Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

man ta varškė iš šaldyto kefyro tai labai skani wub.gif na aš ją tepu ant duonytės, barstau druskyte ir žolelių mišiniu... Gaunasi kaip tepamas varškės sūrelis bigsmile.gif
o ir į blynų tešlą įdėjus jie gaunasi tokie purūs... niam rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avenita: 04 lapkričio 2009 - 20:56
QUOTE(nataliuncik @ 2009 11 04, 19:20)
Nerutė, ar išėjo duonelė?  smile.gif

nu nelabai hihihi.gif isejo skani plyta doh.gif blush2.gif bet skonis tai geras tik purumo nulis doh.gif

QUOTE(Elika @ 2009 11 04, 19:55)


Nerute, tai gerai  bigsmile.gif  vaikui torto nebereikės pirkt  lotuliukas.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif

nu jo, alia torto namuos vis tiek reiks, bet as juos irgi pati kepu ir jis juos irgi labai vertina tad teks abiem pluset ir man ir duonkepei hihihi.gif
Atsakyti
http://s87.photobuck...icture001-2.flv

kas netingit, pažiūrėkit,nufilmavau čia truputį,dariau dabar duoną, nu sukos sukos man tas kamuoliukas, bet jis toks nu kaip čia pasakyt, kietas, nu ta tešla nebesimėto inde, ar taip turi būt,ar kaip čia? nes pirmą kart tai taip nesusisuko g.gif ir taip kai bandžiau smeigt su plastikine ta mentele, nelabai dalintis norėjo.
Atsakyti
grange kokia kepi ax.gif ziuriu kiek matau visai grazus tas pagrandukas, matytum tu mano rugine kaip sukosi hihihi.gif teslos gabalas sau, maisytuvai sau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2009 11 04, 21:22)


kas netingit, pažiūrėkit,nufilmavau čia truputį,


o kas tau cia netinka? grazi tesla graziai minkosi biggrin.gif turbut ir duona neprasta gavosi...
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 11 04, 20:27)
grange kokia kepi  ax.gif  ziuriu kiek matau visai grazus tas pagrandukas, matytum tu mano rugine kaip sukosi hihihi.gif teslos gabalas sau, maisytuvai sau  doh.gif



QUOTE(Margareta @ 2009 11 04, 22:13)
o kas tau cia netinka? grazi tesla graziai minkosi  biggrin.gif turbut ir duona neprasta gavosi...


nežinau kas netinka blush2.gif sakau gal jis neturi būt toks kietas, nu kaip čia pasakyt, nes pirmu kartu tai buvo tokia masė skystesnė, nors duona tai nebloga gavos.
šitos dar nepjovėm,nes buvo šilta,paskiau nebesinorėjo., ryt paragausim.
o kepiau pagal tą patė receptą kol kas ,kaip ir dariau prieš tai,tik dėjau mažiau ba;tų miltų,ir įmaišiau daugiau rudų (než. tikslios jų sudėties blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 11 04, 22:15)
nu nelabai hihihi.gif isejo skani plyta  doh.gif  blush2.gif  bet skonis tai geras tik purumo nulis  doh.gif

O kokias tu naudoji mieles?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2009 11 04, 22:22)
http://s87.photobuck...icture001-2.flv

kas netingit, pažiūrėkit,nufilmavau čia truputį,dariau dabar duoną, nu sukos sukos man tas kamuoliukas, bet jis toks nu kaip čia pasakyt, kietas, nu ta tešla nebesimėto inde, ar taip turi būt,ar kaip čia? nes pirmą kart tai taip nesusisuko  g.gif  ir taip kai bandžiau smeigt su plastikine ta mentele, nelabai dalintis norėjo.



Pas mane visada toks pagrandukas būna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nomke7 @ 2009 11 05, 08:03)
O kokias tu naudoji mieles?

sausas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2009 11 05, 09:12)

Pakeisk mieles į "šlapias". Jos pigios, 100 gr. apie 50-60ct kainuoja. Nežinau pagal kokį tu receptą kepi, aš 550 gr miltų pilu beveik 390 ml vandens ir dar aliejau apie du v.š. ir 8 gr mielių. Kyla tada puikiai. Man taip buvo. Mano antroji duonkepė su sausom mielėm nedraugauja, tik su "šlapiom". Viską išbandžiau, ir skysčių ir miltų kiekį keitaliojau, kol supratau kame ta nekylimo problema.
P.s. čia ruginei duonai su raugu ir salyklu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomke7: 05 lapkričio 2009 - 08:59
QUOTE(nomke7 @ 2009 11 05, 08:58)
Pakeisk mieles į "šlapias". Jos pigios, 100 gr. apie 50-60ct kainuoja. Nežinau pagal kokį tu receptą kepi, aš 550 gr miltų pilu beveik 390 ml vandens ir dar aliejau apie du v.š. ir 8 gr  mielių. Kyla tada puikiai. Man taip buvo. Mano antroji duonkepė su sausom mielėm nedraugauja, tik su "šlapiom". Viską išbandžiau, ir skysčių ir miltų kiekį keitaliojau, kol supratau kame ta nekylimo problema.
P.s. čia ruginei duonai su raugu ir salyklu.

aciu wink.gif reiks pamegint 4u.gif
Atsakyti
Na ruginiai miltai sunkiau maišosi ir kyla. Be raugo, sauso salyklo neišsikepčiau duonytės - juodos. Ji tankesnė nei balta ir turi būti. Man nekilo ir balta, kai mielės buvo pasenę.
Taigi čia atradau pačius skaniausius receptukus. Taip ir varau pakaitom: juodą, su pomodorais dar įdedu tarkuoto avokado, ir prancūzišką, keksus. Ach kad dar orkaitė keptų, tai ir formas kepiniams keisčiau.
Ačiū visoms , kad netingite dalintis savo patirtimi.
Atsakyti