Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

Aciu atsakiusioms. Tai pradziai pasiimsiu po pokeli, o jei ka, pasta veikia gi, atsius smile.gif Nes buvau uzklausus kepyklos lietuviu cia, tai pasake, kad gaminio sudetiniu daliu neisduoda biggrin.gif
Pas mane nieko nerik padet maisyt wink.gif Tode, kad yra psec funkcija ruginei duonai... Visai kitoks maisymas ten gaunas, plius ir mentele maisymo kitokia ...
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 11 03, 09:08)
O kas tas pesto?  g.gif  jaučiuos truputi neišmanėlė, nes nežinau kas čia per daiktas  blush2.gif



QUOTE(grange @ 2009 11 03, 11:58)
itališkas padažas makaronams iš bazilikų, aliejaus, riešutų (nežinau lt pavadinimo pine) ir kas ten dar dedas, česnakas berots , parmezanas. na čia tas žaliasis, dar yra ir raudonas. labai saknu su vieštiena, grietinėle tuo padažu ir makaronais. pagooglink,foto bus daug.


Jo, toks žalias padažas, kurio pagrindinė dalis bazilikas, alyvuogių aliejus, Romano arba parmezano sūris, alyvuogės, kedro riešutai ir dažnai ančiuviai. Raudonas būna su džiov. pomidorais. Aš tai jį valgau su viskuo - makaronais, įdarytom paprikom, kotletais, sumuštiniais, nes dievinu baziliką.
Atsakyti
Labas vakarėlis kepėjėlės 4u.gif
laukiu ir aš savo duonkepės ax.gif manau kad savaitgaliui jau turėsiu ax.gif turiu tokį durną klausimuką: kur parduotuvėse yra malsenos mišinukai daniškai duonelei ir pilno grūdo, kaip su tais mišinukais elgtis kepant duonkepėj, nes ant pakelio rašo kad reikia pirma pusę pakelio užtaisyt, paskui dapilt likusį mišinį... kaip jūs darot? viską sukratot i psio? ax.gif Atsiprašau už durnus klausimus 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
geneira, duonkepei reiktu viska supilti ir paspausti reikiama mygtuka smile.gif

as vakar kepiau ta majonezo ir svogunu duona. dejau sviezia svoguna ir truputy svieziu krapu..tai ka nugi siandien tos duonos tik kriaukslis belikes biggrin.gif labai skani, nereikai nei sumustinio viena galima valgyti essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 11 04, 13:33)
geneira, duonkepei reiktu viska supilti ir paspausti reikiama mygtuka  smile.gif

aišku... na pirmas blynas gi dažnai būna prisvilęs, bet bandysim ir kaip nors susidraugausim su ja smile.gif na jei kils kokių problemų tikiuosi patarsit... nors visas temas perskaičiau jūsų, dabar tik receptukus atsirinkinėju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(geneira @ 2009 11 04, 15:09)
aišku... na pirmas blynas gi dažnai būna prisvilęs, bet bandysim ir kaip nors susidraugausim su ja smile.gif na jei kils kokių problemų tikiuosi patarsit... nors visas temas perskaičiau jūsų, dabar tik receptukus atsirinkinėju  ax.gif

patarsim patarsim drinks_cheers.gif siulau kepti pacia paprsaciausia balta duona/batona ir net pirmasis blynas neturetu buti prisviles smile.gif

o as nusprendziau pasipasakoti apie savo mazena (2 metu). taigi valgo vaikas duonos rieke, tokia poreta, su skylutem ir sako - "matei, duonyte su langu! cia mazas langas, cia diiiidelis!" tai taip prajuokino biggrin.gif
Atsakyti
o maniske 2.5 metu nepripazista mano keptu duonu tik po kelis kasnius paragauja doh.gif vyras pasakoja man karta jie eina is darzelio ir dukra jam sako, kad reikia i parduotuve duonos, tetis sako, kad yra duonos manie, o ji, kad ta duona negera ir reikia eiti i parduotuve doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 11 04, 15:16)
o as nusprendziau pasipasakoti apie savo mazena (2 metu). taigi valgo vaikas duonos rieke, tokia poreta, su skylutem ir sako - "matei, duonyte su langu! cia mazas langas, cia diiiidelis!" tai taip prajuokino biggrin.gif


lotuliukas.gif Kaip miela wub.gif


QUOTE(Margareta @ 2009 11 04, 15:47)
o maniske 2.5 metu nepripazista mano keptu duonu tik po kelis kasnius paragauja doh.gif vyras pasakoja man karta jie eina is darzelio ir dukra jam sako, kad reikia i parduotuve duonos, tetis sako, kad yra duonos manie, o ji, kad ta duona negera ir reikia eiti i parduotuve doh.gif



Na, kaip įdomiai blink.gif dažniausiai vaikams patinka naminė duona g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 11 04, 16:10)
lotuliukas.gif  Kaip miela  wub.gif
Na, kaip įdomiai  blink.gif  dažniausiai vaikams patinka naminė duona  g.gif

na kaip vakar sekesi su saldytu kefyru g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 11 04, 16:10)
lotuliukas.gif  Kaip miela  wub.gif
Na, kaip įdomiai  blink.gif  dažniausiai vaikams patinka naminė duona  g.gif

ahaa, mano dickis paragaves pasiprase, kad as jam gimtadieniui iskepciau o jis i mokykla nusines lotuliukas.gif nesvarbu kad jo gimtadienis tik vasari laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2009 11 03, 14:26)
Ruginei tešlai reikia padėti maišytis. Pasiimk medinę ar silikoninę mentelę ir atsargiai spaus tešlą į apačią. Be pagalbos sunkiai išsimaišo.

Jei su mentelėm ruginiai tešlai, tai nereikia padėt, pati duonkepė kuo puikiausiai išmakaluoja smile.gif

Nerutė, ar išėjo duonelė? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 11 04, 18:09)
na kaip vakar sekesi su saldytu kefyru g.gif


Na... kažkas gavosi g.gif bet nevisai, nes palikau per naktį, o man tas kefyras iki išeinant į darbą taip ir neatsileido visiškai. Liko tokių mažų ledukų. Nebuvo kaip palikti, tai nukošiau ir sudėjau į lėkštelę. Aišku pusryčiams ir paragavau biggrin.gif sakyčiau visai skanu, tik man truputį per "šlapia" cool.gif tai bandysiu dar savaitgaliui užšaldyt, kad galėtų galutinai atsileisti smile.gif

Nerute, tai gerai bigsmile.gif vaikui torto nebereikės pirkt lotuliukas.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elika: 04 lapkričio 2009 - 19:56