Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelės kepėjos renkasi čia

Laba biggrin.gif
Aciu nataliuncik uz nauja tema 4u.gif
vis dar svajoju kada prisesti ir nusikopinti visus receptus i worda blush2.gif tik reiks kompo HDD pasikeist... doh.gif
pasidariau ir kvietini rauga tai dabar su juo kepu sviesia duonele, su ruginiu raugu - juoda, o su mielem - batona rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 10 04, 09:29)
dar turiu klausima apie si recepta  4u.gif

Sveikuolių duona

ar cia tik 250g miltu? tikrai ne per mazai? nes vandens tai atrodo daugokai  g.gif

Taip, tiek, nes selenu ir dribsniu daug gaunasi, užmaišysi tešlą, pamatysi mirksiukas.gif

QUOTE(Lung @ 2009 10 04, 13:25)
Dar truputį pasigirsiu  blush2.gif Neturėjau patogaus miltų sijoklio, naudojau paprastą didesnį sietelį, nepatogu - miltai pro šalį vis byrėjo. Per ebay atsisiunčiau va tokį superinį daikčiuką:
user posted image
Labai patogu, tiesa netinka rupiems miltams. Bet smulkius sijoja greitai, tiksliai ir labai gražiai. Gal kitoms ir ne naujiena, bet man tai buvo atradimas  thumbup.gif O dar vienas atradimas: va čia galima nusipirkti Kaune. Ir pigiau nei man gavosi su siuntimu  lotuliukas.gif Rekomenduoju  4u.gif

Sveikinu su geru pirkiniu thumbup.gif


QUOTE(dzhina @ 2009 10 04, 15:39)
Laba biggrin.gif
Aciu nataliuncik uz nauja tema 4u.gif
vis dar svajoju kada prisesti ir nusikopinti visus receptus i worda blush2.gif  tik reiks kompo HDD pasikeist... doh.gif
pasidariau ir kvietini rauga tai dabar su juo kepu sviesia duonele, su ruginiu raugu - juoda, o su mielem - batona rolleyes.gif

Šaunuolė, dabar tik kept kept kept bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 10 03, 18:44)
ledum, aŠ kiek esu pirkus, tai esu pirkus Original (ta prasme be rasinkų ir t.t.). Aš kai jų nelabai mėgėja, tai nepasigendu wink.gif Airiška ruda sodos duona



aciuks.gif Labai ačiū.
Papildyta:
QUOTE(Lung @ 2009 10 04, 14:25)
user posted image
Labai patogu, tiesa netinka rupiems miltams. Bet smulkius sijoja greitai, tiksliai ir labai gražiai. Gal kitoms ir ne naujiena, bet man tai buvo atradimas  thumbup.gif O dar vienas atradimas: va čia galima nusipirkti Kaune. Ir pigiau nei man gavosi su siuntimu  lotuliukas.gif Rekomenduoju  4u.gif


blink.gif smile.gif Čia MB draugo parduotuvė. doh.gif Buvau pamiršus, kad pas jį gali būti reikalingų daikčiukų. smile.gif

O aš miltų nesijoju, taip supilu. Ar priduoda purumo ? Labai mielas žaisliukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 04 spalio 2009 - 18:39
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 04, 17:54)
Taip, tiek, nes selenu ir dribsniu daug gaunasi, užmaišysi tešlą, pamatysi  mirksiukas.gif



tai gal galetumet man pasakyti kaip atseiketi 50g avižiniu dribsnių ir
50g sėlenų nes svarstykliu neturiu kiek cia gaunasi saukstais ar mililitrais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 10 04, 18:49)
tai gal galetumet man pasakyti kaip atseiketi 50g avižiniu dribsnių ir
50g sėlenų nes svarstykliu neturiu kiek cia gaunasi saukstais ar mililitrais?  g.gif

kai busiu namie tada pasversiu ir pamatuosiu, bet selenu labai daug bus
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 04, 18:58)
kai busiu namie tada pasversiu ir pamatuosiu, bet selenu labai daug bus


buciau labai dekinga bigsmile.gif o cia nieko blogo jei bus daug tu selenu ir dar patys miltai rupus su selenom? g.gif
Atsakyti
4u.gif Sveiki,
skaitinejau jusu tema na ir pati rasau, ar priimsit i savo buri?
jau kuris laikas kepu duona, ekspermentuoju, nededu nieko kildimui tik namini rauga,bandau kepti pusiau tamsia ir sviesia duona,na kiekvienas kartas istisas laukimas bet smagu kai pasidarai kai ka pati, smile.gif
dabar ir laukiu kol iskeps duonele, tiesa kepu orkaiteje, iseina 5-6 kepaliukai, tiesa balta duona daugiau ir greiciau kyla pastebejau,
na o jus saunuoles tiek receptuku paraset kad net akys raibsta bigsmile.gif
asdar naujoke manau patarsit man kai ko nezinosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 10 04, 19:08)
buciau labai dekinga  bigsmile.gif o cia nieko blogo jei bus daug tu selenu ir dar patys miltai rupus su selenom?  g.gif

Tiesiog žinau kiek yra 50g sėlenų, o dėl miltų su sėlenom net nežinau, čia tada reikia kažko mažint

QUOTE(Lukrecij@ @ 2009 10 04, 21:44)
4u.gif  Sveiki,
skaitinejau jusu tema na ir pati rasau, ar priimsit i savo buri?
jau kuris laikas kepu duona, ekspermentuoju, nededu nieko kildimui tik namini rauga,bandau kepti pusiau tamsia ir sviesia duona,na kiekvienas kartas istisas laukimas bet smagu kai pasidarai kai ka pati, smile.gif
dabar ir laukiu kol iskeps duonele, tiesa kepu orkaiteje, iseina 5-6 kepaliukai, tiesa balta duona daugiau ir greiciau kyla pastebejau,
na o jus saunuoles tiek receptuku paraset kad net akys raibsta bigsmile.gif
asdar naujoke manau patarsit man kai ko nezinosiu blush2.gif

Sveika prisijungusi 4u.gif
Atsakyti
as cia svieziai iskepta duonos kepeja uzversiu jus klausimais biggrin.gif

kepiau duonele is moulinex'o receptu
receptas tokis: 750g
Aliejaus 2 a.s.
Vanduo 290ml
Druska 1.5 a.s.
Cukrus 2 a.s.
Miltai 500g (maisiau rupius kvietinius su ruginiais 1600D)
Mieles 1 a.s.

dar savo nuoziura dejau sulegrazu, riesutu...

bet man duona gaunsi sausa tokia, trupanti g.gif ir truputi presko skonio unsure.gif
ka daryti ar ko deti kad ji butu slapesne ir riebesne? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 10 04, 23:47)
Tiesiog žinau kiek yra 50g sėlenų, o dėl miltų su sėlenom net nežinau, čia tada reikia kažko mažint 
Sveika prisijungusi  4u.gif


aciu
Atsakyti
margareta - dek daugiau aliejaus - 2 v s ar sviesto 50g, mieliu 2 a s, pilk ne piena - vandeni ir bus batonas skanesnis 4u.gif O tavo labai jau paprastas receptas, tad ir stebuklo nereik tiketis 4u.gif
Atsakyti
Merginos ka daryti kad iskeptos duonos pluta nebutu kieta?
Atsakyti