko greitaja programa iskept ir dar seimai instruktaza rozeciu ir laidu pravedziau book.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gold@zebra: 07 lapkričio 2009 - 14:25
QUOTE(Lung @ 2009 11 07, 00:26)
Tai šiandien supjausčiau kubeliais, pakepinau ir mišrainę su sūriu, majonezu ir ChimiChuri padariau ir dar sriubai skrebučių liko thumbup.gif Pasirodo, duonkepinė duona labai tinka tokiems dalykėliams  bigsmile.gif


O kaip apkepinot? aliejuj, kaip įprastinę keptą duoną? aš niekada nebandžiau pakepint duonkepinės duonos. Jei užzimanom keptos duonos, įtrintos česnaku, tai perkam "Palangos" puskepalį. Perskaičiau kažkur senoj temoj, kad duonkepinė duona pernelyg daug aliejaus sugeria, tai taip patikėjus ir neišbandžiau... blush2.gif
Atsakyti
mano pagaliau normaliai iskepta duonele bigsmile.gif ne is pokelio ne is misinio beveik pagal recepta ax.gif

user posted image

user posted image


kepiau pagal Delonoje esanti juodos duonos recepta tik nedejau raugo ir salyklo. tai ziu ir iskilo ir issimaise nors maisyt padejau seimininkutei ax.gif pastebejau kad duona su raugu supelyja viena jos nesuvalgau... o vyrui ji per rugsti... ka veikt su beveik pilnu pokeliu to raugo g.gif na nearkli kainavo hihihi.gif maisiau rupius ruginius su kvietiniais 550 tai reiks dar pirmos rusies nusipirkt nes sie pagal aprasyma duonai kaip ir netinka ax.gif ruginius miltus uzpyliau karstu vandeniu ir apmaisiau. palikau pastovet tada sudejau viska kas pagal recenta aliejus druska cukrus mieles mieliu idejau daugiau nes nebedejau raugo... ai ir dar veliau ipyliau gal 5 valgomus saukstus vandens... visgi truko... tai va bus viena is mano kepamu duoneliu nes man ji tikrai patinka dar bandysiu juoda daryt... gal be raugo bus skanesne g.gif bet kai kilo tesla ji buvo iskilusi dar labiau... bet kepant sukrito iki tokio lygio. kazi cia gerai ir nevyt dievo medin ar visgi vyt nes permazai pakilusi?
Atsakyti
QUOTE(gold@zebra @ 2009 11 07, 13:24)
Siandien turejom atsibusti su kepamos duoneles kvapu wub.gif Atsibundu, o kvapo nera blink.gif  Nubegu  i virtuve ir ziuriu laidas duonkepes istrauktas is rozetes verysad.gif  Vakar velai vakare vyresnelis kazka mikrobangej sildesi tai ir isjunge... Pas mus dvi rozetes dalinasi trys aparatai - arbatinukas, mikrobange ir duonkepe. Duonele teko greitaja programa iskept ir dar seimai instruktaza rozeciu ir laidu pravedziau book.gif  lotuliukas.gif


blink.gif lotuliukas.gif nu geras, pas mane beveik tokia pat situacija buvo lotuliukas.gif tik istrauke tai mb, tik arbatinuku naudodamąsis, nes pas mus trys rozetės, bet keturi aparatai turi dalintis lotuliukas.gif
bet jau išsikepiau dabar.

QUOTE(Frekė @ 2009 11 07, 16:17)
. bet kepant sukrito iki tokio lygio. kazi cia gerai ir nevyt dievo medin ar visgi vyt nes permazai pakilusi?

atrodo gundančiai smile.gif
bet aš ir norėjau klaust jau ar čia pakankamai pakilus
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2009 11 07, 17:17)
mano pagaliau normaliai iskepta duonele bigsmile.gif ne is pokelio ne is misinio beveik pagal recepta  ax.gif
kepiau pagal Delonoje esanti juodos duonos recepta tik nedejau raugo ir salyklo. tai ziu ir iskilo ir issimaise nors maisyt padejau seimininkutei ax.gif pastebejau kad duona su raugu supelyja viena jos nesuvalgau... o vyrui ji per rugsti... ka veikt su beveik pilnu pokeliu to raugo g.gif na nearkli kainavo hihihi.gif maisiau rupius ruginius su kvietiniais 550 tai reiks dar pirmos rusies nusipirkt nes sie pagal aprasyma duonai kaip ir netinka ax.gif ruginius miltus uzpyliau karstu vandeniu ir apmaisiau.  palikau pastovet tada sudejau viska kas pagal recenta aliejus druska cukrus mieles mieliu idejau daugiau nes nebedejau raugo... ai ir dar veliau ipyliau gal 5 valgomus saukstus vandens... visgi truko... tai va bus viena is mano kepamu duoneliu nes man ji tikrai patinka dar bandysiu juoda daryt... gal be raugo bus skanesne g.gif bet kai kilo tesla ji buvo iskilusi dar labiau... bet kepant sukrito iki tokio lygio. kazi cia gerai ir nevyt dievo medin ar visgi vyt nes permazai pakilusi?

Ne, ne per mažai, puikiai pakilo, čia gi su ruginiais miltais. O sukrito dėl tu papildomų šaukštų vandens, nes tešla su ruginiais miltais skiriasi nuo kvietinės smile.gif Galėjai koki šaukštą majonezo įdėt, bet ne vandens mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu Nataliuncik tu kaip sviesa tunelio gale ax.gif blush2.gif nezinojau del majonezo... na kita kart idesiu jo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekė: 07 lapkričio 2009 - 17:36
QUOTE(mama_Greta @ 2009 11 07, 13:58)
O kaip apkepinot? aliejuj, kaip įprastinę keptą duoną? aš niekada nebandžiau pakepint duonkepinės duonos. Jei užzimanom keptos duonos, įtrintos česnaku, tai perkam "Palangos" puskepalį. Perskaičiau kažkur senoj temoj, kad duonkepinė duona pernelyg daug aliejaus sugeria, tai taip patikėjus ir neišbandžiau... blush2.gif

Aš visada nepavykusią duonelę pakepu aliejuje, tai mygom sueina thumbup.gif Juokiasi kartais MB, kad dažniau galėtų nepavykti lotuliukas.gif
Atsakyti