Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

QUOTE(Nerutė @ 2009 11 04, 21:15)
nu nelabai hihihi.gif isejo skani plyta  doh.gif  blush2.gif  bet skonis tai geras tik purumo nulis  doh.gif
nu jo, alia torto namuos vis tiek reiks, bet as juos irgi pati kepu ir jis juos irgi labai vertina tad teks abiem pluset ir man ir duonkepei hihihi.gif

Kad ruginė duona butu puresne, reikia daugiau palaikyt tešlą užmaišyta, pakildint, bet rugine niekada taip nepakils kaip kvietinė smile.gif

QUOTE(grange @ 2009 11 04, 21:22)
http://s87.photobuck...icture001-2.flv

kas netingit, pažiūrėkit,nufilmavau čia truputį,dariau dabar duoną, nu sukos sukos man tas kamuoliukas, bet jis toks nu kaip čia pasakyt, kietas, nu ta tešla nebesimėto inde, ar taip turi būt,ar kaip čia? nes pirmą kart tai taip nesusisuko  g.gif  ir taip kai bandžiau smeigt su plastikine ta mentele, nelabai dalintis norėjo.

Ir kas tau nepatiko? Labai gražus pagrandukas, o kam tu norėjai dalint, nelabai supratau g.gif

QUOTE(segtukas @ 2009 11 05, 12:19)
Na ruginiai miltai sunkiau  maišosi ir kyla. Be raugo, sauso salyklo neišsikepčiau duonytės - juodos. Ji tankesnė nei balta ir turi būti. Man nekilo ir balta, kai mielės buvo pasenę.
Taigi čia atradau pačius skaniausius receptukus. Taip ir varau pakaitom: juodą, su pomodorais dar įdedu tarkuoto avokado, ir prancūzišką, keksus. Ach kad dar orkaitė keptų, tai ir formas kepiniams keisčiau.
Ačiū visoms , kad netingite dalintis savo patirtimi.

Mums visiems labai malonu skaityt tokius postus wub.gif
Atsakyti
ilindau sian i duonkepes receptus ir atradau, kad ten kur dedasi ruginiai miltai duonele kepama visai kita programa doh.gif tai dabar bandau rugine kept, su kita programa - bet joks raugas i ja nesidejo, tai ar cia spausdinimo klaida ar tikrai taip turi buti mastau.gif ir mieliu tik 1 a.s unsure.gif na ziuresim kas ten iskeps hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 05, 17:21)

Ir kas tau nepatiko? Labai gražus pagrandukas, o kam tu norėjai dalint, nelabai supratau g.gif 


ne nu šiaip pabandymui blush2.gif nu viskas gerai,dabar žinosiu.
šiaip ragavom duoną. skoniu skani, ir gavos dabar ne tokia puri kaip pirmosios.
Atsakyti
Mes snd kepam rugine duona... Na, ji be raugo, be salyklo, ale geriau nei jokios...
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 11 05, 18:48)
ilindau sian i duonkepes receptus ir atradau, kad ten kur dedasi ruginiai miltai duonele kepama visai kita programa  doh.gif tai dabar bandau rugine kept, su kita programa - bet joks raugas i ja nesidejo, tai ar cia spausdinimo klaida ar tikrai taip turi buti mastau.gif ir mieliu tik 1 a.s  unsure.gif  na ziuresim kas ten iskeps hihihi.gif

Tai gal ten gramatura maža? Raugas, nebūtinas, bet skaniau su jo ir duoda purumą ir rugštelę. O šiaip, daug kam nesigauna iš knygelių duoną.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 05, 18:54)
Tai gal ten gramatura maža? Raugas, nebūtinas, bet skaniau su jo ir duoda purumą ir rugštelę.  O šiaip, daug kam nesigauna iš knygelių duoną.

gramatura taicia gramai?? blush2.gif nu kad kaip tik didele, ruginiu miltu 500 gr, 200 kvietiniu, 600 ml vandens 2 a.s druskos ir 1 a.s mieliu sausu... vsio...

aisku del raugo, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 11 05, 16:59)
gramatura taicia gramai??  blush2.gif nu kad kaip tik didele, ruginiu miltu 500 gr, 200 kvietiniu, 600 ml vandens 2 a.s druskos ir 1 a.s mieliu sausu... vsio...

aisku del raugo, aciu  4u.gif

O aliejaus nereik???
pas mane 2a.s. mieliu, 500g ruginiu miltu, 2a.s. druskos, 2v.s. aliejaus, 440ml vandens...
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 11 05, 19:10)
O  aliejaus nereik???
pas mane 2a.s. mieliu, 500g ruginiu miltu, 2a.s. druskos, 2v.s. aliejaus, 440ml vandens...

nea ner aliejaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 11 05, 18:59)
gramatura taicia gramai??  blush2.gif nu kad kaip tik didele, ruginiu miltu 500 gr, 200 kvietiniu, 600 ml vandens 2 a.s druskos ir 1 a.s mieliu sausu... vsio...

aisku del raugo, aciu  4u.gif

Pagal mane šitam recepte per daug vandens ir labai mažai mielių, dėk nors du šaukštelius. O aliejus nepakenks
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 05, 19:36)
Pagal mane šitam recepte per daug vandens ir labai mažai mielių, dėk nors du šaukštelius. O aliejus nepakenks

kad jau neber kaip det, kepa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 11 05, 19:49)
kad jau neber kaip det, kepa  blush2.gif

Būtinai parašyk kaip gausis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 05, 20:31)
Būtinai parašyk kaip gausis  blush2.gif

ok 4u.gif kiek dabar matau tai ne kazin kazkiek iskilo bet geriau nei anas bandymas biggrin.gif matysim kas per skonis... nors jau jauciu kad bent kuriam laikui grisiu prie bulku ir plikytos kvietines wub.gif na dar labai knieti majonezine isbandyt laugh.gif
o pusryciam turiu iskept baltos duoneles, ja labiausiai mano seimyna megsta, tik prase, kad nebutu karsta doh.gif nes B nemoka supjaustyt , vaikai pyksta kad sviestas tirpsta doh.gif tai teks uzstatyt kad iskeptu kokiai 4 ryto, valanda laiko siltai dar o paskui atves gal iki 6.30 unsure.gif doh.gif
Atsakyti